Предлагам: Безплатно писане на статии

ads

Member
Рейтинг - 80%
3   1   1
Здравейте, предлагам безплатно да ръководя здравната графа във вашите информационни сайтове.

Получавате:
- Безплатно ежеседмично добавяне на статии
- Ежедневна комуникация
- Добавяне на статии написани от екип с опит
- Писане на статии по наболели и интересни теми
- Неизбежно увеличаване на трафика към вашия сайт
- Възможност ние да намерим рекламодател за вашия сайт - (Само за подбрани сайтове с коректни собственици)
- Създаване на кампании от които Вие да печелите % - (Само за подбрани сайтове с коректни собственици)
- Опция ние да финансираме реклама естествено за нашите здравни статии - (Само за подбрани сайтове с коректни собственици)

Изисквания:
- Да имате сайт :)
- Да ни дадете достъп за да може да качваме статиите (или ще ви ги изпращаме).
- Минимален трафик на вашите сайтове
- Да имате Facebook страница / страници
- Здравните статии да бъдат публикувани в FB
- Сайтовете с повече от 1 FB страница ще бъдат с предимство
- Сайтовете с повече 40 000 FB фенове ще бъдат с предимство

* НЯМАМЕ интерес към % от рекламите във вашия сайт
* НЯМАМЕ интерес от несериозни хора и колеги с компрометиран статус
* Моля, изпращайте на лично вашите предложения за сайт със следната информация:
- URL на сайта
- Данни за трафик (скрийн шот) за последните 3 месеца
- Facebook страница/ страници
* Ако няма пълна информация запазваме правото да не отговорим на вашето запитване :)
 
Запази правото си да промениш заглавието, че малко подвежда. Доста по-подходящи може да намериш ;)
 
Благодаря, за съвета.
Редно е :) Все пак интересът не е малък, а колегите (вкл. и аз) предлагаме писане на статии срещу заплащане. Тук "играта" е по-различна, както и резултатите и действията. Нека не оставаме без хляб по празниците. Весело посрещане на Новата година!
 
Редно е :) Все пак интересът не е малък, а колегите (вкл. и аз) предлагаме писане на статии срещу заплащане. Тук "играта" е по-различна, както и резултатите и действията. Нека не оставаме без хляб по празниците. Весело посрещане на Новата година!
Не, не нашата идея е не да взимаме хляба, напротив тези статии ще бъдат писани точно от хора като ВАС! Така, че ще има повече работа за вас. Даже ако ми помогнете да намеря сайтове , в тези сайтове ще пишете само вие , а аз ще изплащам. Всички ще са доволни!
 
Не, не нашата идея е не да взимаме хляба, напротив тези статии ще бъдат писани точно от хора като ВАС! Така, че ще има повече работа за вас. Даже ако ми помогнете да намеря сайтове , в тези сайтове ще пишете само вие , а аз ще изплащам. Всички ще са доволни!
Мисля, че вече е редно да се прехвърлим на ЛС, за да не спамим тук. Честита и успешна Нова година!
 
Здравейте,

Интересува ме дали тази ви оферта е още актуална?

Поздрави,
Емил Златев
 

Горе