Българин сред финалистите на .INFO Awards за 2011!!

catchme

Member
Afilias, световния доставчик на регистрационни услуги и регистрационен оператор на домейни от първо ниво .INFO, обяви, че наградите за най-добри .INFO уеб сайтове „INFO Awards 2011″ вече са отворени за публично гласуване.

Tазгодишните награди бяха представени от сайтове от 17 страни.

Една от тях е България, с уеб сайта на Ангел Георгиев http://www.TrafalgarSquare.info

Потребителите, които се регистрират за да гласуват, могат да го направят на следния адрес: http://www.info-award.info/vote


Източник: http://socialevo.net/izvanredno-balgarin-sred-finalistite-na-info-awards-za-2011-41836

Ще ви помоля да дадете едно рамо с гласуването :)

Благодаря предварително!
 
От: Българин сред финалистите на .INFO Awards за 2011!!

Що за сайт е това? Мале, не, ще умра от смях...
:lol:
 
От: Българин сред финалистите на .INFO Awards за 2011!!

Що за сайт е това? Мале, не, ще умра от смях...
:lol:
Полезен с информация и подходящ точно за .INFO домейн
Това не е конкурс за дизайн.
 
От: Българин сред финалистите на .INFO Awards за 2011!!

Абе то остави дизайна, но вътре нищо не видях... гледам, преглеждам, разглеждам, много глупави статии бе... иначе успех, но най-вероятно да ни се смеят, не знам какво ще ни прослави този сайт.
 
От: Българин сред финалистите на .INFO Awards за 2011!!

Абе то остави дизайна, но вътре нищо не видях... гледам, преглеждам, разглеждам, много глупави статии бе... иначе успех, но най-вероятно да ни се смеят, не знам какво ще ни прослави този сайт.

Еваларката братле. Умен си.

:|
 
От: Българин сред финалистите на .INFO Awards за 2011!!

Останаха 2 дена до края на гласуването.

На 15ти Декември ще се обяват и победителите.
 
От: Българин сред финалистите на .INFO Awards за 2011!!

AlanFort сайта според мен си е супер. Хората, които иксат да си загубят времете с статии, които са развлекателни, точно такъв тип сайтове търсят. Сайта според мен си има едни 2к+ уникални на ден.
 
От: Българин сред финалистите на .INFO Awards за 2011!!

Регистрирах се да видя за какво мога да гласувам, но се отказах като видях какви сайтове има.
 
От: Българин сред финалистите на .INFO Awards за 2011!!

Регистрирах се да видя за какво мога да гласувам, но се отказах като видях какви сайтове има.


Смятам, че журито, което определя ТОП10, от всички участвали уебсайтове, е по-напред от теб с материята.

Не се опитвай да се изкараш по-умен от тях.

Когато пораснеш и се опиташ да постигнеш нещо съществено в живота, но ти трябва подкрепа, ще се сетиш за тази случка.

Но тогава ще има някой такъв като теб, който ще губи времето на останалите с простотии.
 
От: Българин сред финалистите на .INFO Awards за 2011!!

Ти пък като какъв се явяваш, че да ми казваш кой сайт ще ми харесва и кой не, а? Някакъв ментор ли си, какво изчадие си ти?
Никой не ти е длъжен от форума да ти харесва групавия сайт, камо ли да гласува за него, пуснал си тема във форум, нормално да има различни мнения, особено като става въпрос за такъв като теб.
 
Последно редактирано:
От: Българин сред финалистите на .INFO Awards за 2011!!

Не виждам къде съм ти казал, кой сайт ще ти хареса и кой не. Но виждам, че твоите комплекси спирка нямат. Чак и негативна репутация ми слагаш. Смешко.

И още 10 негативни репутации да ми сложиш, по-умен от кокошка, няма как да станеш.

Дори не мога да повярвам, че си комуникирам с плосък мозък като теб.

П.С.

И пак комплексите ти заговориха. Познаваш ли ме за да ми кажеш какъв съм, че ползваш фразата "такъв като теб"?

Прав си, че никой не е длъжен и никой от тук не съм накарал, а помолил. Не извъртай темата на нашия разговор.

Ти заговори пръв, за това колко е тъп сайта. Но, аз не съм ти искал мнението, нито те карам да гласуваш.

Но ти продължаваш да се опитваш да се покажеш като по-умен, когато виждаш, че друг прави нещо по-смислено от теб в живота.

