Бизнес : Разработен сайт за групово пазаруване - 8 000$

testkiwi

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Бизнес : Разработен сайт за групово пазаруване - 8 000$ + сайт в Украйна!

Привет,
продава се цял бизнес - сайт за групово пазаруване в Молдова.
Можете да видите сайта на www.qp.md

Цена: 8 000$ за сериозен - коментар е възможен

Един от първите изобщо молдовски сайтове. Готов, разработен бизнес.
Не искам да давам подробности тук като приходи, разходи и т.н.

Който има сериозен интерес, може да се свърже с мен на [email protected]
Благодаря за вниманието

Домейн Име | URL: www.qp.md

Приблизителна Цена: 8000$

Уникални Посетители за Месец: до 25 000

Page Rank: 3

Уникално Съдържание: Да

Система: N/A

Дизайн: N/A

Начини на Плащане: bank wire
 
Последно редактирано:
От: Бизнес : Разработен сайт за групово пазаруване - 8 000$

Привет, продава се същият тип сайт/бизнес, но в Украйна работещ на територията на всички големи градове в Украйна със собствени търговски представители.

www.skidok.com.ua - продава се целия бизнес или %. Сайтът има над 20 000 регистрирани потребители, за повече информация относно приходи,разходи и т.н. на пощата или на лично съобщение.

Цена 15 999$

Ако някой съдейства за продажбата и намери евентуален купувач - 600$ награда!
 
От: Бизнес : Разработен сайт за групово пазаруване - 8 000$

abre vie normalni li ste, pulen tashak, ebahti izmamnicite ;)))
Като за начало се научи да пишеш на кирилица, за да не затормозяваш очите на хората.
Второ, като смяташ, че са измамници, поне поясни на какви факти/предположения се основаваш. Случват се измами и е похвално предупреждаването, но се навъдиха и хейтъри.
Нямам спомен досега да съм давал червен картон, но няма как да се сдържа за твоя случай.
 
От: Бизнес : Разработен сайт за групово пазаруване - 8 000$

Като за начало се научи да пишеш на кирилица, за да не затормозяваш очите на хората.
Второ, като смяташ, че са измамници, поне поясни на какви факти/предположения се основаваш. Случват се измами и е похвално предупреждаването, но се навъдиха и хейтъри.
Нямам спомен досега да съм давал червен картон, но няма как да се сдържа за твоя случай.

а сега да ти поясня:

Това което се продава е бизнес който е комбинация от познания за интернет търговия (що се отнася до маркетинг стратегия) и е реално менажиране на група от хора (поради естеството на бизнеса) в това число търговци, счетоводство, текстописци, дизайн и прочие.
Тези дейностти е несериозно да се твърди, че е възможно да се контрулират, пък камо ли да се мотивират и развиват дистанционно.
Тази дейност изисква и много съпътстваща работа, като започнеш от най-елементарното - офис под наем и стигнеш познаване на нормативите (законите и др.) на съответното законодателство.
Не на последно място, е няма ли местни купувачи (от съответните държави) които да са заинтересувани, че чак в България им се търси пазар ?

Поглеждайки обява, касаеща бизнес на 3 000 км., при това бизнес изискващ постояно внимание и лично присъствие, клони към 99% измама :).
 
Последно редактирано:
От: Бизнес : Разработен сайт за групово пазаруване - 8 000$

Като за начало се научи да пишеш на кирилица, за да не затормозяваш очите на хората.
Второ, като смяташ, че са измамници, поне поясни на какви факти/предположения се основаваш. Случват се измами и е похвално предупреждаването, но се навъдиха и хейтъри.
Нямам спомен досега да съм давал червен картон, но няма как да се сдържа за твоя случай.

а сега ще ти оговоря първосигнално, спрямо това което усещам докато ти чета поста:
първо на първо съм момиче, и второ не спамя, влизам рядко в редкия сайт и отправям запитвания на много теми. И вземи намери кой да те празни по-често и не си губи времето да важнееш :). Извинявай ако съм те засегнала но така изглежда от страни.
 
От: Бизнес : Разработен сайт за групово пазаруване - 8 000$

Привет, продава се същият тип сайт/бизнес, но в Украйна работещ на територията на всички големи градове в Украйна със собствени търговски представители.

www.skidok.com.ua - продава се целия бизнес или %. Сайтът има над 20 000 регистрирани потребители, за повече информация относно приходи,разходи и т.н. на пощата или на лично съобщение.

