Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

163370_547673251909669_2008979404_n.jpg
Колко тъпо, това само някой малоумник може да му се кефи ... не съм чул от бтв да са изпратили хора с пистолети да заставят някой да им гледа телевизията ...
И докато са давали Бтв е можел да не го гледа, но явно го е гледал ...
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Ох, как не ми липсва тази пумия. Сега видях, Булсата са взели лиценз за четвърти оператор, но с 4G технология. Тези силно го играят. Натаковаха им го на онези мизерници и сега си се развиват, все едно нищо не е станало. А хората ще искат да са с печелещия, не с потъващите мишки от окази медия. Също така ТВ 7 пък щала да съди Булсата, защото ги излъчвали без тяхното разрешение. Смех пълен. Ще го налапат здравата и това заслужават. Да им видим сега рейтингите. Палячи.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Ох, как не ми липсва тази пумия. Сега видях, Булсата са взели лиценз за четвърти оператор, но с 4G технология. Тези силно го играят. Натаковаха им го на онези мизерници и сега си се развиват, все едно нищо не е станало. А хората ще искат да са с печелещия, не с потъващите мишки от окази медия. Също така ТВ 7 пък щала да съди Булсата, защото ги излъчвали без тяхното разрешение. Смех пълен. Ще го налапат здравата и това заслужават. Да им видим сега рейтингите. Палячи.


Как няма да го играят силно, като за тоя Булсатком и за бате ти Митко Пайнера работят най-оборотните курви в страната...
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Ох, как не ми липсва тази пумия. Сега видях, Булсата са взели лиценз за четвърти оператор, но с 4G технология. Тези силно го играят. Натаковаха им го на онези мизерници и сега си се развиват, все едно нищо не е станало. А хората ще искат да са с печелещия, не с потъващите мишки от окази медия. Също така ТВ 7 пък щала да съди Булсата, защото ги излъчвали без тяхното разрешение. Смех пълен. Ще го налапат здравата и това заслужават. Да им видим сега рейтингите. Палячи.
За тая мрежа е заложена цялата фирма, играят всичко или нищо. До края на годината трябва да бъде изградена тази 4G мрежа, което според мен ще е доста трудна работа при положение че Мтел и Виваком едвам успяват да докарат 3G на всички клиенти, а за 4G има само планове, които са трудно осъществими при съществуваща мрежа, а при само планувана мрежа не знам как ще стане тая работа. Да не стане само като 4G-то на Max Telecom :lol:

ПП: Да не забравяме че миналата година още 2 фирми бяха закупили тоя лиценз, които не стана ясно на кого са.
 
От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

За тая мрежа е заложена цялата фирма, играят всичко или нищо. До края на годината трябва да бъде изградена тази 4G мрежа, което според мен ще е доста трудна работа при положение че Мтел и Виваком едвам успяват да докарат 3G на всички клиенти, а за 4G има само планове, които са трудно осъществими при съществуваща мрежа, а при само планувана мрежа не знам как ще стане тая работа. Да не стане само като 4G-то на Max Telecom :lol:

Мтел имат изградено 4g от доста време, но не е пуснато още за обикновените клиенти ... А макс телекон с тези скорости са по-назад и от 3г на мтел в момента ...
 
От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Мтел имат изградено 4g от доста време, но не е пуснато още за обикновените клиенти ... А макс телекон с тези скорости са по-назад и от 3г на мтел в момента ...
Аз знам че имат планове за изграждане на такава, но може и да са я изградили. По отношение на тези технологии глобул стабилно взе да изостава и няма да се учудя ако след някоя друга година не го купи някои.

ПП: Случайно да имаш мтелско 3G ? Като скорост как е уж притежават най-бързата мрежа но се зареках повече към тях да не стъпвам. Сега направих един тест speedtest.net/result/2433033519.png вивакомско 3G като ми е достигало до 7-8mb но е далече от рекламираните 21.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

БТВ се наакаха пред господарите, пълен цирк :lol:
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

@амиго -> Като живущ по границите на гр. Варна, с iPhone 5 с почти пълно покритие при пуснато 3G (на Мтел) - без проблеми със спийдтест правя около 12mbps down и около 4mbps up и това е в пиковите часове.
На 100км от Варна по селата скоростта пада почти на половина - до около 6-7mbps, но в предвид, че глобул са само на 2г там, а виваком...не ми се коментират дори е направо чудо на чудесата.
 
От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Аз знам че имат планове за изграждане на такава, но може и да са я изградили. По отношение на тези технологии глобул стабилно взе да изостава и няма да се учудя ако след някоя друга година не го купи някои.

