България-Сърбия

От: България-Сърбия

без коментар просто... не знам по-добре да не играем повече мачове... само да се излагаме пред света... :(
 
От: България-Сърбия

Да, това беше най-якия мач, който съм гледал. :) Няма такова футболно зрелище като нашия национал. Само евалта правя на Благо...симпатизирам му много на това момче. Сърбя : България - 6 : 1. Не съм гледал мача на 100%, защото знаех че няма какво да се гледа, освен позор. :)

Така е...не може цяла вечер да си се клатил като идиот по маците на Син Сити и после да искаш да вкараш гол за да класираш България. Просто всичко си има логично обяснение. Или да си на първите страници на модни списания с поредната тъпа манекенка и да те бива и във футбола.

Май пак ще си викаме за чужд отбор, нищо ново под слънцето, а?:)
 
От: България-Сърбия

Хаха, знаех си, че няма смисъл да си губя времето пред тв-то :) Абе то само с плейбои на терена и скъпи футболистчета на Манчестър Юнайтед, които се правят на много добри няма да стане работата, дори за една шибана контролна. Бербатов напуснал сърдит... сърдит, че другите не щат да играят, та няма мине номера пред алекс фергюсън, че бербатко е играл много добре и е заслужил милионите, дадени за него... другите плейбои въобще не ги коментирам. Като чета, че само гошо и благой са правили нещо - еми браво на момчетата, хубаво е, че са се старали, но един футболен отбор не е само от 2-ма а от 11 играчи - поне доколкото аз знам че са толкова, но ако плейбоите решат, че трябва да има промяна в бройката, нека да осведомят обществеността. А изглежда те активно работят по въпроса за намаляването на играчите :lol:
 
От: България-Сърбия

E teia da ne sa igrali s race...
Az si znam pechelivshata tehnika - kogato igraiat nashite se zalaga za drugite, ama ne sum po zalozite :)


Izviniavam se za latinicata / tehnicheski problem
 
От: България-Сърбия

аз се зарадвах щото най-голямата п..ка Благо се раздаваше най-много иначе кво да коментираме супер Барби се "контузи" , а другите просто се едно ги нямаше. Евала и на Гошо Вратарчето :)
 
От: България-Сърбия

Еми така ще е ... футбола в БГ от доста време си е шуробаджинащина... На тоя и на ония момчетата се навряха в националния .. Има по-добри от тях ... Така ще става .. то не може сутринта да ходят на тренировки , после цял ден по гъзарските заведения и вечерта по баровете да гонят манекенките и да се надпреварват кой каква кола си купил и кой коя ебал ... Искат се тренировки , мотивация и голяма воля ... амбиция , мечта ! Взимат си големите заплати , карат яките коли и ебат визажките ... закво им е да се изкачват нагоре... Затва съм казвам и на приятели и на познати ,че според мен футбола в БГ не е спорт ,а пародия ... Тва не са спортисти , а псевдогъзари... манекенчета ahah : D
 
От: България-Сърбия

Резултатите ще са винаги такива докато не се изгради детско-юношеска школа.Няма конкуренция и това е.:( Кой да играе на тяхното място.Освен НИЕ не се сещам за друг.:)
 
От: България-Сърбия

Аз мисля че "Великия" Пламен Марков трябва да си ходи най-накрая и този път дано е за последно.Иначе нашите имах чувството ча бяха на разходка в Белград :(

право в десятката, с тоя тренер сме за никъде.
 
От: България-Сърбия

Кво да коментираме

всичките неща са ни такива в БГ

само сео-то е на равнище ;)
 
От: България-Сърбия

До резултат 4-1 вярвах, че това по-скоро е бенефис и мачът ще завърши 4-4, 5-5 или нещо от този сорт... Жалка картинка са сите! По-добре да го закрият тоя отбор... че и точно от сърбите... срааам!!!!
 
България-Сърбия - 6:1 (Срам без гащи)

само сео-то е на равнище ;)
Да, ние си къртиме търсачките и това е важното, а че не стават тези за футбол си е отделен проблем. Ама само как го дръпнаха Бербо, ако се види че е играл в такъв мач (6:1) много бързо ще му падне цената усещам.:) Добра стратегия...кунтузен....сравнение с английския футбол, този си е чист балет.

Така си е, и бг отбор (клубен) не може да стигне до никъде, некви трактористи им свиха сърмите на нашите. И оня карамеления оплодител - Балери и той, цял живот кунтузен. А беше уж обещаващ още в Левски (Лясковец). :eek:

П.П: Ако ще минавате сръбската границата може да се отнесе някой друг базик, това ще им държи весело много време. Като знаеме какви са заядливи.;)
 
От: България-Сърбия

Пламен Марков не е лош, ама трябва чужд и зъл треньор. Някой стриктен немец примерно :)
И приятелския кръг начело на БФС трябва да си ходи.

После трябва да се намери някой, който да подава на Бербатов и да го извежда. Всичките в отбора играят страхливо и безидейно - постоянно връщат назад, не рискуват и играят с гръб към чуждата врата. Любимо отиграване - да върнат на вратаря.

А иначе Барби се пази... някой да не го докосне... че контузи ли се, ще отиде на резервната скамейка в Манчестър, а оттам връщане няма :d
 

Горе