Бойко каза, това което и ние си знаем

От: От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Ани, що се намеси сега едно, че няма да може да спи, а и теб ще хейти :D

Душе, не подценявай Ани. Тя има потенциал да се защитава и да храни дори по-добре от мене - не се подвеждай по миловидния и аватар.:wink:
 
От: От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Въобще не я подценявам душко, просто гледам да ви предпазя, щото от няколко години борба в кратуни и заблудени хора почваш да изкрейзваш. :)
Няма сми да се опитвате да му наеете нещо в главата то няма от къде, за толкова време спорове и доказателства никой не е оспял ни на него ни на другите герберчета.
Мога да им дам списък, ако не ги знаете всички, но някои от тях поне мисля, а бърню не му се отдава тази дейност. ;)
Душе, не подценявай Ани. Тя има потенциал да се защитава и да храни дори по-добре от мене - не се подвеждай по миловидния и аватар.:wink:
 
От: От: Бойко каза, това което и ние си знаем

За да не пропусне да го прочете да ти дигна поста пак Ани. :D
"До този момент ГЕРБ и ДПС са партиите, където има най-много български мюсюлмани. След 5 октомври, ако ние участваме по някакъв начин във властта, поне 10 заместник-министри ще има от българските мюсюлмани".

Това каза председателят на ГЕРБ Бойко Борисов по време на откриването на изградената със средства на партията спортна площадка в джебелското село Припек.

„Сега в нашите области, където има предимно смесено население, издирваме всичко, което е образовано, с добра репутация. Ще му дадем път да се развива. Като имаш 121 депутати, не могат да ти извиват ръцете, кой какъв да бъде. Като не спечелим изборите, оставаме опозиция. Като изчакаме да минат изборите, имаме 2 опции: или управляваме стабилно, или не участваме в каквито и да били такива коалиции с пазарлък”, допълни Борисов, цитиран от "Фокус".

BurnX. честито. Ходи сега да направиш баклава и после на турска баня:lol::lol:
 
От: От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Въобще не я подценявам душко, просто гледам да ви предпазя, щото от няколко години борба в кратуни и заблудени хора почваш да изкрейзваш. :)
Няма сми да се опитвате да му наеете нещо в главата то няма от къде, за толкова време спорове и доказателства никой не е оспял ни на него ни на другите герберчета.
Мога да им дам списък, ако не ги знаете всички, но някои от тях поне мисля, а бърню не му се отдава тази дейност. ;)

Не са страшни, душе. Всички взети заедно не са по-лоши от Каса, а ние вече сме тренирани. Спокс.:wink:
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Няма нищо лошо в това да се назначават мюсолмани. Стига да се прави заради умения и квалификация, а не заради това, че са мюсюлмани. Колкото до изказването на Свинаров, то е тъпо като самия него. Именно влизането в ЕС вдигна стандарта ни на живот.
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Най важното е Доган , да не е във властта. Дали Борисов ще вкара 10 мюсолмани едва ли толкова значение , ако са кадърни си вършат работата. Не като Деян Пеевски дето като народен представител е ходил 2 или 3 пъти за една година.
А Ани , искам само да ти обърна внимание за негласуването. Това нито е някакво спасение нито нищо. После гласовете се преизчисляват и пак ще има кой да управлява. Щом мислиш че купените цигани дето гласуват до един , имат по ясни разбирания , кой да управлява - остави избора на тях. Ти не гласувай.
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Няма нищо лошо в това да се назначават мюсолмани. Стига да се прави заради умения и квалификация, а не заради това, че са мюсюлмани. Колкото до изказването на Свинаров, то е тъпо като самия него. Именно влизането в ЕС вдигна стандарта ни на живот.