Но, винаги ще останеш на заден план.

И никой няма да ти иска твоето мнение, само ще досаждаш на хората с негативизма си.

Аз не съм виновен, че не си се научил на нищо друго освен да говориш глупости.

Ако искаш, сложи ми една негативна репитация, че да ми стане гадно :)

Научи се да градиш, а не да рушиш.
 
Последно редактирано:
От: Българин сред финалистите на .INFO Awards за 2011!!

Мнение ли не мога да изразявам за тия сайтове? Пак те питам, като какъв ми се явяваш тука? Като кухата лейка май?

А тия репутации са сложени за да се дават на такива като тебе, ако си мислиш, че е комплекс да ти дам червен реп, значи си много спрял.
И си обирай парцалите от тука.
 
От: Българин сред финалистите на .INFO Awards за 2011!!

Мнение ли не мога да изразявам за тия сайтове? Пак те питам, като какъв ми се явяваш тука? Като кухата лейка май?

А тия репутации са сложени за да се дават на такива като тебе, ако си мислиш, че е комплекс да ти дам червен реп, значи си много спрял.
И си обирай парцалите от тука.

След като ти ме питаш дали не можеш да изразяваш мнение, аз да те попитам дали не мога да пускам информация за интересни новини около .INFO Awards 2011 в темата Webmaster offtopic? Май, ти си куха лейка.

Тия репитации са сложени, за такива като теб, които си мислят, че като натиснат негативната репутация, ще намерят смисъл в живота :)

Everytime you give a negative reputation, God kills a kitten. :lol:

Не разбрах, ако не си обера парцалите, ще ме биеш, какво? Или ще накараш някой друг да ми сложи негативна репутация? :lol:

Пич, ти си ебати вица.
 
От: Българин сред финалистите на .INFO Awards за 2011!!

Смятам, че журито, което определя ТОП10, от всички участвали уебсайтове, е по-напред от теб с материята.

Не се опитвай да се изкараш по-умен от тях.

Когато пораснеш и се опиташ да постигнеш нещо съществено в живота, но ти трябва подкрепа, ще се сетиш за тази случка.

Но тогава ще има някой такъв като теб, който ще губи времето на останалите с простотии.

Заради това те питам като кухата лейка ли се явяваш в темата, та не разбрах, ти ли ще ми кажеш дали ми харесват сайтовете от тоя конкурс? А обирай си парцалите, защото ако не се, ще се изложиш още повече.

А ти такива теми си пускай, ама не ми обяснявай на мене дали съм умен защото не ти харесвам грозния сайт или пък да ми даваш наклон на хуя за сайтовете от тоя конкурс.
Пак ти казвам, обирай си парцалките.
 
От: Българин сред финалистите на .INFO Awards за 2011!!

ти ли ще ми кажеш дали ми харесват сайтовете от тоя конкурс? А обирай си парцалите, защото ако не се, ще се изложиш още повече.

А ти такива теми си пускай, ама не ми обяснявай на мене дали съм умен защото не ти харесвам грозния сайт или пък да ми даваш наклон на хуя за сайтовете от тоя конкурс.

Пак ти казвам, обирай си парцалките.

:clap:

Браво Цеци. Недей да харесваш нищо. Продължавай да играеш игричките и не се занимавай с уеб. :beer:
 
От: Българин сред финалистите на .INFO Awards за 2011!!

Виждам тук, някакъв потребител ми е дал червена репутация, защото мисли, че съм комбина с автора. Какви хора само... Аз си споделям мнението просто и казвам, че сайта ми харесва. Нужно ли е да съм комбина с автора?
 
От: Българин сред финалистите на .INFO Awards за 2011!!

Виждам тук, някакъв потребител ми е дал червена репутация, защото мисли, че съм комбина с автора. Какви хора само... Аз си споделям мнението просто и казвам, че сайта ми харесва. Нужно ли е да съм комбина с автора?

Това сигурно е нашият приятел Цеци.
 
От: Българин сред финалистите на .INFO Awards за 2011!!

Afilias Announces 2011 .Info Award Winners - Will Hand Out $18,000 in Prize Money

The $10,000 First Prize went to TrafalgarSquare.info, a site celebrating London's world-famous landmark that was built by a developer based in Bulgaria.


Честито !!!

http://www.dnjournal.com/archive/lowdown/2011/dailyposts/20111220.htm
 

Горе