Блог

stoineff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
60   0   0
Търг с наддаване:
Искам да продам всичко - домейн + съдържание + идеята.
Започнах проекта с идея за продажба на вечни линкове от статиите. Дизайна е безплатен, хоства се на Блогър.
Трябва много работа за да се доразвие и да започне да печели. Има добри позиции в Google - по "Ключови думи".

Стъпка 2$
Край 30 авг. 12.00 на обяд.<br /><br /> Домейн Име | URL: http://www.kluchoviodumi.info/<br /><br />Приблизителна Цена: 40$<br /><br />Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 4/28/2012<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 500<br /><br />Импресии на Месец:: 1000<br /><br />Page Rank: 3<br /><br />Back Links: 6<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: Опън Сорс<br /><br />Дизайн: Безплатен / GPL<br /><br />Начини на Плащане: PayPal,<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
От: Блог

Блогът не е намерен
За съжаление блогът, който търсехте, не съществува. Името kiuchovidumi обаче може да се регистрира!

Да не си пренасочил домейна?

ЕДИТ: еееее ама той голичък не се зарежда, не си го редиректнал като хората - не е болка за умиране ама го оправи

има някаква мазня в кода http://www.kluchoviodumi.info/p/blog-page_5891.html горе излизат някакви "ключови думи" ни в клин ни в ръкав. Оправи тая част

HTML:
<!-- Start www.bloggertipandtrick.net: Changing the Blogger Title Tag --> 
<title>партньори</title>Ключови думи
<!-- End www.bloggertipandtrick.net: Changing the Blogger Title Tag -->
 
От: От: Блог

Блогът не е намерен
За съжаление блогът, който търсехте, не съществува. Името kiuchovidumi обаче може да се регистрира!

Да не си пренасочил домейна?

ЕДИТ: еееее ама той голичък не се зарежда, не си го редиректнал като хората - не е болка за умиране ама го оправи

има някаква мазня в кода http://www.kluchoviodumi.info/p/blog-page_5891.html горе излизат някакви "ключови думи" ни в клин ни в ръкав. Оправи тая част

HTML:
<!-- Start www.bloggertipandtrick.net: Changing the Blogger Title Tag --> 
<title>партньори</title>Ключови думи
<!-- End www.bloggertipandtrick.net: Changing the Blogger Title Tag -->
Няма време за него. За това и го продавам в тоя вид. Ако можех да му отделям по 1 - 2 часа на ден съм 100% сигурен, че щеше да започне да докарва по някой лев.
Колкото до домейна ... не ми се говори, като го купувах съм написал едно "о" в повече - kiuchovi"O"dumi - та така...
П.П кода сега ще го барна. Мерси!
 
От: Блог

четири от мен
 
От: От: Блог

Няма време за него. За това и го продавам в тоя вид. Ако можех да му отделям по 1 - 2 часа на ден съм 100% сигурен, че щеше да започне да докарва по някой лев.
Колкото до домейна ... не ми се говори, като го купувах съм написал едно "о" в повече - kiuchovi"O"dumi - та така...
П.П кода сега ще го барна. Мерси!

братле не че нещо ама... и аз ако можех да отделям по един два часа на ден на жена СИ, съм сигурен че досега щеше да е родила поне веднъж близнаци :)
 
Последно редактирано:
От: От: Блог

Няма време за него. За това и го продавам в тоя вид. Ако можех да му отделям по 1 - 2 часа на ден съм 100% сигурен, че щеше да започне да докарва по някой лев.

братле не че нещо ама... и аз ако можех да отделям по един два часа на ден на жена СИ, съм сигурен че досега щеше да е родила поне веднъж близнаци :)

ВСЪЩНОСТ ако можеш да отделяш по 1--2 часа на ден да си дърпаш пишката и сам можеш да и ги направиш...

та стойне каква е поуката ли?
- НЯМА САЙТ НА КОЙТО АКО МУ ОТДЕЛЯШ ПО ЕДИН ДВА ЧАСА НА ДЕН ДА НЕ ТИ ДОКАРВА ПО НЯКОЙ ЛЕВ!!!
 
Последно редактирано:
От: Блог

Оспамваш ми темата, а жена ми няма да ти даде никога.
Амоунчо, каква е поуката ли?

1. Жена ми няма да ти даде дори и да имаш време - щото си оръфляк.
2. Ако се видим за половин час може и ти да родиш близнаци, ако не близнаци поне кървава топка от сополи и зъбки :)
 
От: Блог

Оспамваш ми темата, а жена ми няма да ти даде никога.
Амоунчо, каква е поуката ли?