Не сме го усетили тва вдигане, сигурно е било въображаемо и малко по-осезаемо за тия, дето папат от еврофондовете. Не считай свободната емиграция за повишен стандарт у нас. Повишил се е за тия, дето благодарение на влизането в ЕС избягаха навън.
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Душко уникално разкритие, разбрах защо бърни толкова е влюбен у тиквата :-o :

attachment.php
 

Прикачени файлове

  • pedal.jpg
    pedal.jpg
    39.2 KB · Преглеждания: 15
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Уни ти не беше ли спонавал , че си сам заради разбито сърце? Най-вероятно си минал и на другия бряг от мъка :)
Аз си имам жена , не се притеснявай :)
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Борисов не е човека, който ще изкара Доган от силната му позиция, защото Борисов и Доган имат много общи дейности и доста сходен произход.
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Уни ти не беше ли спонавал , че си сам заради разбито сърце? Най-вероятно си минал и на другия бряг от мъка :)
Аз си имам жена , не се притеснявай :)

То ако при всяко разбиване на сърцето се минаваше брега, нямаше да има нормални, бе душко. Не го мисли Уни, той си е момченце, ама боце е в дует Бо-Стан.:lol:
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Душко уникално разкритие, разбрах защо бърни толкова е влюбен у тиквата :-o :

Душе, ти ли го гримира така? Като Денди си го докарал.:lol:
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Не сме го усетили тва вдигане, сигурно е било въображаемо и малко по-осезаемо за тия, дето папат от еврофондовете. Не считай свободната емиграция за повишен стандарт у нас. Повишил се е за тия, дето благодарение на влизането в ЕС избягаха навън.


Ти може и да не си. Ако не бяхме в ЕС, тая история с КТБ щеше да се превърне в банкова криза. Ако не бяхме в НАТО и ЕС, ЮП щеше да ни бъде наложен силово. Ако не бяхме в ЕС, милиарди левове нямаше да влязат в икономиката ни.
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Мхм, ама разбитото сърце се лекува, а празноглавието не за жалост. ;)
Уни ти не беше ли спонавал , че си сам заради разбито сърце? Най-вероятно си минал и на другия бряг от мъка :)
Аз си имам жена , не се притеснявай :)
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Ти може и да не си. Ако не бяхме в ЕС, тая история с КТБ щеше да се превърне в банкова криза. Ако не бяхме в НАТО и ЕС, ЮП щеше да ни бъде наложен силово. Ако не бяхме в ЕС, милиарди левове нямаше да влязат в икономиката ни.

Хм, да се чудиш защо страните, които не са в ЕС са в по-добро състояние, пък и ние бяхме, ама с теб не ми се спори изобщо...
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Уни ти не беше ли спонавал , че си сам заради разбито сърце? Най-вероятно си минал и на другия бряг от мъка :)
Аз си имам жена , не се притеснявай :)

Не ни каниш на терасата, но поне една баклава ще ни направиш :lol:
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Хм, да се чудиш защо страните, които не са в ЕС са в по-добро състояние, пък и ние бяхме, ама с теб не ми се спори изобщо...


Ма как да не са в по-добро състояние.. То Азия, Африка, арабите, всичко им е прекрасно, само тая Европа зле...
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Не ни каниш на терасата, но поне една баклава ще ни направиш :lol:

Мммм, обожавам я. Обаче Бърни е много скръндза, та няма да направи нищо, даже ако му купим продуктите и платим консумирания ток. Па уж големи пари прави, да се чудиш...hmmm.gif
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

" Относно изказването на Бойко Борисoв, че десет мюсюлмани ще бъдат назначени за заместник-министри - гарантирам, че ако "България без цензура" състави бъдещо правителство или участва в него, ще има поне един или двама мюсюлмани за министри, обяви лидерът на ББЦ Николай Бареков."

Тройката се заформи - кафе с райбер съпроводено със свирене на дудук :lol:
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Ма как да не са в по-добро състояние.. То Азия, Африка, арабите, всичко им е прекрасно, само тая Европа зле...

Знаеш, че не говоря за континенти със слабо развита икономика, въпреки, че в Азия има страни, които спокойно си минават, без ЕС, пък за емиратствата не ми се мисли даже - свършиха високопарните доводи ли, та премина на плоска ирония?:wink:
 

Горе