Блог Директории - За Собстениците На Блогове.

AmebaBot каза:
Момчета , аз адднат всичките директории с PR 6 и 7 и за 5 дена нямам нито едно влизане от тях .... нямам какво друго да кажа

Ти за влизания ли го правиш???? в тез директории никой не влиза. Ти влизаш ли? Целта е връзки към блога ти - нищо друго
 
предния ден правих малко сео кунг фу. добавих блога тук там. имкайки предвид че от половината директории не бях апруувнат. имам :

975 Visits
1,341 Page Views


за следващия ден е това от Г аналитикс ( все не ми дава да добавя това тиксо)
това как е като посещения, някакви коментари. да ги натискам ли още с събмитването.
http://getlaideasy.blogspot.com/
 
блог директориите докаравта трафик :) и обикновените директории докрват трафик и продажби също ама предимно идват от тези които се ранкват добре по търсачките
 
хх

Еми направих си ID в ГБ ,сложих му банери и контент и си аднах блога във всички директортии показани тук :D ок ли е ?
 
Re: хх

Synthetic каза:
Еми направих си ID в ГБ ,сложих му банери и контент и си аднах блога във всички директортии показани тук :D ок ли е ?
Аз лично мисля че е перфектно изпълнение. Може да пробваш и още някои методи: артикъли, обикновенни директории, линк партьори... и т.н. Гледай си статса за трафика и ако може да виждаш от къде и по колко уникални идват. А и опитай се да сложиш и някой друг малък keyword за да излезеш и получиш трафик от търсачите. :wink:
 
Re: хх

Blinky каза:
Synthetic каза:
Еми направих си ID в ГБ ,сложих му банери и контент и си аднах блога във всички директортии показани тук :D ок ли е ?
Аз лично мисля че е перфектно изпълнение. Може да пробваш и още някои методи: артикъли, обикновенни директории, линк партьори... и т.н. Гледай си статса за трафика и ако може да виждаш от къде и по колко уникални идват. А и опитай се да сложиш и някой друг малък keyword за да излезеш и получиш трафик от търсачите. :wink:

Ами гледам си в ГБ статса не е мръднал хем одеве се аднах в дирс ,тука PR7,6,5 дето си ни дал братле ,отделно и си смених сайта в полето в ГБ ,ся съм си написал тоя новия дето и ми е в подписа ,след малко ще вида аналитика...А за тия keywords къде да ги напиша по-точно ,щото тях ги писах в дирс като адвах :?
 
Срам несрам, ще попитам.Всеки път като постна нещо в блога ли да съмбитвам, или веднъж е достатъчно?
 
като пробвам да пингна през pingoat.com ми излиза следната грешка
Duplicate entry '1073812' for key 1
на някой случвало ли му се е?
а какъв е тоя вграден пингър
 
преди малко написах един артикъл и отидох на pingomatic.com да го използвам и ми заяви :


Slow down cowboy!

You're pinging us too fast.

Your last ping was less than a few minutes ago

Please only ping us when you update.
If you don't think you pinged us

Maybe some software automatically did. (Like WordPress.) The good news is we already sent out a ping for you.

това ли е то вградения пинг на WP
 

Горе