Бомба: Боби Михайлов оттегли оставката си

Не съм сигурен, ама мисля, че Лудогорец са единственият български клуб, който всъщност е на печалба. Тоест, той не дава пари за него, а печели от него.
Далеч от истината си. Особено последните няколко години са яко на загуба като дръпнеш чертата. Плащат се луди пари за заплати.

1.5 милиона корона субсидии за Лудогорче. Живи да ги ожалиш. :)


Тама се кърпеха дупки, при тях дълговете са огромни. ББ заплашваше и насочваше големи бизнеси при тях да "помагат". Но това се видя това до къде води.
Що бе, при фалиралите малко ли беше завлечена държавата? Над 30 милки. Иначе, би ли изброил кои са собствениците на акциите в новото четирибуквие, за да направим връзката кой "помага" там?
 
Последно редактирано:

Има още 14 млн. за усвояване, та затова се връща перуката ;)
 
Тъп трол си ти. Явно ти е бръкнал отзад!
Ти си по ауспусите на джипките, не бъркай другите с теб.
 
Що бе, при фалиралите малко ли беше завлечена държавата? Над 30 милки. Иначе, би ли изброил кои са собствениците на акциите в новото четирибуквие, за да направим връзката кой "помага" там?
ГГ :rolleyes:
 

Има още 14 млн. за усвояване, та затова се връща перуката ;)
След магистралите, това ли е новата мода - стадиони. Как не се сетиха за нещо и полезно. Училища, градини, сиропиталища? Защото като гледам пътищата ми се реве какви стадиони ще си гледаме. :)
 
Сега да, защото са зле в Европа, но иначе едно участие в ШЛ вероятно им носеше около 30 милиона лева (20 млн. от УЕФА и примерно 10 млн. от ТВ права и реклама)

Далеч от истината си. Особено последните няколко години са яко на загуба като дръпнеш чертата. Плащат се луди пари за заплати.

1.5 милиона корона субсидии за Лудогорче. Живи да ги ожалиш. :)



Що бе, при фалиралите малко ли беше завлечена държавата? Над 30 милки. Иначе, би ли изброил кои са собствениците на акциите в новото четирибуквие, за да направим връзката кой "помага" там?
 
Не е мажоритарен. Има по-интересна фигура.

Сега да, защото са зле в Европа, но иначе едно участие в ШЛ вероятно им носеше около 30 милиона лева (20 млн. от УЕФА и примерно 10 млн. от ТВ права и реклама)
10 милиона от ТВ права не знам откъде ти дойдоха на ум. :D По около 500К взимат първите няколко отбора от "Ефбет лига".

Иначе Кешеру се е подписвал под 60К/месечно, а повечето им футболисти са около тия цифри +/-. Отделно трансферни суми, комисионни, премии за победа/купа/титла. Ако играят всяка година в групите на ШЛ са на къса печалба, групи на ЛЕ - загуба. Може би единственото положително от Евротурнирите, ако не избият парата, е че си показват играчите и някой може да развърже торбата и да си купи.

Това е от септември предната година:
Според официалния годишен финансов отчет, който е внесен в Търговския регистър, разходите на Лудогорец са за точно 48,5 милиона лева. От тях 26 милиона са само за заплати. Финансовият резултат е загуба от 6,084 милиона лева, но тя може да се компенсира заради собствения капитал и заеми от свързани фирми.


Бюджетът на разградчани за 2018-а година е бил малко по-голям. Разходите са 52,369 милиона лева. Финансовият резултат е печалба от 226 000 лева.
226 хиляди напред след игра в ШЛ.
 
Последно редактирано:
Е, значи не печелят. Аз се чудя на отбори като Левски, дето уж са супер скъсани, а продължават да взимат куци чужденци. Това не го разбирам като начин на мислене. :)
 
Сигурно няма да повярваш, но голяма част от българските ритнитопковци искат повече пара, отколкото свободните агенти, които се взимат на килограм във всички отбори. Отделно, че трамплинът към средноевропейски отбор е по-голям, когато не си с българско име. Сърбите последните години изградиха име в граденето на таланти и още на по 18 се продават за милиони. Дотам сме я докарали с такива, където си подават и оттеглят оставките. :)
 
България е малка държава с малко фенове и освен модела "Бащица" друг модел не е възможен. Един български футболен клуб не може да се развива като нормално търговско дружество. Това е възможно само, ако заплатите станат по 2-3000лв., но тогава ще си играем само в Бг. Не че и сега не е така, гледайки националния отбор. В момента само Лудогорец играе навън, докато гела не спре парите.
 
Лудогорец бяха добре за сега, защото тиквун им наля доста пари като помощи, те бяха и едни от първите дето получиха пари заради ковида.
Надявам се това да секне и този отбор да си отиде на полагащото му се място.

Мисля си че Бербатов и сие ще са свежа глътка въздух за БГ футбола, но не мисля че ще им дадат някакъв шанс да управляват БФС
 
Лудогорец бяха добре за сега, защото тиквун им наля доста пари като помощи, те бяха и едни от първите дето получиха пари заради ковида.
Надявам се това да секне и този отбор да си отиде на полагащото му се място.

Мисля си че Бербатов и сие ще са свежа глътка въздух за БГ футбола, но не мисля че ще им дадат някакъв шанс да управляват БФС
Пиянките в БФС не пускат кокъла.
 
Като човек не следящ изобщо спорта, особено пък този, той си е подал оставката, след това са му я върнали и сега пак участва? направо ако може ELI5 отговор.
 
Депозирал я е, нито са му я приели, нито върнали и той сам си я е оттеглил. :)
 

Горе