1. Жена ми няма да ти даде дори и да имаш време - щото си оръфляк.
2. Ако се видим за половин час може и ти да родиш близнаци, ако не близнаци поне кървава топка от сополи и зъбки :)

ЖИНА ТИ ШИ МИ ДАДЕ, ЩОТО ШИ Я ПОВОЗЯ НА ДЖИПЯ, И ШИ Я ЧЕРПА ФАНТА!
А ТИ КАТО МИ ГЛЕДАШ АВАТАРА, ОЩЕ ЛИ СИ НА МНЕНИЕ ЧЕ ИМАШ ЖЕЛАНИЕ ДА СЕ СБЛИЖИШ С МЕН?
И НЕ НА ПОСЛИЕДНО МЯСТО :)... САМО СЕ ПОШЕГУВАХ ЗА ЖЕНА ТИ!
ПОЧТИ НА 95 ПРОЦЕНТА СЪМ УБЕДЕН ЧЕ ПРЕДПОЧИТАМ ДА ПОВРЪЩАМ ОТ ПИЕНЕ ОТКОЛКОТО ОТ КРАВЕШКОТО И ТЯЛО :)

ако жена ти отделяше по час, два на ден за себе си... можеше и тя да ти изкарва по някой лев :)
 
От: Блог

:) абе пача, не си познал човека, с който да се заяждаш. Джипа, ако е достатъчно голям ще ти го паркирам в дупенцето, на тъмно, колкото до аватара ти :) смешен си, чики..
 
От: Блог

осем долара
 
От: Блог

:) абе пача, не си познал човека, с който да се заяждаш. Джипа, ако е достатъчно голям ще ти го паркирам в дупенцето, на тъмно, колкото до аватара ти :) смешен си, чики..

прав си
ИЗБЯГВАМ ДА СЕ ЗАКАЧАМ С ПЕРНИШКИ ТОП МЪЖАГИ...
КАТ ПРОДАДЕШ САЙТА ЗА 2,50 посъбери още някой лев и ила до морето та черпя за извинение...
само не си носи винкела под абичката:)

Нещо си се овълчил от глад а :)
ама нищо ще поработиш час, два на ден над някой друг сайт и ще изкараш още два и пидисе за ляб и дерби количка...
 
От: Блог

интересни хора сте...
като покажа на някой друг че е написал голяма простотия и се радвате...
ама като ви покажа на вас и са насирате... приемете градивната ми критика бе дева, пари не искам...

ходи за час два на ден около перник и поработи с винкела и пак ще изкараш някой лев...
вместо да се бориш за опикани два лева в някакъв си сайт...
айде покажи ми кой сайт няма "да докарва по някой лев ако му отделяме по час -два на ден" ???
 
От: Блог

приемете градивната ми критика бе дева, пари не искам...
Обиждаш жена му без каквато и да е били причина и смяташ това за градивна критика.........
 
От: Блог

прав си
ИЗБЯГВАМ ДА СЕ ЗАКАЧАМ С ПЕРНИШКИ ТОП МЪЖАГИ...
КАТ ПРОДАДЕШ САЙТА ЗА 2,50 посъбери още някой лев и ила до морето та черпя за извинение...
само не си носи винкела под абичката:)

Нещо си се овълчил от глад а :)
ама нищо ще поработиш час, два на ден над някой друг сайт и ще изкараш още два и пидисе за ляб и дерби количка...
Амоне, дай си адреса като идвам да почерпиш. Тук гледам някаква Антоанета Павлова е регистрирана... Няма да мога да те :)
Колкото до градивната критика :), не видях нищо градивно в хейта ти.
 
От: Блог

Обиждаш жена му без каквато и да е били причина и смяташ това за градивна критика.........

прав си дева... това за жената е гадно...
аз отначало написах че ако обръщах по 1-2 часа на ден внимание на мойто крокодил,досега да е родила близнаци...
ама в последния момент гадината в мен победи и го преправих на неговата жена...
чакай да го поправя че верно попрекалих мамака му.
стойньо за жена ти да ме прощаваш...
 
От: Блог

прав си дева... това за жената е гадно...
аз отначало написах че ако обръщах по 1-2 часа на ден внимание на мойто крокодил,досега да е родила близнаци...
ама в последния момент гадината в мен победи и го преправих на неговата жена...
чакай да го поправя че верно попрекалих мамака му.
стойньо за жена ти да ме прощаваш...
И ти за джипа Амоунчо :)
 

Горе