Букмейкърски програми

bluefighter

Active Member
Искам да ви попитам колко се печели от букмейкърските програми. Много сайтове рекламират букмейкъри си се чудя каква им е печалбата. Извинявам се ако темата е дискутирана , но не можах да открия нещо по въпроса. Искам и да ме насочите към някъква такава програма ...
 
От: Букмейкърски програми

Печалбите варират от 25 - 30 % от загубите на залагащите. В парично отношение е доста относително, единия месец можеш да направиш 50 лв. другия 500, другия 5 000. Никога не знаеш какъв играч ще мине през твой линк и колко ще спечели/загуби. Отностно конкретни партньорски програми, имам малък опит с Bwin, Betsafe, Betfair и Bet365 и най-спокойно мога ти кажа, че Bet365 (линк към партньорската програма) са най-добри от горе изброените. И не само като партньорска програма, но и като букмейкър, коректнотни са, съпорта им е такъв какъвто трябва да е на всеки един букмейкър, имат версия на български, коефициентитите им са добри, залозите на живо са с много опции и не се бавят и т.н.
Betfair (aff link) не изменно са най-голямата борса за залагане, която има версия на български, за партньорската си програма използват Netrefer, която е сравнително добра, дава някой друг бъг от време на време, но се приживява. Коефициентите им са едни от най-високите, но си остават борса и има някой особености.
Betsafe и те иползват Netrefer, но като букмейкър не струват. Съпорта им се държи много тъпо, залозите им на живо не струват има закъснение от по 5 мин. Единственото хубаво са им голямото разнообразие от бонуси, особено около коледа.
За Bwin не мога да ти кажа много, като букмейкър са сравнително добри, но партньорската им не струва. Поне до преди няколко месеца сега не знам дали не са я променилили нещо, но преди примерно, за да получиш един простичък банер трябваше да им пишеш mail и те ти изпращаха кода :?:.
В общи линии това от мен, ако имаш някакви други въпроси питай насреща съм :)
 
От: Букмейкърски програми

cybervn какъв е процента на bet365, че нещо не го намирам и леко се зарибих сега се чудя дали да се регна. А иначе има ли потенциал за добри пари в България за тяхната програма, защото гледам, че сайтовете предлагащи услугите на bet365 плъзнаха пирамидално явно има хляб в това???
 
От: Букмейкърски програми

Ако си направиш един блог от blogger(по-бързо се индексира от google) с тема спортни прогнози и добавиш като опция залози, може да спечелиш доста пари дори сайта ти да е на български.
Само гледай прогнозите ти да са повече грешни от колкото верни защото колкото повече потребителите губят толкова повече ти печелиш.
Мисля че на bet365 процента е 25%, но не съм сигурен.
 
От: Букмейкърски програми

искам да попитам после парите как си ги взимаш и има ли някъкви условия , защото не обичам да залагам :( И според вас един сайт за спортни новини кое е по -добре да сложа адсенс или букмейкърска програма или няколко ? А забравих да попитам може ли няколко ?
 
От: Букмейкърски програми

В сайтове с Google AdSense мисля, че не може да се рекламира хазарт - виж програмната политика и общите условия - там трябва да пише.
 
От: Букмейкърски програми

Bet 365 Дават 30% комисионна и са добра програма ,само едно изискване имат което
не е приятно за начинаещи в тази сфера : за първите 3 месеца от създаването на партньорския акаунт трябва да събереш 5 клиента които са депозирали пари в bet365 :eek:
акаунтите си,:arrow: в противен случай ти спират програмата ! :wink:
 
От: Букмейкърски програми

Ако имаш късмет през теб да се регистрира някой, който не жали пари за залози, ще спечелиш добре, иначе не.
Печели се 20-30% от парите, които някой е загубил, но към тях не влизат бонусите, които получават при депозит, регистрация, подарък и тн.
 
От: От: Букмейкърски програми

Ако си направиш един блог от blogger(по-бързо се индексира от google) с тема спортни прогнози и добавиш като опция залози, може да спечелиш доста пари дори сайта ти да е на български.
Само гледай прогнозите ти да са повече грешни от колкото верни защото колкото повече потребителите губят толкова повече ти печелиш.
Мисля че на bet365 процента е 25%, но не съм сигурен.
Ами да грешни ще са :). Много зле съм на еврофутбола-голям карък. Точно заради това се отказах от него. Ако има награда за най-много непознати мачове 100% ще съм на първо място.
 
От: Букмейкърски програми

Аз се се каня да ги пробвам бет356 ама дълбоко се съмнявам, че за 3 месеца ще привлеча нужните клиенти. :(
Ако някой е успял да събере клиенти, нека сподели за колко време го е направил
 
От: От: От: Букмейкърски програми

Ами да грешни ще са :). Много зле съм на еврофутбола-голям карък. Точно заради това се отказах от него. Ако има награда за най-много непознати мачове 100% ще съм на първо място.
Щом си такъв карък направи сайт от рода не залагайте тези мачове по този начин :)

искам да попитам после парите как си ги взимаш и има ли някъкви условия , защото не обичам да залагам :( И според вас един сайт за спортни новини кое е по -добре да сложа адсенс или букмейкърска програма или няколко ? А забравих да попитам може ли няколко ?
Адсенс и хазарт не вървят никак ръка за ръка. Ако нямаш развит сайт за спортни новини не се занимавай, не можеш да пробиеш лесно.

cybervn какъв е процента на bet365, че нещо не го намирам и леко се зарибих сега се чудя дали да се регна. А иначе има ли потенциал за добри пари в България за тяхната програма, защото гледам, че сайтовете предлагащи услугите на bet365 плъзнаха пирамидално явно има хляб в това???
30 %. Все си се надявам, че има потенциал, дори си го втълпявам, но не мога да ти кажа конкретно да има скачай. Преди около месец направих и английска версия на сайта си, защото там определено има потенциал, но и конкуренция :) А плъзнаха с бет365, защото са добри и знаят как се прави успешна партньорска програма. Не става просто да кажеш на ти банери, на 30% действай ...

Само гледай прогнозите ти да са повече грешни от колкото верни защото колкото повече потребителите губят толкова повече ти печелиш.
Въпроса не опира само до прогнози, разгледай Kreativen.com определено има какво да се научи от там :)
 
От: Букмейкърски програми

Аз се се каня да ги пробвам бет356 ама дълбоко се съмнявам, че за 3 месеца ще привлеча нужните клиенти. :(
Ако някой е успял да събере клиенти, нека сподели за колко време го е направил

Аз ги събрах за около 6 месеца, но тогава нямаше условие за 5 активни за 3 месеца, а условието беше да имаш минимум 5 активни за да теглиш. През тези 6 месеца трафика ми е бил слаб - средно 150 на ден.
 

Горе