Бихте ли ми дали насоки за развитие.

От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

Извинявам се просто искам добро отношение нищо повече вече няма да обсъждам негативни те коментари .
 
От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

Човек, който ще работи с клиенти първо трябва да се научи как да се държи.
Ти на 15 с колко клиенти си работил?
 
От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

Ти на 15 с колко клиенти си работил?

Баце, ти като го интегрираш в комюнитито що не му обясни, че трябва и да се държи що-годе прилично. Вината от части е и твоя. ;)
 
От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

Баце, ти като го интегрираш в комюнитито що не му обясни, че трябва и да се държи що-годе прилично. Вината от части е и твоя. ;)

Сега и вина ли се опитваш да ми вмениш:) Когато някой те напада ти кво да си дадеш др буза ли?

Извинявам се просто искам добро отношение нищо повече вече няма да обсъждам негативни те коментари .

Хайде сега бъди добър член на комюнитито и дай насоки, знам че си доста напред в програминга така, и ти ще си полезен :)
 
Последно редактирано:
От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

Извинявам се просто искам добро отношение нищо повече вече няма да обсъждам негативни те коментари .
Като за начало поработи върху познанията си по български език.
 
От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

От мен момчето има зелено. Само се замислете колко 15 годишни могат да се похвалят с подобен хъс за обучение и развитие. Не виждам защо скочихте срещу него, момчето притежава защитни реакции и е естетвено като го нападат да се защитава.
 
От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

Не виждам защо скочихте срещу него, момчето притежава защитни реакции и е естетвено като го нападат да се защитава.

Поучително! ;)
 
Аз ще добавя че англииския винаги е полезен :) дори и на средно ниво да е стига да може да се разбират чужди сайтове защото по голямата част от новостите излизат на англииски първо....
 
От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

Doni по-добре сподели на теб какво точно ти се прави? Кое от всички неща, които изброяваш те влече най-много. Искаш да ти е хоби или професионално да се занимаваш с това? Защо на първо време не стартираш някаква тема с услуга, която предлагаш. Може покрай работата с колеги тук, да откриеш с какво да се занимаваш.
Поздрави.
 
От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

Всяко начало е трудно, в това число и изграждането на репутация в даден форум (нямам предвид репутацията от системата). Моят съвет е да се задържиш по-дълго тук и да се научиш коя критика е градивна и коя си е чисто тролване/хейтване. Градивната критика може само да те радва. Тя изгражда (или по-точно допълва) характера. Градивната критика е като противоотрова за подмазвачески комплименти, които могат така да ти напомпат самочувствието, че да загубиш реална представа за възможностите си и обкръжаващия те свят. Представи си, че тук всички ти свалят шапка и ти казват колко си супер. Утре обаче те канят в някое популярно предаване, където започват да те нападат. Как ще се защитиш като не си свикнал да получаваш критика и не знаеш как да реагираш на нея? Тогава е много вероятно да последва самоотбрана от рода на "бегай се скрий", която ще ти срине репутацията за секунди.

Иначе за ориентирането можеш да разгледаш форума. Има много полезни теми в различни области. Можеш да видиш какви проекти се търсят/продават. Започни да развиваш някакви твои проекти, които да показваш като портфолио, било то на интервю за работа, било като фрийлансър предлагащ директно услугите си на клиенти.
 
От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

Бихте ли ми дали насоки за бъдещо развитие?

Избираш си нещо конкретно, което ти е интересно и се фокусираш там. По принцип няма как човек да е специалист по всичко и е по-добре да знаеш едно нещо като хората, вместо по малко от всичко. Примерно ако те интересува сигурността можеш да си усъвършенстваш уменията в тази област и да проверяваш големи и по-малки сайтове за уязвимости, и ако откриеш такива да алармираш собствениците им, които после ако искат могат да ти платят за отстраняването на грешките. Има много хора, които в началото са се занимавали с хакерство, видели са каква мизерия и простотия е и са се прехвърлили към другата страна, защото е по-доходоносно и няма риск да те пребият или тикнат в затвора.
 
