Борисов: До пет години ще се оженя

От: От: Борисов: До пет години ще се оженя

Защо да е "леле майко"?
Всъщност покрай майтапите в темата, ми изникнаха въпросчета: Защо мъжете се дразнят на факта, че Бойко е харесван от жените? Причината не е ли в това, че жените виждат в Бойко мъжа, а мъжете виждат в него политикът? Въпросът е реторичен, не очаквам отговор... :D
 
От: От: Борисов: До пет години ще се оженя

Защо да е "леле майко"?
Всъщност покрай майтапите в темата, ми изникнаха въпросчета: Защо мъжете се дразнят на факта, че Бойко е харесван от жените? Причината не е ли в това, че жените виждат в Бойко мъжа, а мъжете виждат в него политикът? Въпросът е реторичен, не очаквам отговор... :D
aз в него не виждам мъжа..тип батман не е мой тип:wink:. по-скоро на селянинът с колелото го докарва:wink:. едно време имаше един артист гойко митич..хехехе..разбира се, уважавам чувствата ти:). като бях малко харесвах Оцеола, май така беше, ама сега не се виждам като на вожд жена. Ще изглеждам много хистерично до някой вожд от село Рупча:D
 
От: Борисов: До пет години ще се оженя

Ти пък, прекалено на сериозно взе коментарите ми. Ако забелязваш темата е пълен майтап, а и никой не твърди, че блести с интелект човечеца. :D
А че жените в България го харесват масово си е факт и няма смисъл да се отрича.
 
От: Борисов: До пет години ще се оженя

"Борисов: До пет години ще се оженя" тва малко като вица:
Човекоядно племе хванало президентите на различни държави и искало, естествено да ги изяде... и, естествено... имало задача за спасение, която била следната: В един чувал имало 10 000 женски комари и само един мъжки. Който с едно бръкване извадел мъжкия, щял да се спаси. Всички президенти се провалили, само Георги Първанов успял... Как го направи? 0 попитали го човекоядците. 'Отворих чувала и силно извиках: Аз съм Георги Първанов, Президент на Република България!' Един глас каза: 'Дреме ми на кура!' и веднага го улових...
 
От: От: Борисов: До пет години ще се оженя

Вица си го бива хахаха. Какви асоциации събужда в хората тоз Бойко...
 
От: От: Борисов: До пет години ще се оженя

Чи то млади, красиви и бедни мижитурки из тоя форум тука с лопата да ринеш :wink: .

За кво ти е чичко спонсор след като ти самата си предприемачка, въртиш кариера, гледаш дяца, переш чорапи и готвиш?! :) Трябва ти само един чаровен и тъп социално слаб михлюзин да ти се въргаля по диваните у къщи - да си го гледкаш и дундуркаш :) ...
Ако има такава жена си я заплювам за мене...
 

Горе