Продава се: Биткойн

SoloContraTutti

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
14   0   0
Здравейте,
Имам едни 0.00800319 BTC (~60$) и ми се ще да ги разкарам в най-скоро време, че не се занимавам с крипто вече. Давам ги за цената на моментния курс, като таксата се поема от купувача.

Също, ако някой има на представа - дали съществува сайт, чрез който мога да си ги дръпна през epay/банка, нека да сподели. Cryptо.bg не е вариант, тъй като там минимумът е 0.01 BTC.

SoloContraTutti

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
14   0   0
Не вярвам, че някой би го взел с ясната идея да го завещава на децата си и от това да зависи дали ще имат за семки или за апартамент. :(

John Galt

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте,
Имам едни 0.00800319 BTC (~60$) и ми се ще да ги разкарам в най-скоро време, че не се занимавам с крипто вече. Давам ги за цената на моментния курс, като таксата се поема от купувача.

Също, ако някой има на представа - дали съществува сайт, чрез който мога да си ги дръпна през epay/банка, нека да сподели. Cryptо.bg не е вариант, тъй като там минимумът е 0.01 BTC.
xchange.bg
altcoins.bg

SoloContraTutti

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
14   0   0
xchange жулят с около 15 лева върху тая сума, което е немалък процент.
В altcoins на пръв поглед изглежда по-струващо си, освен ако и там няма някакви доп. такси, а се изпращат парите, които пише при попълване на формуляра.

Горе