Бизнес каталог

scalloty

New Member
Здравейте предприемачи. Дойде време, в което се правят пари чрез интернет. Този доскорошен блян вече е факт. Факт е също това, че успешният бизнес (примерно за почистване) няма как да мине без солидно присъствие в интернет. Тенденцията е такава, че интернет ще продължи да измества стандартните медии. Предоставям ви съвременен бизнес каталог, който се преми да отговори на съвременните изисквания: http://www.bgbusiness.eu. Възползвайте се от безплатната възможност да бъдете по-близо до вашите клиенти.
 
От: Бизнес каталог

Готин каталог поздравления. Пожелавам ти успешно развитие на сайтчето :beer:
 
От: Бизнес каталог

scalloty - големи, високопарни думи, чак смешно звучат, но без покритие. Сайта ти не ме впечатли по никакъв начин, като се почне от самия избор на домейн и се стигне до оформлението, визията, подредбата на сайта, изпълнението на сайта.

Дано си подобриш сайта, успех!
 
От: Бизнес каталог

Аз не виждам нещо да е променяно по темата , дано си я купил поне.Иначе успех
 
От: Бизнес каталог

Аз не виждам нещо да е променяно по темата , дано си я купил поне.Иначе успех
Не съм я купувам, не обичам да се харча за глупости. Така излиза де.:lol: Не съм се и опитвал да я променям. Първо защо така ми харесва и второ защото не съм дизайнер и нямам дизайнерски усет.

scalloty - големи, високопарни думи, чак смешно звучат, но без покритие. Сайта ти не ме впечатли по никакъв начин, като се почне от самия избор на домейн и се стигне до оформлението, визията, подредбата на сайта, изпълнението на сайта.

Дано си подобриш сайта, успех!
Всеки има право да няма вкус :p . Явен е факта, че моето предложение не те грабва. Предложи нещо, което те грабва. Да е българско и да е на тази тематика. Може пък и да взаимствам нещо.
 
От: Бизнес каталог

Предложи нещо, което те грабва. Да е българско и да е на тази тематика. Може пък и да взаимствам нещо.

Ама и наглец! Покажи, пък аз ще го открадна. Само да знаеш колко ги обичам такива като теб. Но за разлика от другите, ти поне си признаваш, че ще откраднеш идеята... опа, ще я "взаимстваш", ако трябва да съм точен в изказа.
 
От: От: Бизнес каталог

Ама и наглец! Покажи, пък аз ще го открадна. Само да знаеш колко ги обичам такива като теб. Но за разлика от другите, ти поне си признаваш, че ще откраднеш идеята... опа, ще я "взаимстваш", ако трябва да съм точен в изказа.

Не мисля, че има лошо да взаимстваш от нещо добро това показва, че то наистина е добро! След като нещо не ти харесва и казваш, че не струва логично е да покажеш нещо струващо и готино. Да кажем аргументация, но не задължително:).
 
От: От: Бизнес каталог

Не мисля, че има лошо да взаимстваш от нещо добро това показва, че то наистина е добро! След като нещо не ти харесва и казваш, че не струва логично е да покажеш нещо струващо и готино. Да кажем аргументация, но не задължително:).

Бъди сигурен, мога да ти покажа много, но няма да го направя, защото за мен си крадец, защото как го каза? - "Не мисля, че има лошо да взаимстваш от нещо добро". Разбира се, че има нещо лошо във "взаимстването", аз ще се трудя и ще направя нещо хубаво, а някой като теб идва и ми открадва идеята, дизайна... но не ми се спори с теб.

Между другото, тръгна в грешна насока - ако беше попитал и подходил правилно, щях да ги кажа какви са ти грешките, ей така, да ти помогна, правил съм го и преди, но не го правя за всеки, а само за този, който заслужава!
 
  • Like
Реакции: Sky
От: От: Бизнес каталог

Бъди сигурен, мога да ти покажа много, но няма да го направя, защото за мен си крадец, защото как го каза? - "Не мисля, че има лошо да взаимстваш от нещо добро". Разбира се, че има нещо лошо във "взаимстването", аз ще се трудя и ще направя нещо хубаво, а някой като теб идва и ми открадва идеята, дизайна... но не ми се спори с теб.

Между другото, тръгна в грешна насока - ако беше попитал и подходил правилно, щях да ги кажа какви са ти грешките, ей така, да ти помогна, правил съм го и преди, но не го правя за всеки, а само за този, който заслужава!

Не се пали толкова, особено след като аз не се паля. Доста съм се ровил, и имам някаква представа за това, което предлагам. Не е съвършено, но е добро. Не съм крадец, а съм програмист и ценя моя труд и труда на колегите ми. За общо успокоение съм си купил темата, изръсих се 99$ :p.

Няма как да отречеш факта, а още по малко да го наречеш кражба, когато малките искат да приличат на големите. Това не е кражба, а желание на малките да бъдат и те големи. Наздраве!:beer:
 

Горе