Безплатно приемам 5 рекламни статии за публикуване в блог с ПР3

Ivo94

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
Безплатно приемам 5 уникални рекламни статии които ще се публикуват в блог с ПР3 с до два линка в тях. Блогът на лични . Статиите ще бъдат добавени в около 10 социални мрежи, както и в две директории (освен това доста RSS директории също ще ги поемат). Блогът е със средно около 220-300 потребителя дневно. Статиите от блога се класират много добре с начина по който работя - за пример ето няколко ключови думи с които съм експериментирал и може да проверите - "какво означава името ми" , "музикални картички" , "свежи снимки" и други които няма смисъл да изброявам.
Първите пет статии ще са безплатни а за следващите ако има желаещи ще определим цена :)
 
Последно редактирано:
От: Безплатно приемам 5 рекламни статии за публикуване в блог с ПР3

Остават още 4 свободни места за статии
 
От: Безплатно приемам 5 рекламни статии за публикуване в блог с ПР3

Остават още 3 места за статии а първата вече е индексирана ;)
 
От: Безплатно приемам 5 рекламни статии за публикуване в блог с ПР3

Само 2 места за безплатни статии
 
От: Безплатно приемам 5 рекламни статии за публикуване в блог с ПР3

Само 1 безплатно място за статия остана
 
От: Безплатно приемам 5 рекламни статии за публикуване в блог с ПР3

Всички места вече са изчерпани.
Скоро очаквайте оферта за платени статии в блога
 
От: Безплатно приемам 5 рекламни статии за публикуване в блог с ПР3

Уф, защо така... :D Гледам сега рекламни статии, популярност в соц. мрежи и всякакви други яки оферти... а аз отървах всичко. Мамка му и спирт.
 
От: Безплатно приемам 5 рекламни статии за публикуване в блог с ПР3

Аааа спирта не трябва да се отърва, после умът се избистря ;)
 
От: Безплатно приемам 5 рекламни статии за публикуване в блог с ПР3

Аз да коментирам. Пича написа кадърна статия, ефекта от нея се вижда и ако имам нужда от подобни услуги ще го ползвам за в бъдеще. Препоръчва се.
 
От: Безплатно приемам 5 рекламни статии за публикуване в блог с ПР3

Мерси много за препоръката :)
 
От: Безплатно приемам 5 рекламни статии за публикуване в блог с ПР3

аз мога да ти предложа редовно безплатно уникално съдържание с уникални картинки за разни технологични джаджи - телефони, лаптопи, фотоапарати, телевизори, статиите ще ти ги изпращам по фийд и съдържат белинкове към моя сайт, гугъл ще ти се изкефи на блога, че редовно се качват нови уникални неща... темите са за потребителски мнения за тези джаджи и силни и слаби техни страни... ще привлечеш допълнителен трафик по доста нови ключови думи ... ако проявяваш интерес ми пиши на лични...
 
От: Безплатно приемам 5 рекламни статии за публикуване в блог с ПР3

Не мерси, промоцията свърши а и не мислиш ли, че да поствам твои вече постнати статии е доста кофти за блога ми ...
 

Горе