Блог

Moko

Well-Known Member
абе в Блог нали може да се слагат банерчета и така нататък... Тука ми дадоха един безплатен, ама не ми харесва нещо :D
Код:
http://212.116.157.186/Screenshot.png
я вижте и вие и дайте мнение :D
 
Какво не ти харесва? Че забраняват спам и фишинг измамите, както линкване към такива сайтове?

Ако желаеш да монетизираш блога си - Wordpress.com не го позволяват безплатно. Ползвай Blogger.com.
 
в смисъл искам да насвяткам гугъл рекламки и може би още 1 банер..
А доколкото чета WordPress не го позволяват :)
Сега ще прегледам и другия сайт, мерси ! ;)
 
Moko каза:
в смисъл искам да насвяткам гугъл рекламки и може би още 1 банер..
А доколкото чета WordPress не го позволяват :)
Сега ще прегледам и другия сайт, мерси ! ;)
Първо работа да "насвяткаш" добро съдържание. Рекламите ПОСЛЕ.
 
Митака е адски прав... Блога е сайт за кратка информация доколкото знам... Хубаво е ако се ъпдейтва всеки ден... Трябва да му измисля тема :| А щом ще ми го трият заради реклами, по-добре да не слагам въобще ... Но все пак може и да рискувам с банер на един букмейкър..
Довечера ще потвърдя регистрацията в WorldPress ;Р ...
Дано не ми затрият банера :))
 
Moko каза:
Митака е адски прав... Блога е сайт за кратка информация доколкото знам... Хубаво е ако се ъпдейтва всеки ден... Трябва да му измисля тема :| А щом ще ми го трият заради реклами, по-добре да не слагам въобще ... Но все пак може и да рискувам с банер на един букмейкър..
Довечера ще потвърдя регистрацията в WorldPress ;Р ...
Дано не ми затрият банера :))
Кой букмейкър ... и какви комисионни дават ?
 
почти всички , но - sportingbet , bet365 ... за тия двата съм сигурен... ако някой се регистрира
от твоя банер избираш да печелиш от неговите загуби или от неговите печалби... комисионната не знам колко % е...
Обаче WorldPress забраняват тия банери ..... Чудя се к'во да правя...
Освен да пусна един от Google-ския ...
На Google Блог-а позволява ли адсенс или такива рекламки (рекламни банери) ?
 
Мда.. Ама май няма да е нужно ;)
Когато се регистрираш онлайн в WordPress има "agreements & license", с които трябва да се съгласиш ;) НО (!) това е при положение, че те ти хостват сайта ;) Обаче можеш сам да си го хостваш през Apache,MySQL и PhpMyAdmin ;) А там няма ограничения.. С блога се справих и вече си имам такова животно...
Код:
http://212.116.157.186/wordpress
Ето това е .. В момента съм му сложил само друга тема и нищо повече...
По-нататък ще го разработим и него... ;]
 
Аааа Моко, съжалявам за офтопика ама ... ае да си намалиш малко картинката от подписа. Избожда ми очите, този форум поне е чист от големи wallpapers ползвани като подписи ;) Аз дори и през телефона си ми се е случвало да влизам тук - лек форум, изчистен, нека го пазим такъв. :wink:
 
И когато си изключиш компютъра какво правиш, щом си хоствам сам блога?

Решението ти е несериозно. Дори най-популярните блогъри не разчитат на домашни сървъри, а плащат за хостинг/колокация на сървъри. Кой ще чете блога ти, когато сървърът не работи, защото си изключил компютъра си вкъщи?
 
angelovarna ще го намаля приятелю :) нямай грижи! дори ей сега ще го изключа, довече ще се занимавам ...
Митак нека тръгна да купувам хостинг и всичко ще се премести... Не мислиш ли? ;]
Не забравяй, че все още изучавам материята ;] [а при мен е въпрос на време да се оправя с всичките неща...].
Освен това виж, че няма нищо писано в тоя блог... Имай търпение... ;]
 
Имам търпение, но това, което ти казвам, е имай цел. Блогвай на такава тема, от каквато се интересуваш и в която имаш достатъчно количество знания.

Преди да инвестираш в каквото и да било - просто седни над един празен лист и напиши: "Интересувам се от това, това и това." Избери една тема, размисли как ще блогваш, в какви категории и почвай.
 
Митака каза:
Имам търпение, но това, което ти казвам, е имай цел. Блогвай на такава тема, от каквато се интересуваш и в която имаш достатъчно количество знания.

Преди да инвестираш в каквото и да било - просто седни над един празен лист и напиши: "Интересувам се от това, това и това." Избери една тема, размисли как ще блогваш, в какви категории и почвай.
темата дето що годе най я разбирам е футбола.. Туй ми е специалността така да се каже.. Няма да е проблем за мен да пускам новини и прогнози всеки ден в блога... Въпроса е дали ще има хора, които ще го четат! Не мислиш ли ... Ще имам за цел да съм сред първите, то е ясно .. (макар да е невъзможно.. ама нали надеждата умираше първа.. кво беше там :))
Blogger-a нещо се опъва в момента и упорито ми писка, че не може да си намери страницата за регистрации... Ще го пробваме после и него, няма къде да избяга..
 

Горе