Блокиран акаунт в Мобио

От: MOBIO.BG - НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ИЗМАМНИЦИ НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ УСЛУГИТЕ Им

Ама банката ти анулира парите в сметката :lol:

Или си много зле или въобще не си разбрал за какво става въпрос. Аз също мога да приемам всичко буквално и да се заяждам за всяка дума, но не ми се занимава с глупости. След като не успя да схванеш същността на това, което съм писал, можеш да се върнеш нагоре и да напрегнеш мозъка си, сигурен съм, че ще успееш да вникнеш малко по-навътре и да не гледаш толкова повърхностно на ситуацията. Няма нужда да отговаряш на мнението ми, защото не смятам да се занимавам повече с този безсмислен спор.
 
От: MOBIO.BG - НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ИЗМАМНИЦИ НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ УСЛУГИТЕ Им

Или си много зле или въобще не си разбрал за какво става въпрос. Аз също мога да приемам всичко буквално и да се заяждам за всяка дума, но не ми се занимава с глупости. След като не успя да схванеш същността на това, което съм писал, можеш да се върнеш нагоре и да напрегнеш мозъка си, сигурен съм, че ще успееш да вникнеш малко по-навътре и да не гледаш толкова повърхностно на ситуацията. Няма нужда да отговаряш на мнението ми, защото не смятам да се занимавам повече с този безсмислен спор.

Ти май си злето, защото явно не си разбра, че са ми взели 1600 лева без дори да ми кажат защо ? И не само на мене !
 
От: Блокиран акаунт в Мобио

Каква е равносметката към момента:

- 2 теми анти мобио
- 2ма "измамени" автори на темите
- включване на някой от екипа на мобио и в 2те теми
- включване на няколко кибика
- въпросните сайтове на които са отказани услугите на мобио така и не ги видяхме ( ...въпреки, че са адски законни и няма проблем със съдържанието им... ) :lol:
- изчезване в небитието и на двамата злополучни смс олигарси...
 
От: Блокиран акаунт в Мобио

А, тук съм си, но съм казал, че в тоя форум няма да има линк към мой сайт вече!!!
Иначе обясних, ако искаш и мейлите да ти изручкам нищо, че са си лични!
Каква е равносметката към момента:

- 2 теми анти мобио
- 2ма "измамени" автори на темите
- включване на някой от екипа на мобио и в 2те теми
- включване на няколко кибика
- въпросните сайтове на които са отказани услугите на мобио така и не ги видяхме ( ...въпреки, че са адски законни и няма проблем със съдържанието им... ) :lol:
- изчезване в небитието и на двамата злополучни смс олигарси...
 
От: Блокиран акаунт в Мобио

Е не си нито един от авторите на темите, те са ми интересни
 
От: Блокиран акаунт в Мобио

Е не си нито един от авторите на темите, те са ми интересни

Първо изобщо не смятах да продължавам да пиша в темата, но го направих защото се издразних на безочливите глупаци от мобио. И какви сайтове искаш да ти дам, това стана преди година и половина, дори и домейна вече е свободен предполагам. Ама в тоя форум някой хора не могат да различат черното от бялото и коментират. А тия двамата автори не знам дали са прави ама мобио нищо не са предоставили да защитят името си, само някакви глупости написаха.
 
От: Блокиран акаунт в Мобио

Каква е равносметката към момента:

- 2 теми анти мобио
- 2ма "измамени" автори на темите
- включване на някой от екипа на мобио и в 2те теми
- включване на няколко кибика
- въпросните сайтове на които са отказани услугите на мобио така и не ги видяхме ( ...въпреки, че са адски законни и няма проблем със съдържанието им... ) :lol:
- изчезване в небитието и на двамата злополучни смс олигарси...

Именно! Много е лесно да се плюе и обвинява, без да се показва нищо насреща. Аз не съм на страната на никой, но ми е смешно как понякога хората приемат само едната гледна точка и не се интересуват от другата, за да стигнат до конкретен извод. В случая имаше само голи обвинения. Всеки е прав за себе си и смята другия за измамник, а не се замисля, че може би грешката е в него.
 
