Бел пушек се понесе над Ватикана...

От: От: Бел пушек се понесе над Ватикана...

Не се приемат, щото бегаш по тъча.
Класика в жанра, да се отговаря на въпроса с въпрос:)
Вече се чувставм неконфортно да те затапвам и ти да се излагаш. Моля, представи нещо креативно:)
 
От: Бел пушек се понесе над Ватикана...

Еееее жалко, няма да щъкат значи циганета из ватикана :)

Ама за сметка на това виж какъв поглед вади :D

0000056075_w480.jpg
 
От: Бел пушек се понесе над Ватикана...

Специално за Вискяр като компенсация за грубото отношение давам линк към една мацка със златен глас и енигма:)
[video=youtube;fUujsbIr2F0]https://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=fUujsbIr2F0&NR=1[/video]
 
От: Бел пушек се понесе над Ватикана...

Еееее жалко, няма да щъкат значи циганета из ватикана :)

Ама за сметка на това виж какъв поглед вади :D

0000056075_w480.jpg


Я Бай Тошо възкръснал КатоЛик - Преди както се казваше във вица беше КатоГъз
 
От: Бел пушек се понесе над Ватикана...

Докато тук се замеряме с домати, се случват все пак важни за всички нас неща. Дори и да не сме католици, дори и да (не) сме бивши кремиковци труженици, изборът на новия папа ще ни опуши по един или друг начин с бял или черен дим (по избор). Франциск е избран като носител на новото и на промяната, която е неизбежна - той е първият неевропейски папа, първият йезуит, участващ изобщо в конклав, първият, който избира името на светеца Франциск от Асизи, първият и сигурно единствения кардинал, който до ден днешен ползва метрото за да се придвижва. Чакат ни промени. Надявам се да е за добро.

Habemus papam.
 
От: Бел пушек се понесе над Ватикана...

Е какви па промени точно нас ни чакат :) Не че и другите (католиците) ги чака нещо по различно, освен редовните дарения дато им прибират уж за лансираното разпределение за бедните, а всъщност за разни лични глезории, като кадилаци, ролекси и понякога дори за малки бели момченца (циганетата им убягна това шастие) :D
Това е една огромна измама и напаст за всички слаби хора по света. Ако както казват, че има дяволи и ангели, то всички действия на говорещите с бога са идентични с описанието на дяволите :wink:
 
От: Бел пушек се понесе над Ватикана...

Е какви па промени точно нас ни чакат :) Не че и другите (католиците) ги чака нещо по различно, освен редовните дарения дато им прибират уж за лансираното разпределение за бедните, а всъщност за разни лични глезории, като кадилаци, ролекси и понякога дори за малки бели момченца (циганетата им убягна това шастие) :D
Това е една огромна измама и напаст за всички слаби хора по света. Ако както казват, че има дяволи и ангели, то всички действия на говорещите с бога са идентични с описанието на дяволите :wink:

Някой те е прецакал в продавалника и сега си го изкарваш на папата май :)
 
От: Бел пушек се понесе над Ватикана...

Ватикана e може би най-голямата мафиотска структура...
незнам как може да й отделите цяла тема....

и навсякъде пишат за това - мен (както и повече други) не ни интересува...


се случват все пак важни за всички нас неща.

хахах, права си :D
аз като казвам, че са мафия и освен да пеят там по цял ден - се занимават и с доста други неща
nea.gif
 
От: Бел пушек се понесе над Ватикана...

Ватикана e може би най-голямата мафиотска структура...

Освен това е майката на всички заблуди и манипулаторство, отговорна е за 99% от войните през историята, лова на вещици и морета от кръв. Нищо, че бог е казал не убивай.

Това с момченцата е нищо на фона на предишните им изпълнения.

Не, мерси.
 
От: Бел пушек се понесе над Ватикана...

Някой те е прецакал в продавалника и сега си го изкарваш на папата май :)

хахаха неее, за папата ми е толкова през тръбата, колкото и за кокичетата на мачу пикчу :)

Просто не може да ми идват някакви надути чехополяци и да завземат така и така слабият пазар за обяви. Бота поряза цифра яки наши сайтове, а сега пуска фандък на чуждите изедници. То с всичко май у нас е така - гъзат ни секви еу-терикатери :(
Отново ми баннаха акаунт без никаква причина, буквално си правят каквото поискат и както искат, ама аз не съм гъзодавец като бедната бг-душица, и меко казано съм им е.ал май..та....ще свърши и продавалника като аукро 100%
 
От: Бел пушек се понесе над Ватикана...

Освен това е майката на всички заблуди и манипулаторство, отговорна е за 99% от войните през историята, лова на вещици и морета от кръв. Нищо, че бог е казал не убивай.

Обобщено all in one
 
От: Бел пушек се понесе над Ватикана...

Освен това е майката на всички заблуди и манипулаторство, отговорна е за 99% от войните през историята, лова на вещици и морета от кръв. Нищо, че бог е казал не убивай.

Това с момченцата е нищо на фона на предишните им изпълнения.

Не, мерси.

Точно така! Съгласна съм.

За това казвам, че дали ни харесва или не, дали ни интересува или не, ситуацията ни засяга, дори и да не сме в състояние да схванем как точно това ще ни се отрази.
 

Горе