Бойко велики!!!

uni-web

Well-Known Member
От: Бойко велики!!!

Защо тка мислиш, и не измествай темата, пуснах я зареди учебника....
Аз си мислех ,че Слави вече никой не го гледа......
 
От: Бойко велики!!!

Тези които са го писали този учебник за трети клас, имат ли капка акъл в кратуните си. Може ли в урок по история да споменаваш имената на президент който е още действащ? Що за идиотизъм е това?
 
От: Бойко велики!!!

Въобще явно :)

Тези които са го писали този учебник за трети клас, имат ли капка акъл в кратуните си. Може ли в урок по история да споменаваш имената на президент който е още действащ? Що за идиотизъм е това?
 
От: Бойко велики!!!

И това където ПОЛИЦИЯТА арестувала Васил Левски, а смъртната присъда била изпълнена в покрайнините на града направо кърти мивки. За Хан Крум пък пише само, че застанал на чело на държавата през 803 година. Егати простотията.
 
От: Бойко велики!!!

Пълна излагация направо. За Хан Крум един ред, а за Боко тиквата цяла страница.
 
От: Бойко велики!!!

Иначе браво на Слави, но за мен вече е ясно как Бърни хвали толкова разбойко, то им промиват мозъка на всички които се подават. :(
 
От: Бойко велики!!!

Иначе браво на Слави, но за мен вече е ясно как Бърни хвали толкова разбойко, то им промиват мозъка на всички които се подават. :(

Аз тия новини за Бойко основно ги научавам от твоите теми. Това че ти си облъчен и попиваш всичко за Бойко си е лично твой проблем.
Ден през ден пускате теми за Бойко , а после аз съм му бил фен....
 
От: Бойко велики!!!

ТИ ли бре, бас държа , че заспиваш с портрета му всяка вечер. Пък знам ли и друго може да правиш на него.....
Аз тия новини за Бойко основно ги научавам от твоите теми. Това че ти си облъчен и попиваш всичко за Бойко си е лично твой проблем.
Ден през ден пускате теми за Бойко , а после аз съм му бил фен....
 
От: Бойко велики!!!

ФЕН НЕФ съм му на него. Кажи по темата правилно ли е според теб??? Или не ти се гледаше това и истината не е истина, а лъжа...
Ти имаш повече теми/постове за Бойко от мен. Ти си истинския фен :)
 
От: Бойко велики!!!

Ми какво правиш в темата, освен че агитираш? Нямал време да гледа, но има време да агитира 24/7 в предприемач.
 
От: Бойко велики!!!

Ми какво правиш в темата, освен че агитираш? Нямал време да гледа, но има време да агитира 24/7 в предприемач.
Нищо не съм агитирал троле. Уни ми написа името без да съм коментирал и затова се защитих. Теб кой ти даде право да казваш кой в коя тема може да пише ?
 
От: Бойко велики!!!

Веднага да се свържеш с админите да променят заглавието! Написал си "Велики" с малко"В"! Недопустима и много сериозна грешка! :evil:
Пиши на админите, даже намери телефон за да може да бъде разрешен проблема по-бързо!
аман..научете се да пишете :cry:
 

Горе