Блог

Здравейте,
Чета от доста месеци форума но досега не се бях регистрирал понеже опита ми не е много голям. Тук обаче мога да споделя мнение защото се занимавам от доста време със залагания и програмите на различни букмейкъри.
Първо поздравление за блога Моко, явно си решил да тръгнеш по пътя който тръгнах и аз преди години но искам да те предупредя че няма да е толкова лесно колкото си мислиш. Относно това
Moko каза:
почти всички , но - sportingbet , bet365 ... за тия двата съм сигурен... ако някой се регистрира
от твоя банер избираш да печелиш от неговите загуби или от неговите печалби... комисионната не знам колко % е...
искам да внеса някой ясноти. Действително повечето букмейкъри дават такава възможност да избираш каква да ти е комисионната (или % от загубите или твърда сима за всеки регнат) но имат и куп други условия като например минимум 5 активни играчи през месеца и 500 евро оборот иначе прекъсват програмата. Да кажем че успееш да се впишеш в тези изисквания трябва да имаш в предвид че се калкулират и печалбите на препоръчаните от теб хора. Например ако за два месеца си достигнал до 100 евро комисионна (по малка сума не могат да ти пратят) и някой от играчите направи успешна серия от залози тази комисионна изчезва. На мен лично това ми се е случвало няколко пъти и вече ми писна. Другият вариант е да се договориш със sportingbet като там може да се разберете на база брой посещения но определено трябва да си разработиш блога добре за да се навият. Това е общи линии което трябва да се има в предвид.
Пожелавам ти успех!
 

Горе