ПП: Случайно да имаш мтелско 3G ? Като скорост как е уж притежават най-бързата мрежа но се зареках повече към тях да не стъпвам. Сега направих един тест speedtest.net/result/2433033519.png вивакомско 3G като ми е достигало до 7-8mb но е далече от рекламираните 21.
Заповядай - http://www.mtel.bg/tehnologii-lte

Пилотната за България LTE мрежа от ново поколение може да бъде тествана от клиентите на Мтел от месец януари 2012 година. Първите зони с LTE покритие на мрежата на Мтел са в градовете София, Варна, Русе и Добрич

И аз от над 3 месеца съм с iphone 5 и най-високата скорост според speedtest.net която съм постигал в София е около 21mbs
362813258.png

357155850.png

И трябва да се има впредвид, че това е 3г, още не са пуснали LTE мрежата, там ще е лудница, но трябва да пуснат и малко повече трафик, че аз съм на 512 мб и след това все едно нямам интернет ...
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

И рече той, и пуснаха БосфорТВ-то! :D

Борисов се намеси в спора между bTV и ”Булсатком”

Московски допълни, че процесът по преговорите е в почти крайна фаза. "Надявам се до обяд да бъдат подписани новите договори и да се възстанови излъчването на телевизиите", каза министърът.
 
От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ


Все пак там го дават, както и по другите медии. Ама както написах, днес не лижеш задника на властта, утре си на улицата. Това се отнася за големите медии, предимно телевизии и печат. :)
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

ще бъдат подписани новите договори между „Булсатком“, bTV и TV7, заяви министърът на транспорта Ивайло Московски след
Чий го дири министър на транспорта в търговски спор на информационни компании???

министърът заяви, че участниците в този спор са дошли с искане за по-сериозна намеса от страна на държавата и на КРС
Батеееееееееее, тоя ме наби!

"Нашият ангажимент, заедно с комисията, е да положим механизми, допълнителни мерки, които да позволят борба със сивия сектор в този бранш", обясни Ивайло Московски.
Сега пък и сив сектор! Нали в транспорта го сведоха до минимум?!

От 19 май 2011 година става министър на транспорта, информационните технологии и съобщенията след
Грешката моя. Но трябваше да ровя! :evil:


Извод: От тук нататък само Булсатком и БТВ! Никакви сиви глупости!
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Аз съм на Еском, и теста е проведен при натоварено пц.:

2457407904.png

Много го променили обаче този сайт, аз не го бях ползвал скоро. :)
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Още в началото на темата бях написал че накрая ще се намеси всевишният и за наше съжаление ще върнат бунака на булсата
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Още в началото на темата бях написал че накрая ще се намеси всевишният и за наше съжаление ще върнат бунака на булсата
Реално са пуснали само БТВ, нищо от другите им канали. На мен лично пак ми е все тази. Единственото, което гледах бе Комедито. Явно договорката не е минала както е трябвало. Някаква частична работа се е свършило. НО както му пука на премиера, все пак него по Комедито и Екшъна не го дават. За него е важно явно да го има канала, по който най много го дават. Има логика да е така. И аз предизборно не искам да загубя голям % от потенциалните си гласоподаватели. :)
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Пуснали са всичките канали. Дори сега има повече отколкото преди (с пълнежите от преди да пуснат БТВ-то).
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Да бе умирам от кеф.. Само аз ли гледам дискавъри, нейшънъл географик и дъ войс? :roll:
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Да бе умирам от кеф.. Само аз ли гледам дискавъри, нейшънъл географик и дъ войс? :roll:

Не си само ти. Аз рядко гледам телевизия, но когато го правя това е предимно Nat Geo Wild, а ако там няма нещо интересно пускам другите два изброени от теб.

Между другото ако въпросът на референдума беше дали да се пусне бунак тв активността сигурно щеше да е 90%. Хората си разбират турските сериали и поръчковите новини и си ги сакат. Други въпроси не са от тяхната компетенция или заинтересованост. (не визирам никой от предприемача)
 
От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Не си само ти. Аз рядко гледам телевизия, но когато го правя това е предимно Nat Geo Wild, а ако там няма нещо интересно пускам другите два изброени от теб.

Между другото ако въпросът на референдума беше дали да се пусне бунак тв активността сигурно щеше да е 90%. Хората си разбират турските сериали и поръчковите новини и си ги сакат. Други въпроси не са от тяхната компетенция или заинтересованост. (не визирам никой от предприемача)
Момчета, не сте само вие. Вчера цял ден гледах за Вселената. Алтернативата беше пропагандите на новинарските емисии; сериала Приятели, който всички вече може би гледаме за 20ти път (даже спрях да ги броя); някой стар екшън, който е инвестицията на живота на всяка телевизия; блудкаво-развеселителни предавания от рода на Сделка или Не и това е. Не намирам голяма разлика в това, че пуснаха БТВ. Все същото е. И с тях и без тях. Даже, със следващото плащане, ако струват много в пакета, ще гледам да ги извадя. НО се съмнявам, че ще го предложат това, като опция. ;)
 

Горе