Блог за прахосмукачки-45$

danko6

Well-Known Member
Рейтинг - 95.5%
21   1   0
Това е крайната цена на сайта :)
Просто това включва търсенето на думите със слаба конкуренция + домейна + статиите на сайта + tweetter and facebook share.


Домейна е дропнат от 2008-ма година е някъде.
PR 2
Статиите са закупени от iwriter -дължината им е от 500-1110 думи за статия и са общо 8 статии.
Умишлено не давам линк към блога, защото както споменах думите са специално подбрани за лесно класиране и да не създаваме допълнителна конкуренция сега :)
Думите са подбрани с ужасно ниска конкуренция просто търсенията за всяка дума са поне 1600 за всяка дума.

На сайта не му е правено почти никакво seo,само няколко линка от социалки има.
Снимките по долу дават допълнителна информация за сайта.

vacuum domain.jpg
vacuum traffic.jpg
dumi.jpg
dumi surch.jpg
adsense not ban.jpg


Сайта има голяма възможност за печалба стига да му се отдели време,което аз в момента нямам за него,а и цената на която го предлагам е доста добра.
Заплащане PP/EPAY
За всякакви въпроси може да ми драснете на ЛС.
 
Имам интерес, Данко, но първо искам да го погледна. Смятам, че може да си имаме доверие, не бих тръгнал да ти крада нишите.
 
От: Блог за прахосмукачки-45$

Абсолютно, за теб няма никакъв проблем :)
 
От: Блог за прахосмукачки-45$

Забравил съм да споделя, че сайта е на английски език :)
 
От: Блог за прахосмукачки-45$

Аз се интересувам от сайта.Пиши ми ЛС.
 
От: Блог за прахосмукачки-45$

грешен пост :D
 
Последно редактирано:
От: Блог за прахосмукачки-45$

Един лек ъп
kravaykov може да ми пишеш какво точно те интересува :)
Аз в темата се постарах да съм достатъчно изчерпателен за блога,но все пак може да има някой неясноти, така че драскайте смело :)
 
От: Блог за прахосмукачки-45$

Понеже съм забравил да добавя изображение за това с с колко търсения и рекламодатели са думите по които са писани статиите.
dumite.jpg
Думи от тях по които сайта се е класирал до момента,както посочих по горе без SEO
2,400 търсения -> 40 позиция
2,900 търсения -> 51 позиция
4,400 търсения -> 30 позиция

Поздрави
 

Горе