Бойко каза, това което и ние си знаем

От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Миков чете последните политически новини.
-Бал съм го!Я па ще се натряскам до козирката :beer:
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Миков чете последните политически новини.
-Бал съм го!Я па ще се натряскам до козирката :beer:

Бърни, човешкият облик ти отива, ползвай го по-често.:lol: Наздраве!
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Бърни, човешкият облик ти отива, ползвай го по-често.:lol: Наздраве!

Аз съм извънземно , просто се правя на човек. Използвам 100 % от мозъка си като Люси, затова симпатизирам на Герб :D
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Знаеш, че не говоря за континенти със слабо развита икономика, въпреки, че в Азия има страни, които спокойно си минават, без ЕС, пък за емиратствата не ми се мисли даже - свършиха високопарните доводи ли, та премина на плоска ирония?:wink:


Избираш си 5 произволни макроикономически показателя. Класираш по тях първите 10 страни, и после идваш да ни съобщиш какъв процент от тях са членове на ЕС.
С това този разговор приключи.
 
От: От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Аз съм извънземно , просто се правя на човек. Използвам 100 % от мозъка си като Люси, затова симпатизирам на Герб :D

Не личи да ползваш и пет, ама няма проблем да ти викаме Люси.:lol:
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Избираш си 5 произволни макроикономически показателя. Класираш по тях първите 10 страни, и после идваш да ни съобщиш какъв процент от тях са членове на ЕС.
С това този разговор приключи.

Хората в развитите европейски страни ореваха, че им е паднал стандарта,след влизането в ЕС. При нас пълен ужас настъпи, ти ме караш да ти разнасям хартийки с цифри. Когато очите ми показват истината, цифрите нямат никаква стойност за мен. И да, разговора приключи, но колкото и компетентно да звучиш на моменти говорш неща, с които съм меко казано несъгласна. Бъди жив и здрав!
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

В село Велишане с плажния чадър на някой концесионер :lol:

10519717_1550104831884248_8164473606381372443_o.jpg
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Защо толкова много харесвате Бойко,изброи ми кой качества в него ви харесват толкова много?

Говори ясно , разбираемо и не увърта. Притежава страхотно чувство за хумор и има излъчване на лидер. Ти може ли да ми кажеш защо хората харесват лидерите на останалите големи партии- например Станишев(вече Миков) или Местан ?
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Голям боклук и тъпа кратуна пази се данеби да му изтече последното останало в главата.
Голям човек , голям чадър :)
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Говори ясно , разбираемо и не увърта. Притежава страхотно чувство за хумор и има излъчване на лидер


Кажи честно,като му слушаш интервютата не забелязваш ли че е адски неграмотен и неадкватен.
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Говори ясно , разбираемо ?
Аз съм тъп и вие сте тъпи, затова се разбираме. Кратко и ясно.
Между другото, работата на един политик не е да говори ясно и разбираемо. Твърдението обаче, че не увърта е достойно за някаква награда от областа на психологията.
Ако не построим Белене, цената на тока ще поскъпне 18 пъти.
Как па Герб и БСП имат напълно еднакви позиции по големите проекти? И все рубладжийски...
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Кажи честно,като му слушаш интервютата не забелязваш ли че е адски неграмотен и неадкватен.

Повечето пъти ми харесват даже ново. Естествено има изцепки от време на време , но примерно Местан като говори - един много начетен човек - но толкова дразнещо същество няма -изпадам в субреалистична деменциалност на личността :)
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Кажи честно,като му слушаш интервютата не забелязваш ли че е адски неграмотен и неадкватен.

Аз да, аз да!mml.gif Пък не говорим за действията му - там е страшно. Селянина с колелото...
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Аз съм тъп и вие сте тъпи, затова се разбираме. Кратко и ясно.
Между другото, работата на един политик не е да говори ясно и разбираемо. Твърдението обаче, че не увърта е достойно за някаква награда от областа на психологията.
Ако не построим Белене, цената на тока ще поскъпне 18 пъти.
Как па Герб и БСП имат напълно еднакви позиции по големите проекти? И все рубладжийски...
БСП нали подкрепя проекта ? Хвърли милиардите и няма го строи... ей това са крадци от класа.
Станишко нямаше да ходи в Европа , повтаря го 2-3 месеца , кълнеше се в това - и накрая отиде :D
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Очевидно е, че се готви коаУиция между ГЕРБ и ДПС. Това заяви лидерът на БСП Михаил Миков по повод изказването на Бойко Борисов, че ако ГЕРБ спечели властта, ще даде 10 зам. - министерски места на хора с мюсюлманско вероизповедание.

По думите на Миков изказването на Борисов е в отговор на заявлението на Рушен Риза преди няколко дни, че ДПС може да работи с ГЕРБ след парламентарните избори, ако това е в интерес на държавата.
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Говори ясно , разбираемо и не увърта. Притежава страхотно чувство за хумор и има излъчване на лидер. Ти може ли да ми кажеш защо хората харесват лидерите на останалите големи партии- например Станишев(вече Миков) или Местан ?

1. Говори ясно , разбираемо - според поддръжниците на ГЕРБ. говори на езика на народа. Явно е новия рапър Бо Ша

2. Притежава страхотно чувство за хумор - като Бай Ганьо
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

2. Притежава страхотно чувство за хумор - като Бай Ганьо

По-скоро черен - говори за пържолки и се хили, когато съобщава за изровен труп на младо момиче.:( Грозно, много..
 
От: Бойко каза, това което и ние си знаем

Шментикапели, шментикапели ровим трупов :D
 

Горе