Бутони на партньорски програми?

toretic

Member
Здравейте интересува ме дали някаде има безплатни бутони за ползване. Трябват ми за genbucks, moreniche, markethealth и т.н. ако може да ми помогнете малко с подобни ще съм ви благодарен :)...

п.п.
може да са примерно 125x125 или 88х31 :). Важното е да не са прекалено малки, но да не са и големи :).
 
От: Бутони на партньорски програми?

Бате

не знам точно за какво говориш но...

ето как се прави


1. Отваряш Photoshop
2. Сваляш си логото на съответния сайт на харда
3. Open file.. и си го отваряш.
4. Преозмеряваш го с Image Resize на някакъв по-малък размер.
5. New file, избираш размери 125 на 125 пиксела
6. С мишката драгваш (местиш) лого от едното джамче върху другото джамче (върху новото с размера 125 пск)
7 Ако трябва нещо допълнително да свиеш лого, Ctrl+T

това е.. можеш да сложиш и рамка

8. Layers - Flatten image, после с туулчето Rectangular Marquee Tool най горе ляво пунктираното квадратче си обграждаш картинката. Тя почва да джурка с пунктира

9. Edit -> Stroke избираш примерно 1px, centered

10. CTRL+ALT+SHIFT+S

ето ти за 2 мин бутонче

;)
 
От: Бутони на партньорски програми?

Благодаря на radev, както винаги добро включване и изчерпателно описание на процедурата.:) Наистина, ако искаш нещо къстъм - трябва сам да си го направиш. Но мисля че програмите разполагат с бутони - виж в панела им, Банери 125х125 имат само MN & Market Health. :)
 
От: Бутони на партньорски програми?

абе аз мога и сам да си го направя и знам как се прави, но въпроса е дали има готови :).
 
От: Бутони на партньорски програми?

И аз си мисля, че всеки си има бутонки и банерчета. Досега рядко съм виждал нещо, което да не предоставя. То си е направо задължително!

Радвам се че знаеш как, не пречи едно леко бързо туториалче :)

Вариант 2:

images.google.com

пишеш "genbucks 125x125" и не може да не излезе...

Поздрави и успех! :)

П.С. Къстом бутончетата наистина стават за 2 минути, а и плюсовете са, че можеш да си ги правиш в каквито искаш разцветки и размери, за да ти пасват на дизайна.
 
От: Бутони на партньорски програми?

Разцъкай по Google има доста безплатни поне аз съм намирал
успех!
 
От: Бутони на партньорски програми?

Защо просто не ползваш тези:

125x125_002.gif
125x125_004.gif
11.gif
12.gif
 

Горе