От: От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

От мене имаш червена помощ, много си малък и нов тук за да говориш така на стари и доказали себе си потребители!!!

И от мен така. Не мога да разбера къде отива уважението в днешни дни.
 
От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

Какво го вълнува момчето, че ти си си имал проблеми с ГДБОП? И за да не е спам - наистина обърни внимание на българския и паралелно с това на английския. Добре дошъл!
Смешна работа си, нали имаше предложения от десетки компании? Ще хакваш с готови exploits a? И какви главоболия си създавал на ГДбоп? Само да не се изкараш жертва на ГДбоп? Щото ако не бяха Гдбоп да съобщят, че някой ламер като тебе ги тести с готови експлоити, хич нямаше да чуем за тебе, нали знаеш? Аз съм си имал разправии с ГДбоп, ходил съм до тях, писал съм обяснения до прокурор в сградата им, разпитвали са ме заради глупости, хич не ми се изкарвай, че си създавал главоболия на ГДбоп, че да не казвам какво казаха, като споменах за тебе в ГДбоп, тоя дето им "хакнал" сайта какво казаха за тебе. Хич не се изкарвай човек, който създал главоболия на бопаджиите.
Учи се тука и си мълчи, програмиране не те бива, по-добре се занимавай с маркетинг, добре ги заигра медиите, като не отбираш грам от програмиране и дизайн, не виждам с какво може да си полезен.
Тука хората си предлагат услугите въз основа на това какво са правили - портфолио и лични проекти - а ти какво имаш? Пи ар акцийка.
Иначе ти отговорих, развивай се в сферата на маркетинга.
 
От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

Ще му помогнем с каквото можем само че темата не трябваше да съдържа , аз съм еди кой си , и съм направил еди какво си.. звезда ми бил, звезда ама друг път.. следващия път си пусни тема , кажи аз съм дони разбирам от тва тва тва, имам желание да се уча още , споделете откъде да започна и готово тогва едва ли ще имаш някакъв проблем.
 
От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

Оставете момчето, какво искате всеки да го нарежда а той да си мълчи като мишка ли ? Много ясно че ще се защити, каквото някой си имал повече зелени картончета от него.
 
От: От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

Оставете момчето, какво искате всеки да го нарежда а той да си мълчи като мишка ли ? Много ясно че ще се защити, каквото някой си имал повече зелени картончета от него.

:D Интересно що не се държат всички толкова позитивно към другите по на 15-16 години дето се юркат тук.
 
От: От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

Абе момчето е на 15 години бушуват всякви хормони, те първа ще се учи на държание във форума - все пак не е на 25 или 30 :)

С цялото ми уважение, годините не са гаранция за нищо, тъй като виждаме доста често по-възрастни, че и "доказали" се форумни членове... както и да е, не съм се и съмнявал че ще видя нещо по различно в тая тема.

А по темата, можеш да отидеш до центъра на града, и да предложиш услуги по подръжка на интернет клуба, големия.
Хубаво би било да си по социален, и в правилната среда, а от вкъщи винаги можеш да се развиваш с умения. Даже да поработваш, този форум има потенциал за теб. Гледай и слушай, умните хора се приспособяват, и учат от грешките на другите, без да ги подценява.
Малко по малко, и без бързане. Живота тепърва започва, за съжаление не мога да си позволя да дам професионални насоки, тък като ми липсва опит в твоите води.
Но не забравяй за учение, може да не дава успех, но със сигурност клмча към него.

Успехи в начинанията.
Като личен съвет ще си позволя да те предупредя, не се ангажирай с онлайн битки, или безпочвени извън интересните ти теми.

Скоро ще започвам малък проект, и ще ми е нужен съпорт, и в последствие някой който да го поддържа. Надявам се всичко да е окей, и с удоволствие ще те потърся за неофициални преговори.

Kind regards
 

Горе