Бизнес с другопартиец!

LEONDER

New Member
Бихте ли правили бизнес човек, който е от другата страна и е ваш политичеси опонент?
 
От: Бизнес с другопартиец!

Абе ей платения, тук в тоя форум общо взето се разбираме както трябва, бизнес с всякакви хора съм правел.


Като питаш - обясни кой си, какъв си, какъв бизнес имаш ( освен управление на обществените нагласи към ГРОБ - доста неуспешно )?
 
От: Бизнес с другопартиец!

Абе ей платения, тук в тоя форум общо взето се разбираме както трябва, бизнес с всякакви хора съм правел.


Като питаш - обясни кой си, какъв си, какъв бизнес имаш ( освен управление на обществените нагласи към ГРОБ - доста неуспешно )?

Неуспешно ли ти да не гледаш филма ледена епоха 9 сега:)
 
От: Бизнес с другопартиец!

Не бе, остави ти политиката, кажи ми ти откъде се пръкна - WEBMASTER ли си ? Дизайнер ли си ?Оптизатор ли си - програмист лис и? Какво си? Всичките ти мнения в политическите теми? Аз може да защитавам една партия, но винаги съм си излизал със сайтовете, със работата, с това, което се занимавам, интересно ми е ти какъв се пръкна?

С всички хора, които спориш тук имат сайтове, бизнес, работа, занимават се с тая сфер, а ти откъде се пръкна? Би ли обяснил????
 
От: Бизнес с другопартиец!

Бизнес се прави когато ти е икономически изгодно, а не политически , поне така би трябвало да е.

Но замисли се с теб кой би искал да прави бизнес, като си така почервенял.
 
От: Бизнес с другопартиец!

Бизнес се прави когато ти е икономически изгодно, а не политически , поне така би трябвало да е.

Но замисли се с теб кой би искал да прави бизнес, като си така почервенял.

Че той бизнес няма, нито е имал, дойди тука преди няколко седмици и всичките му мнения са за политиката.
 
От: Бизнес с другопартиец!

С всички хора, които спориш тук имат сайтове, бизнес, работа, занимават се с тая сфер, а ти откъде се пръкна? Би ли обяснил????

Как откъде от форума той ме създаде


Бизнес се прави когато ти е икономически изгодно, а не политически , поне така би трябвало да е.

Но замисли се с теб кой би искал да прави бизнес, като си така почервенял.
Цирвен ли,че нали сергейчо сега баламосва хората по бтв за процеса по прочистване,Смешници тези койито искаха втор атомна цинтрала
аиде у дено Само Герб
 
От: Бизнес с другопартиец!

Aaaa, чакай, това бил ДАЛАС, който го баннаха за простотия ( знаете колко трудно се банва човек тук ), аз помислих, че това е TEMITE - човека ТРОЛВА и ще тролва докато пак не го баннат. Не му обръщайте внимание.
 
От: Бизнес с другопартиец!

ДАЛАС не е отделна личност. Това е душевно състояние.
 
От: Бизнес с другопартиец!

Абе ей платения, тук в тоя форум общо взето се разбираме както трябва, бизнес с всякакви хора съм правел.


Като питаш - обясни кой си, какъв си, какъв бизнес имаш ( освен управление на обществените нагласи към ГРОБ - доста неуспешно )?
А бе и аз съм правил много бизнес с хора от тук и това няма ама нищо общо с това на кой симпатизират. Всеки от нас е забелязал, че хората на бизнеса са водени от едно нещо при правенето на сделки - това е благото на бизнеса му. Всичко друго, даже и не става дума за него. Пък каква сексуална ориентация има, пък на коя партия симпатизира, пък дали е набожен, етнос, възраст, пол, националност. Важното е всяка стана да си изпълни поетите ангажименти и това е. ;)

Не знам що за тъпа тема е това. Но я оставяме, за да се види какво е мисленето на истинските предприемачи. В бизнеса няма място за драма кралици. :)
 
От: Бизнес с другопартиец!

Ей изкъртихте мивките на леондъра от ряпи, а човека само се забавлява:)
 
От: Бизнес с другопартиец!

Ами по политикономика ни учеха ние комунистите с капиталисти да не правим бизнес, а само в рамките на СИВ/за малките да направят справка в гуглето/Та си рекох тук много комуняги има дали ще правят бизнес с капиталисти.Как беше!
"ИМПЕРИАЛИЗЪМА ПОСЛЕДНЕН СТРОЙ НА КАПИТАЛИЗМА"
 
От: Бизнес с другопартиец!

Що бе, Леонсио аз може да се джавкам с @ReminD на политически теми ама съм сигурен, че ако трябва да се свърши някаква работа, всичко ще е точно и от двете страни.
 
От: Бизнес с другопартиец!

Що бе, Леонсио аз може да се джавкам с @ReminD на политически теми ама съм сигурен, че ако трябва да се свърши някаква работа, всичко ще е точно и от двете страни.

Да, специално за него и аз давам положителен глас. А това кой какви обеждения има, няма значение при бизнеса. ;)
 
От: Бизнес с другопартиец!

Върли политически врагове си правят успешен бизнес, та тук да се спираме заради партийни пристрастия :) Айде не така
 
От: Бизнес с другопартиец!

Бих правил няма проблем, само да не са проклети комунисти, от тях винаги можеш да очакваш предателство !!!!!!
 
От: Бизнес с другопартиец!

Бих правил няма проблем, само да не са проклети комунисти, от тях винаги можеш да очакваш предателство !!!!!!

ами аз за тва постнах темата заради предателството .Толкоз народ излъгаха на изборите ,чудя се дали да пражя бизнес с некой другопартиец.Първо ще му искам партйната книжка, после банковата книжка за справка дали има пари за губене, щото на изборите загуби
 

Горе