Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

ползвай формата им за контакт , имат точния раздел
https://www.google.com/adsense/support/bin/request.py
Невалидни кликвания или необичайна активност в профила->Случайно кликнах върху рекламите в моя сайт
 
От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

Спооокооооооо
:)
не ги спами излишно без тва няма да ти прочете никой извинителното писмо
няма да те баннат, че си си кликнал без да искаш линк.
 
От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

Спооокооооооо
:)
не ги спами излишно без тва няма да ти прочете никой извинителното писмо
няма да те баннат, че си си кликнал без да искаш линк.
Ако не се лъжа , някъде бях чел че не отчита пари за клик-а, дава че е кликано , но пишело 0 цента.
 
От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

Този клик дори ще се зачете, но предупреждават писмено, ако се усети тенденция (примерно, започнеш всеки ден да кликаш по 1-2 пъти, защото са те заинтригували някои реклами, които си видял). Ако не се съобразиш с предупреждението - тогава вече е бан.
Бан е също, когато решиш да навърташ кликове с цел печелене на пари и почваш да цъкаш (ти, приятели, реферали, програма и т.н.) масирано. Тогава вече си е шат на патката главата.
 
Последно редактирано:
От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

Аз какви мизерии съм правил, няма да споделям повече, но според мен няма да има проблем за 1 клик :) Като видя нещо интересно си цъкам не ми пука :) То после в профила ми пише 5 клика 0.04$ и аз се сещам че съм си цъкнал :)
 
От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

Be happy...
 
Последно редактирано:
От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

Благодаря :D
Все пак смятам да им пиша, че съм цъкнал :) За да може всичко да е точно!
А иначе @Sammy - братле защо си цъкаш на рекламите, като има показан линк? :) Мен като ми се стори интересна някоя реклама гледам линка и пиша в браузъра ;)
Поне е безопасно :-Р

P.S.
От Гугъл разбирали, че можело неволно да кликнеш и не било нужно да се свързваш с тях в такъв случай. Те пък от своя страна няма да отчетат клика и така :) А мен между другото, клика ми ме докара, не къде да е, а... тук, във форума :D :D :D
 
Последно редактирано:
От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

"Fraud clicks", които така или иначе не се отчитат, немаше нужда да им драскаш.. :)
 
От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

мислех и аз да почна с адсенс но се отлагам а да разбера повече :)
 
От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

Аз без да искам цъках около 2 месеца сменяйки IP-та с ipconfig /release ;) докато не ме бамнаха :( тъкмо дойде време за плащане $300 и БУФ
 
От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

Как така се цъка без да искаш 2 месеца от различно IP???
 
От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

Виж сега, не те съветвам да им пишеш, защото излишно ще привлечеш вниманието върху себе си. Макар да изглежда невъзможно, Г обръщат персонално внимание на всеки сайт, който ползва адсенс (не искам да си представям колко хора работят там...). За съжаление аз разбрах това от личен опит и до ден днешен продължавам да съм баннат и да нямам право да публикувам техни реклами, въпреки дългата ни кореспонденция... :(
От един клик нищо няма да стане и никой няма да забележи. Дори и 20-30 клика ще минат метър. Въпросът е да не става практика и така да ощетяваш рекламодателите. Имай предвид, че Г правят САМО ЕДНО преразглеждане след като им пишеш и второто решение е окончателно. Така че, пасувай и не се навирай на вълка в устата, за да не вземе та те захапе.
 
От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

уооъъъъъъъъъъъъъъ
 
От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

Мен вече ме предупредиха. Аз съм от Варна, но ходих до Ямбол тези дни при роднини и където седна на компютър и почвам да кликам по няколко пъти на рекламите.

Да ама като се прибрах и вече имах предупредително писмо. Как са разбрали тея гадове от гугъл идея си нямам, ама евала.

Едно е ясно. Повече няма да правя така :)
 
От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

Практиката им работи по следния начин:
Не е нормално някой да цъка на един сайт от да речем с 1000 посещения дневно на 10 различни реклами, да речем всеки ден от едно IP или през ден или 1 път в седмицата, та дори и системно всеки месец и така да речем 5 месеца. И аз съм съгласен от личен опит, че за 3, 4 дена дори и подред от едно IP да идват кликовете, пак няма да има проблем, стига повече да не се повтаря този номер. Никога повече. Но ако питате мен - не си струва за някакви си керливи 10$, та дори и 100$ еднократно, да си поставяте на риск за вечни времена отношенията с най-добрия поне за в момента рекламодател. И аз съм един от патилите :) Никак не е приятно. Но за един клик 100% нямате проблем, но и както каза колегата по-горе не се навирайте сам в устата на вълка.

Бизнес идеи, Маркетинг, SEO, Форум, Добави собствена оригинална статия
 
Последно редактирано:

Горе