От: Блокиран акаунт в Мобио

Хей ето ме аз съм тук , колегата татуист ми звънна днеска и ми вика ,че някакви хора са го били търсели за някакви си смс-си :)
МИ НЕКА ВИ КАЖА НЕЩО АЗ СЪМ СЪЗДАТЕЛЯ НА САЙТА :) Имам данните за домейна , домейна е купен на мое име хостинга също ... :) Татуиста използва сайта ми и прави татуировките :) Мога да ви предоставя данни към домейна , към хостинга и към всичко останало :) Блокирахте ми акаунта ама парите ще си ги вземете нали ?
Защо не звъннахте на телефона с който съм си направил регистрацията в мобио а звъните на колегата ?
Аз съм Уебмастъра на сайта ....
МНОГО , АМА МНОГО МОЛЯ , администраторите да не ми сменят заглавието :) В момента аз съм измамен следователно те са измамници :)
 
Последно редактирано:
От: От: Блокиран акаунт в Мобио

Хей ето ме аз съм тук , колегата татуист ми звънна днеска и ми вика ,че някакви хора са го били търсели за някакви си смс-си :)
МИ НЕКА ВИ КАЖА НЕЩО АЗ СЪМ СЪЗДАТЕЛЯ НА САЙТА :) Имам данните за домейна , домейна е купен на мое име хостинга също ... :) Татуиста използва сайта ми и прави татуировките :) Мога да ви предоставя данни към домейна , към хостинга и към всичко останало :) Блокирахте ми акаунта ама парите ще си ги вземете нали ?
Защо не звъннахте на телефона с който съм си направил регистрацията в мобио а звъните на колегата ?
Аз съм Уебмастъра на сайта ....
МНОГО , АМА МНОГО МОЛЯ , администраторите да не ми сменят заглавието :) В момента аз съм измамен следователно те са измамници :)
Ами покажи го този сайт, също така може да кажеш за какво се пращат СМС-ите. Най-добре е да се видят гледните точки на двете страни. В момента знаем само, че има някакъв сайт за татуировки, който прави пари от SMS, а от мобио казват, че този сайт нарушава правилата. Със сигурност трябва да кажат кои точно правила са нарушени и по какъв начин, след като има натрупани приходи. Ако ставаше въпрос за кандидатстване на нов сайт, тогава имат пълното право да откажат регистрацията и без причина, но щом има пари е редно да се даде обяснение.
 
От: Блокиран акаунт в Мобио

Какво значение има кой е сайта и кой виновен, кой прав!? Прибират ли парите и при двата случая??
Долни измамници!
 
От: Блокиран акаунт в Мобио

Какво значение има кой е сайта и кой виновен, кой прав!? Прибират ли парите и при двата случая??
Долни измамници!

Има значение разбира се. Ако сайта е ОК значи е измама, но ако сайта не е ОК и парите са спечелени с измама тогава е равновесие
 
От: Блокиран акаунт в Мобио

Е какво равновесие!? Някой връща ли пари в случай на измама или неспазване на правилата?
Или от страна на посредника може и да е равновесие, но са напред.
 
От: Блокиран акаунт в Мобио

ДНЕС ОТНОВО НЯМА НИТО ОТГОВОР НИТО НИЩО :) С ИЗВИНЕНИЕ ДАНО СЕ ЗАДАВИТЕ С ТЕЗИ ПАРИ :)
 
От: Блокиран акаунт в Мобио

Стига мрънка, дай да го видиме тоя прословут сайт, най-после. Едва ли сериозна фирма ще тръгне да краде 100-тина лева от тебе...
 
От: От: Блокиран акаунт в Мобио

Е какво равновесие!? Някой връща ли пари в случай на измама или неспазване на правилата?
Или от страна на посредника може и да е равновесие, но са напред.

В случай на измами и нарушения на ToS посредникът има правото да блокира акаунта и да запази парите като наказание за нарушителя. Така действат почти всички големи Affiliate програми, включително и AdSense. Все пак компанията поема риск да бъде съдена заради тези 60 лева от краен потребител. Единственото, което не знаем все още какви са тези сайтове и предполагам, че има нещо нередно в тях, понеже досега да ги бяха споделили ако всичко е наред. Също така, самите потребители са нови, което също не придава сила на техните оплаквания. Напълно е възможно да е черен PR.
 
От: Блокиран акаунт в Мобио

Мобио взема 40 процента от всеки sms. Да не говоря, че и системата на Мобио може да бъгне и няма как да възстоновят парите на клиентите, които не са получили нищо. Това е голяма наглост, защото от Епъл в Айтюнс вземат само 30 процента.
 

Горе