Продава се: Биткойн

SoloContraTutti

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Здравейте,
Имам едни 0.00800319 BTC (~60$) и ми се ще да ги разкарам в най-скоро време, че не се занимавам с крипто вече. Давам ги за цената на моментния курс, като таксата се поема от купувача.

Също, ако някой има на представа - дали съществува сайт, чрез който мога да си ги дръпна през epay/банка, нека да сподели. Cryptо.bg не е вариант, тъй като там минимумът е 0.01 BTC.
 
Не вярвам, че някой би го взел с ясната идея да го завещава на децата си и от това да зависи дали ще имат за семки или за апартамент. :(
 
Здравейте,
Имам едни 0.00800319 BTC (~60$) и ми се ще да ги разкарам в най-скоро време, че не се занимавам с крипто вече. Давам ги за цената на моментния курс, като таксата се поема от купувача.

Също, ако някой има на представа - дали съществува сайт, чрез който мога да си ги дръпна през epay/банка, нека да сподели. Cryptо.bg не е вариант, тъй като там минимумът е 0.01 BTC.
xchange.bg
altcoins.bg
 
xchange жулят с около 15 лева върху тая сума, което е немалък процент.
В altcoins на пръв поглед изглежда по-струващо си, освен ако и там няма някакви доп. такси, а се изпращат парите, които пише при попълване на формуляра.
 
Не е ли по-лесно да ги обърнеш в евро в coinbase?
В Jaxx са при мен, та ще ме дерне такса през Coinbase, а след това и за превалутиране по техен курс. А и навсякъде има някакви минимуми (най-често 0.001 BTC), които не изпълнявам, за да ги продам.. Не са ми спешни парите от тях, така или иначе.

Нали написах, че ще ти ги купя? Не си писал да сключим сделката, само спамиш тука...
Щом съм решил да не ти ги продам, значи има причина. нЕма смисъл да се напъваш. ;)
 
Еее, изпуснах сделката на живота си.... дееба тия $65... дееба тия 0.00800319 BTC ... дееба тия бг предприема4и.
Ем продава и иска да се отърве, ем иска да е на някой ИЗБРАН.
Евала, чиче, евала, тутти

Като ти пиша от някой друг профил и ти ги купя по-малко прецакан ли ще се чувстваш? :D

Само че в тоя форум всички са почти толкова заспали колкото теб и както виждаш вече над месец няма желаещи.
Успехчета, Франческо!
 
Много мрънкаш, братле. Намери си работа и канализирай енергията и комплексите там. Никой не ти е длъжен за нищо. Още повече пък и "заспалият форум", чийто потребител си от ... 10 години, с 1 сделка за 9 години. Е5ем ти и шизофренията... :hankey:
 

Горе