Бъгнало ли се е свежо.нет

Може би просто има малко сайтове с етикет cloud ?
 
От: Бъгнало ли се е свежо.нет

в дясно нали има блог "Популярни етикети"
линка в дъното му е "Облак с етикети"
за него говоря преди мисля, че отваряше страница с тагове

да сега забелязащ, че линка верно води към "етикет cloud"
би трябвало да е към всички тагове
 
От: Бъгнало ли се е свежо.нет

Свежо е бъгнато по принцип. Не знам що за скапан сайт е това. Трябва да си шибан идиот за да не знаеш къде да търсиш нещото, което ти трябва и да използваш смешни сайтчета като svejo.net. ;)
 
От: Бъгнало ли се е свежо.нет

Значи съм шибан идиот, понеже влизам в свежо.нет, когато целта ми е да се ровя безцелно.
Дори не съмятам да коментирам колко малоумно е това изказване.
 
От: Бъгнало ли се е свежо.нет

Завист и злоба. Сайтът си е горе долу добър, по-добро у нас няма.
 
От: Бъгнало ли се е свежо.нет

Сайтът е хубав наистина и полезен. Но преди да променят дизайна през Декември беше много по-добре. Сега прилича на евтино копие на digg.com :(
 
От: Бъгнало ли се е свежо.нет

В началото наистина беше грозен, но сега като че ли го фикс-наха оттук, оттам и придоби вид. :)
 
От: Бъгнало ли се е свежо.нет

Интересно ми е какво по - точно означава твърдението, че по - добър у нас няма... означава ли това, че щом няма по - добър дай да си траем за свежо за всичко. От близо няколко месеца съм го отказал тотално и честно казано трафика към сайта ми не е паднал ама никак, а си мислех че ще е тегаво. Оказа се че от фейсбук е много по - добър баунс рейта отколкото от свежо, да не говорим, че там отдавна почти всичко е просто една голяма рекламна кампания. И да, нищо чудно да си се е бъгнало както си му е реда :)
 
От: Бъгнало ли се е свежо.нет

И аз не влизам, но не заради сайта, а заради съдържанието - политика, астрология и псевдоинтелектуални статии.
 
От: Бъгнало ли се е свежо.нет

И аз не влизам въобще....само безполезни неща се публикуват, но мога аз да съм скучен тип. И това не е изключено като опция.

Страно ми е как избраха този дизайн, другия беше много по-функционален и приятен. Този малко ми е....не знам...постен и безличен.
 

Горе