Бизнес сътрудничество без инвестиране от ваша страна!

Fatalnia

New Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Здравейте на всички!
Искам да отправя бзнес предложение до всеки член на форума, имащ сериозно желание и най-вече намерения за пасивен доход. Вече няколко години търгувам онлайн (заедно с други мои съдружници) с различни стоки и през различни платформи. Повечето продукти са физически. Работя с над 20 дистрибутора офлайн, като препродавам продуктите им онлайн и вече Бог знае с колко доставчика онлайн на партньорски начала. Смятам, че тази малка интродукция, макар и само на доверие е нужна за да демострира сериозното ми отношение.
За определени стоки, които се продават добре имам естественото желание да разширя продажбите си и затова ми е нужна странична помощ. Всеки от екипа ми е достатъчно зает, а това, макар и лесна по моите разбирания, не е работа, която могат да я вършат приятелчета и роднини срещу някой лев. Обърнете внимание, че не съм наспамил цялото бг интернет пространство, а пиша единствено в предприемач.ком, защото вярвам, че тук мога да намеря хора с бизнес нюх, които биха се справили със задълженията.
Поради следните причини няма да уточнявам конкретно с какви стоки търгувам преди да си пиша лично с желаещите:
- не искам да се разводнява темата с коментари относно това
- не искам доброжелатели да почнат за ми обясняват как в това, с което си изкарвам доста питателна прехрана няма почва и по-добре да продавам еди-какво-си еди-къде-си
- не искам всеки възможен чифт очи да черпи идеи (сериозна част от успеха в бизнес света е в това, което знаеш повече от останалите).

Какво е нужно:
- освен споменатите желание и сериозно отношение е нужен и поне средно ниво английски
- компютър и интернет достъп, който очевидно имате (всякакво пакетиране и изпращане на продукти се извършва от нас - можете да го разглеждате като дропшининг програма)

Какво печелите:
- високи комисионни, без никаква инвестиция от ваша страна
- пасивен доход срещу минимален дневен труд


За повече информация желаешите да ми пишат на лично съобшение.
 
От: Бизнес сътрудничество без инвестиране от ваша страна!

Здравей,
имам свободно време, с английския се справям добре и oще по-добре с техническия, специализацията ми е в областите електротехника, електроника, информатика.
С поздрави: Kerk57
 
От: Бизнес сътрудничество без инвестиране от ваша страна!

Писах лично.
 
От: Бизнес сътрудничество без инвестиране от ваша страна!

Напиши на хората какви доходи могат да очакват и респективно какво време трябва да отделят
 
От: Бизнес сътрудничество без инвестиране от ваша страна!

Приемам забележката. На един човек вече дадох примерна представа. След първоначалният период на "климатизация" и автоматизиране на процеса, работат не би следвало да отнема повече от половин час (поне на мен не ми отнема повече). Естесвено всеки е свободен да влага повече или по-малко време, което ще рефлектира и върху печалбата му. Конкретните цифри зависят малко или много от инвестираните услилия. Двама човека, които вече работят това от няколко месеца правят по 1500-2000 лв.. Зависи от продажбите
 
От: Бизнес сътрудничество без инвестиране от ваша страна!

писах и аз на лично,
Поздрави
 
От: Бизнес сътрудничество без инвестиране от ваша страна!

Здравей и от мен имаш ЛС
 
От: Бизнес сътрудничество без инвестиране от ваша страна!

Пиши ми на лично пл
 
От: Бизнес сътрудничество без инвестиране от ваша страна!

Явно, не са не можеш да пращаш, но и да получаваш. Не мога да ти пратя ЛС.
 
5 поста такъв голям проблем ли са отчаивате ме батета и каки ето идея как да се направят оставащите три че даже и някои и 6 те псота може да си направи нищо страшно и не е спам

гласуваш в анкетите и коментираите в темата :)

Как открихте нашия форум?

На колко години сте.

Колко Сайта Притежавате? ако нямаша саитове казваш че още нямаш

Дами във форума ? - това е пожелание

Предприемачи, тарикати и други елементарни - форумът по скоро полезен ли е или е забавен :)

За личните съобщения анкета по въпроса

отделно има още анкети където да се направи включване
 
От: Бизнес сътрудничество без инвестиране от ваша страна!

Ама без множественото число, аз проблеми с ЛС-тата нямам, просто уведомявам колегата, че до него точно не мога да изпращам явно.
 

Горе