Бихте ли споделяли с текс и снимки

Статус
Not open for further replies.

leonssss

Well-Known Member
Здравейте!
Искам да пусна сайт за сватби.Според вас хората биха ли споделяли за тяхната сватба със снимки и видео?
 
От: Бихте ли споделяли с текс и снимки

Ако има награди и добра популяризация във фейсбук- Да! Инак има да си чакаш някой да ти пълни сайта ей така на добра воля.
 
От: Бихте ли споделяли с текс и снимки

по скоро за разводи. ще има яко мръсни снимки и ще избие рибата от посещаемост

пп. не ми гепете идеята!
 
От: От: Бихте ли споделяли с текс и снимки

по скоро за разводи. ще има яко мръсни снимки и ще избие рибата от посещаемост

пп. не ми гепете идеята!

прав си за разводи

razvod.bg


РАЗВОД МИ ДАЙ, А ТИ СИ ВЗЕМИ ДЕЦАТА
 
От: Бихте ли споделяли с текс и снимки

Лоенсио откога светиш в зелено?
 
От: Бихте ли споделяли с текс и снимки

Кой малоумник е дал зелено на тоя малоумник :shock::lol:
 
От: Бихте ли споделяли с текс и снимки

Приятелко, оти си по-грозна от гъза ми 8)
 
От: Бихте ли споделяли с текс и снимки

кат си сложила вибратор у гъзо с изтощени батерии ще си грозна от все жени на света
 
От: Бихте ли споделяли с текс и снимки

За вибратор ли си мечтаеш? Ама нали знаеш, че няма да те направи по-умен, а просто ще ти начеша дупарата.

You must spread some Reputation around before giving it to leonssss again.:cry:
 
От: Бихте ли споделяли с текс и снимки

периода с вибрторите мина мое, но виждам как все още си ядосана на сиганина те дето те ебал у гъзо да ти натъпче червото навътре отионо скърца кат варвиш
 
От: Бихте ли споделяли с текс и снимки

Леонссс спря да генерира трафик и почва хейт!
А иначе във връзка с темата ти, пич, мисля че има начин да накараш хората да споделят в сайта ти , но трябва да ги накараш да влизат през фейсбук профилите си и тъй все едно ще има специален сватбен албум в сайта ти.Ще трябва фейсбук реклама..Само дето и идея си нямам от какво ще носи пари такъв сайт!!! :shock:
 
От: Бихте ли споделяли с текс и снимки

гого, имаш нерви да киснеш у виртуалните среди, насочи тази енергия в проекти. После ще ми благодариш:)
 
От: Бихте ли споделяли с текс и снимки

гого, имаш нерви да киснеш у виртуалните среди, насочи тази енергия в проекти. После ще ми благодариш:)

Абе аз сега разпускам с биричка в ръка, но къде се захванах с тоя глупак и аз незнам :beer:
 
От: Бихте ли споделяли с текс и снимки

Абе аз сега разпускам с биричка в ръка, но къде се захванах с тоя глупак и аз незнам :beer:
Ти не разпускаш, доходите ти клонят към 0 или в тези граници, ти имаш неистова нужда от работещ бизнес, затова киснеш тук, прав ли съм?:)
Затова, вместо да мислиш какво ще дубликираш на поредния ''неистово нуждаещ се за внимание трол'', просто запретни ръкави и изгрради свой оналйн бизнес:)
 
От: От: Бихте ли споделяли с текс и снимки

Ти не разпускаш, доходите ти клонят към 0 или в тези граници, ти имаш неистова нужда от работещ бизнес, затова киснеш тук, прав ли съм?:)
Затова, вместо да мислиш какво ще дубликираш на поредния ''неистово нуждаещ се за внимание трол'', просто запретни ръкави и изгрради свой оналйн бизнес:)
Не се опитвай да мотивираш колегата докато пие бира по това време , а му жи едно "наздраве"! :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе