Бихте ли си купили такова нещо?

Sammy

Well-Known Member
За 2.40/1.20лв. на месец получавате:

*Система като Drupal, Wordpress, Joomla или CMS Made Simple
*25 mb място за темплейти, плугини и тт.н.
*Субдомейн: example.bgcms.com

Това всичкото за 2.40/1.20 лв. на месец по SMS?
Каква цена да сложа и дали бихте си купили такова нещо :twisted:
 
ако искаш честен отговор личното ми мнение не бих си купил евентулано бих ползвал подобно нещо за сателитен сайт блог но ще си избера от хилядите безплатни или ще взема безплатен хостинг от афилиейт програмите с които работя...
 
От: Бихте ли си купили такова нещо?

Аз не бих. Сигурно има доста хора които не знаят откъде да намерят фри, но не бих базирал бизнес модел на това.
 
От: Бихте ли си купили такова нещо?

И аз не бих. А и за 1.20лв на месец има по-изгодни оферти (tophost.bg/hosting.php)
 
От: Бихте ли си купили такова нещо?

Ами специално в тоя форум едва ли някой ще каже че би дал пари за това
 
От: От: Бихте ли си купили такова нещо?

И аз не бих. А и за 1.20лв на месец има по-изгодни оферти (tophost.bg/hosting.php)
Здрасти и добре дошъл тук. Радвам се че си с нас и приятно пребиваване тук...:)

И аз едно голямо НЕ за това. Евтиното винаги излиза скъпо...:wink:
 
От: Бихте ли си купили такова нещо?

Значи това отпада, мерси много за отговорите :)
 
От: Бихте ли си купили такова нещо?

Хммм .. като цяло ти е кофти идеата, никой не би дал пари за хостинг със субдомеин. Изглежда искаш да изкараш някои лев от сайта си , помисли за какво хората биха дали 1,20 и да е свързано със твоята ниша.Примерно създай си секциа със ръководства за инсталиране , интересни tipс&tricks и тн в която за да влезеш трябва да платиш 1.20 . Нещо такова ако ме разбираш :)
 
От: Бихте ли си купили такова нещо?

защо не продаваш модове които трудно се намират в интернет с СМС всмисъл платени които намираш nulled да ги продаваш
 
От: Бихте ли си купили такова нещо?

Ами като знам, че като го продам на един той ще го пусне по форумите, иначе както виждате имам php link directory кракната, имам и vbulletin последната версия..
 
От: Бихте ли си купили такова нещо?

Някой да има други предложения за монетизация на www.bgcms.com, защото аз вече съм се изчерпал ;(
 
От: Бихте ли си купили такова нещо?

Някой да има други предложения за монетизация на www.bgcms.com, защото аз вече съм се изчерпал ;(

Правиш това, което си замислил, но безплатно и предлагаш махане на твоя реклама от сайтовете срещу определена сума за определени импресий. Но ако искаш да го правиш сериозно и имаш успех вмести в бюджета си и един vps поне.
 
От: Бихте ли си купили такова нещо?

защо не продаваш модове които трудно се намират в интернет с СМС всмисъл платени които намираш nulled да ги продаваш

Няма такова понятие "трудно се намират в интернет". Или се намира, или не. "Трудно" е въпрос на елементарни познания.

Без да обсъждаме чисто правните казуси...
Да ползваш нещо "платено", без да го плащаш е нещо неприятно за авторите, но поносимо и в повечето случаи те си затварят очите. Да го разпространяваш безплатно - вече ги кара да се сърдят. Но да продаваш нещо, което не е твое, за което нямаш разрешение или лиценз и тази продажба е против желанието на автора, граничи с безумие.
 
От: От: Бихте ли си купили такова нещо?

Няма такова понятие "трудно се намират в интернет". Или се намира, или не. "Трудно" е въпрос на елементарни познания.

Без да обсъждаме чисто правните казуси...
Да ползваш нещо "платено", без да го плащаш е нещо неприятно за авторите, но поносимо и в повечето случаи те си затварят очите. Да го разпространяваш безплатно - вече ги кара да се сърдят. Но да продаваш нещо, което не е твое, за което нямаш разрешение или лиценз и тази продажба е против желанието на автора, граничи с безумие.
принципно съм сигурен, че има системи които много ТРУДНО се намират в интернет, иначе съм съгласен, че авторите ще се сърдят, иначе може да направя скрит сектор, където да се влиза с регистрация и там да са системите :)
 
От: Бихте ли си купили такова нещо?

1. Няма такива "системи които много ТРУДНО се намират в интернет". Преди беше от значение да ползваш поне два от десетте най-разпространени езика, но сега покрай google translate това вече не е необходимо.
2. Ако направиш достъпен само с регистрация сектор, то търсачките няма да те намират (ако не им позволиш). Следователно, ситуацията не отговаря на условието.
3. Но тогава ставаш директно пътник (ако си гражданин на страна от ЕС, пълнолетен и успее да се регистрира съответното длъжностно лице).
 
Последно редактирано:
От: От: От: Бихте ли си купили такова нещо?

принципно съм сигурен, че има системи които много ТРУДНО се намират в интернет, иначе съм съгласен, че авторите ще се сърдят, иначе може да направя скрит сектор, където да се влиза с регистрация и там да са системите :)

А това, което аз ти предложих явно не ти е харесало ?
 
От: Бихте ли си купили такова нещо?

memorex харесва ми идеята ти, но имам в момента леки финасови затруднения, т.е. не мога да си позволя VPS, в момента се колебая дали да не взема baby hosting ot hostgator, но все още не знам дали ще ми остане време, трябва да видя какво ще е натоварването тая година :( и тогава ще реша какво да правя, в момента смятам да се насоча към антирекламата и към афилиейта :)
 

Горе