Блогове, които приемат гост блогъри

Re: От: Блогове, които приемат гост блогъри

Ето За дома и градината от мен. Ако ви хареса, пускайте статии.

Определено ще се възползвам, много ми харесва сайта. Мерси много.

Някой друг? Имам качествен контент за дома и градината като тематика. ;)
 
От: Блогове, които приемат гост блогъри

Здравейте,

да се включа и аз - сайта е на 9 месеца, тематиката е разнородна: места за почивка и ваканция, бански костюми за мъже и жени, ски екипировка, слънчеви очила, избелване на зъби, грижа за кожата и косата. Сайтът е на Английски - http://hellomyholiday.com/ и приемам статии с дължина 400-800 думи, уникални, до 2 линка.

Готови статии може да изпращате директно на: [email protected]

Запазвам си правото да не публикувам статия която сметна, че не е подходяща - във всеки случай ще бъдете уведомявани по имейл!
 
Re: От: Блогове, които приемат гост блогъри

Ето За дома и градината от мен. Ако ви хареса, пускайте статии.

Добавих днес интересна статия. Някой с подобни сайтове. :) Ще се радвам да направим размяна дори, ако някой има желание. ;)
 
От: Re: От: Блогове, които приемат гост блогъри

Виж vajni.net, ако те устройва, пиши да ти дам авторски профил.

Добавих днес интересна статия. Някой с подобни сайтове. :) Ще се радвам да направим размяна дори, ако някой има желание. ;)
 
От: Re: От: Блогове, които приемат гост блогъри

Добавих днес интересна статия.
Благодаря :) Публикувана е.
На новорегистриралата се Христина ще одобря утре. За днес стига толкова :)
 
От: Блогове, които приемат гост блогъри

Мога да предложа гест блогинг в туристически блогове и за козметика.

Важи ли още предложението за гест блогинг? Ако ДА, пусни ми лс да ги погледна и аз.
 
От: Блогове, които приемат гост блогъри

Ами и в тази тема да добавя блога си.
Блог: http://www.myblogroll.eu
Тематика: Няма изискване.
дължина: Всеки уважаващ себе си гост блогър не би трябвало да пише гост пост под 300 - 400 дум. Но няма да ви и, ако е 300.
Линкове: 2 вечни.
Изискване: Грамотност. :) и да има смисъл от темата.

Здравейте колеги!
Промених малко правилата за гост блогрите в моя блог и реших да го споделя с вас, за да може хората, които имат желание да публикуват в него да се запознаят с промените. Променените правила можете да видите на страноцата за гост блогъри.
 
От: Re: Блогове, които приемат гост блогъри

Ще се възползвам от един пост при теб. :) Някой технологичен сайт да приема публишъри?

В моя сайт има категория за технологии, ако искаш пиши :)
 
От: Блогове, които приемат гост блогъри

От повдигната тема ще искам да се извиня на гост-авторите, че досега са нямали възможност да публикуват, тъй като явно поради набези на спам ботове и др. опити за злом съм ограничил логването и днес се осъзнах, че така ограничавам и самите гост автори, тъй като една друга защита от БГ IP-та не е решение - въпреки че сме българи по произход, не означава, че всички се намираме в България. Та възстановен е от този момент достъпът до формата за изпращане на нови публикации. Имайте предвид, че подобни ограничения ги правя систематично, но забравям за тях, затова моля, пишете на контакт формата при подобни проблеми - получените емейли ще ми дадат много по-ясна и навременна информация при проблемни ситуации, свързани с ползването на директорията за статии. Благодаря Ви за проявеното търпение.
 
От: Re: От: Блогове, които приемат гост блогъри

smartablenews.com

Приемам гост блогъри пишещи на тема IT технологии, наука, социални мрежи, мобилни приложения.

Предлагам: до 3 линка към следните адреси - блога на автора, фейсбук, туитър, гугъл плюс или профила в друга социална мрежа на автора или блога. Линковете са вечни.

Изискване: Уникална ( и разбира се добре и грамотно написана ) статия от минимум 180 думи.

За контакти: office[@]smartablenews.com
 
Последно редактирано:
От: Re: Блогове, които приемат гост блогъри

Супер, аз съм заинтересуван към Ен версията. :)

Мерси за добрите думи в предния ми пост. А по темата който желае да бъде гост блогър може да ми пише на лично съобщение или направо да праща статията на посочения имейл адрес. Разбира се със съответните линкове по желание на автора. Аз ще обработя статията ако нещо не ми харесва, но линковете и името на автора (по желание) ще бъдат въведени както е обещано.

И да можете да пращате статии и на английски език.
 
Здравейте,
Гост блогъри са повече от добре дошли при нас. Предлагаме 1 do follow линк напълно безплатно. Статията трябва да е на една от следните теми: философия, психология, здравословен начин на живот, пътешествия, изкуство или култура, както и да мине през предварително одобрение на нашия редактор:
http://pohodut.org/
 
Последно редактирано:

Горе