Благодаря на екипа на hostbulgaria.com

От: Благодаря на екипа на hostbulgaria.com

Оправи ли са и входа за клиенти. :) Не им трябва много шарения. Ползвал съм ги през 2006 год. с два сайта и се бях отказал, защото не се управляваше всичко през едно място, а през три! Сега явно са обединили управението на хоста, домейна и подновяванията през един общ панел. Не знам, вие ще кажете.

Дано не слагат фасбук, туитър, чат, мирк, космическа връзка, оптична комуникация, връзка през УКВ с оператор поддръжка и какво мислят клиентите за нас.
 
От: Благодаря на екипа на hostbulgaria.com

@coolice моето беше шега (предполагам и на повечето други) 8)

Сегашния дизайн ми бие малко на личен блог :confused: като влязох за първи път при обновен дизайн помислих дали не съм объркал адреса и да съм попаднал на блог с хост ревюта :D
 
От: От: Благодаря на екипа на hostbulgaria.com

Оправи ли са и входа за клиенти. :) Не им трябва много шарения. Ползвал съм ги през 2006 год. с два сайта и се бях отказал, защото не се управляваше всичко през едно място, а през три! "Сега явно са обединили управението на хоста, домейна и подновяванията през един общ панел. Не знам, вие ще кажете."
И при старият им дизайн беше така.:) Всеки домейн си беше отделно, а управлението на всичките сайтове от общ панел.

"Дано не слагат фасбук, туитър, чат, мирк, космическа връзка, оптична комуникация, връзка през УКВ с оператор поддръжка и какво мислят клиентите за нас."
Хаха, дано не сложат.:)

Coolice, аз съм нашляпал 3бр wp сайта + 1 с друга система + куп други неща.
Засега нищо не са казали, ама като ги направя 15 wp ще споделя.:)

А, сега видях, че са пуснали и плащане с Пейпал, което не беше възможно преди
и лично мен ме затрудняваше. Най-сетне!:D
 
Последно редактирано:
От: Благодаря на екипа на hostbulgaria.com

Много добре са го направили, само да махнат снимката на стария дизайн и става топ. Три компании пребрандираха дизайните, сега очакваме и другите да го направят. :) Вижте един цвят, колко действия отваря. :)
 
От: Благодаря на екипа на hostbulgaria.com

Понеже съм средностатистически трол ще кажа, че по-малоумен текст във футера няма как да се измисли:) Иначе няма кой знае каква разлика от предишния дизайн де:)
 
От: Благодаря на екипа на hostbulgaria.com

На мен този нов дизайн не ми харесва особено, твърде изчистен е! Плюс това, ако не бях отворил "Хостинг" менюто, нямаше и да разбера, че трафикът е "неограничен", което за цена от 3,95 лева/месец си е супер оферта!
 
От: Благодаря на екипа на hostbulgaria.com

И аз да им благодаря, че при добавяне на аддон домейн не го добавя в public_html папката а извън нея.
Така ми спестяват редактирането на тази безумица. Досега не бях попадал на такава практика.
Живи и здрави.
 
От: Благодаря на екипа на hostbulgaria.com

От 3 месеца ги ползвам ги за 2 WP сайта, като единият от тях е ориентиран към гръцкия пазар. Отваря се сравнително бързо оттам. Имат и нелош support.
 
От: Благодаря на екипа на hostbulgaria.com

Аз също благодаря на съпорта, над седмица се занимаваха с един мой сайт, който така или иначе не се оправи, но абсолютно всички от съпорта всяка вечер ми помагаха
 
От: Благодаря на екипа на hostbulgaria.com

Една седмица мъки. Какъв беше проблема? И как като не се е управил, ти пак си благодарен, недоумявам
 
От: Благодаря на екипа на hostbulgaria.com

Една седмица мъки. Какъв беше проблема? И как като не се е управил, ти пак си благодарен, недоумявам

Защото проблема не е у хоста. Или иначе казано: помагали са му без да са длъжни/
 
От: Благодаря на екипа на hostbulgaria.com

Точно , проблема беше в сайта и те направиха всичко , което могат. Все пак им загубих достатъчно много време.Няма как да не съм благодарен.
Относно проблема , в woocommerce тема като добавиш продукт и натиснеш checkout продукта изчезва.
 

Горе