Цена 15 999$

Ако някой съдейства за продажбата и намери евентуален купувач - 600$ награда!

Стана интересна темата и се постарах да порзгледам сайта. Е това ли е разработен сайт. Има само 12 оферти от неговото пускане на пазара ??
 
От: Бизнес : Разработен сайт за групово пазаруване - 8 000$

abre vie normalni li ste, pulen tashak, ebahti izmamnicite ;)))

Абе откъде се пръквате в последно време такива... че и женско било. Що реши че колегата е измамник? Дай факти, ако не БАН за такива като теб!
 
От: Бизнес : Разработен сайт за групово пазаруване - 8 000$

Абе, не е редно за дребен хейт да се лепи БАН. Нали поне на кирилица взе да пише и опита да мотивира обвинението си.

Относно мотивацията на обвинението:
Това с офисите, запознаването със законодателствата и ръководенето на бизнес от разстояние си е проблем на купувача. Не случайно се пояснява на кои пазари оперират тези бизнеси. Който има познания и смята, че ще се справи, ще кандидатства. А и освен това щом е вече на пазара, значи си има каквото е нужно. Вместо да се обвинява просто може да се попита какво предлага към фирмите и сайтовете, какви с колко/какви/кои фирми има договори, колко персонал и данъчна декларация за последната половин или една година за доказване на доходи.

Относно "празненето":
Като ти чета писаниците (включително на ЛС) при този твой мръсен език насреща трудно ще ме накараш изобщо да има желание за празнене. Момчета/мъжете, които използват нецензури и груби фрази се приемат за простаци. При момичетата, обаче, това е много грозно.

П.П. (към админите):
Ако се проточат простотиите, моля да се преместят в друга тема, че поне сеир да има, но и да не пречим на продавача.
 
От: Бизнес : Разработен сайт за групово пазаруване - 8 000$

момчетата ме помолиха да им направя услуга, понеже и двата сайта са от моя скрипт и съм/сме ги правили аз/ние (ние, разбирай хора с които си работим заедно)

това къде се търси купувач, какво го засяга някой? ако имаш парите и интерес - виждаш се лично и си говориш, украинския сайт е освен това на българин, който си живее там.

така като гледам, много знаещата няма грам интерес, камо ли пари. хайде лек ден :)
 
От: Бизнес : Разработен сайт за групово пазаруване - 8 000$

Ако искаш пробвай във Flippa. Имам познат брокер там, мога да ви свържа.
 
От: Бизнес : Разработен сайт за групово пазаруване - 8 000$

момчетата ме помолиха да им направя услуга, понеже и двата сайта са от моя скрипт и съм/сме ги правили аз/ние (ние, разбирай хора с които си работим заедно)

това къде се търси купувач, какво го засяга някой? ако имаш парите и интерес - виждаш се лично и си говориш, украинския сайт е освен това на българин, който си живее там.

така като гледам, много знаещата няма грам интерес, камо ли пари. хайде лек ден :)

НЕ го мисли това с парите ;)) оставам те да харчиш твойте от продажбата на аудито :))))
 
От: Бизнес : Разработен сайт за групово пазаруване - 8 000$

Добре, така и така това е моята тема, да пусна и фейсбук страница, която продавам (не мога да пусна нова тема, не знам защо ...)



Продавам фейсбук страница, купих по-голяма нова и тази ми е излишна.

Има 35 292 човека, 5 988 talking about this :D

имаше към 7000 активни преди време, но не мога да поддържам постоянно и в момента съм ги заковал от известно време около 6000 :)

давам скринове:


http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2086/13661066473665301326823306vbC5kc6AAG3W5VNgkdlg.PNG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2519/83371484617104184691326823314xQToYHg4tACOHgqXRxKm.PNG

цена и самата страница на лични

ако някой има въпроси да пита :)
 
От: Бизнес : Разработен сайт за групово пазаруване - 8 000$

Ако някой съдейства за продажбата и намери евентуален купувач - 600$ награда!

Колега трябва да ревизираш "наградата" 600 от 16000 ;)
За 10% комисионна мога да се опитам да намеря клиенти.... (и за 2-та сайта)
 

Горе