България - бежански лагер?

redrum

Well-Known Member
Прочетох преди малко това:

Задържаните нелегални емигранти са 6400 от началото на годината, съобщи главният секретар на МВР главен комисар Светлозар Лазаров на пресконференция.
Лазаров подчерта, че България изпълнява ангажиментите, които е поела към Европейския съюз, и доказателство за това са задържаните над 1200 бежанци, опитали да напуснат нелегално страната ни.

„Това са допуснати нелегални граждани, които са подали документи за придобиване на бежански или хуманитарен статут и след това са направили опит да напуснат територията на страната ни”, обясни той.

Значи сме поели ангажимент да бъдем бежански лагер? Тия хора не идват от Сирия, а в най-добрия случай от Турция. С какво ние сме по-длъжни да ги храним и поим, че и насила трябва да ги задържаме в държавата си? Забележете, не става дума за нелегални имигранти, а за бежанци.
 
От: България - бежански лагер?

Не искате да се бомби Сирия и да се сложи край на конфликта и хората да се приберат по домовете си (или квото е останало от домовете им).

Като тръгнат да бягат от войната - не ги искаме при нас - да бягат другаде.


Ко точно искате?


На границата с Турция има сигурно 1 милион избягали от военните действия.
 
От: България - бежански лагер?

Като се набомби Сирия конфликта няма да свърши, точно тогава ще дойде бруталната вълна от бежанци. Питам защо не ги пускат да ходят където искат в ЕС, а ги държат у нас? Да не сме някакъв концлагер за бежанци? Преди време четох, че румънците били хванали някакви бежанци и ни ги върнали. Ако логиката е вярна, не трябва ли ние да ги върнем на Турция?
 
От: България - бежански лагер?

Сега като се замисля , по Уйки към 2005 несаелението на Сирия е : 18 448 752 души. , ние тука си говорим за 5-6 к ? И нещо друго пак от там : Преброяването в края на 1992 г. бележи увеличение на броя - 313 396 души, и на дела на циганите - 3,7% от общия брой на населението (За България) . Аз съм готов да се обзаложа ,че 50 % от т.н. бежанци могат и ще развият бизнес в България за които можем и аз и вие да работим утре (спрямо друг тип малцинстов) . Не съм расист !
 
От: България - бежански лагер?

Редруме, искаш ли да ти отговоря за какво са ни тия бежанци (турски) или сам можеш да се сетиш...А иначе византийците от Гърция си затвориха границите още преди да започне тази "сирийска криза", а защо ли...?
 
От: България - бежански лагер?

А какво правим със задълженията на политиците ни към България?

С турция има спогодба за връщането на заловени емикранти!

Защо не се връщат, това питам аз?
 
От: България - бежански лагер?

Защото тези са именно от Турция и никой не ги иска. Някой сигурно ще ме упрекнат за думите, но това са си анадолски мангали и нямат място тук. По-голямата част от сирийците са богати хора, бизнесмени, търговци и занаятчии и няма да стоят тук по лагерите ако са истински сирийци. Ето това е грозната истина!
 
От: България - бежански лагер?

3000 сириеца, на фона на 3 милиона цигани, бълха ни ухапала...
ЕЛАТЕ МИ ПОВЕЧЕЕЕЕЕЕЕ

или както викат фюесса:

камон ми морррр!
 
От: България - бежански лагер?

Сега като се замисля , по Уйки към 2005 несаелението на Сирия е : 18 448 752 души. , ние тука си говорим за 5-6 к ? И нещо друго пак от там : Преброяването в края на 1992 г. бележи увеличение на броя - 313 396 души, и на дела на циганите - 3,7% от общия брой на населението (За България) . Аз съм готов да се обзаложа ,че 50 % от т.н. бежанци могат и ще развият бизнес в България за които можем и аз и вие да работим утре (спрямо друг тип малцинстов) . Не съм расист !
Ти слабоумен ли си? Ще дойде сульо от Сирия, ще развие бизнес (с какви пари, нали е избягал с едно вързопче) и утре ще работиш за него? Същите тия сирийски бизнесмени, които сега нямат какво да ядат и ходят голи и боси?
 
От: България - бежански лагер?

3000 сириеца, на фона на 3 милиона цигани, бълха ни ухапала...
ЕЛАТЕ МИ ПОВЕЧЕЕЕЕЕЕЕ

или както викат фюесса:

камон ми морррр!
Вземи си няколко у вас, тъкмо ще има кой да ти разхожда кучето и да ти движи онлайн магазина.
 
От: България - бежански лагер?

Вземи си няколко у вас, тъкмо ще има кой да ти разхожда кучето и да ти движи онлайн магазина.

Черно у дома може да влезе само ако свърша патроните... :)
Черно само по тубата в канала на експлицит.

Ще ми реват че нямали условия, ми да си ходят като не им харесва,
аз ако бягам за живота си, ще съм благодарен и на парче хляб и одеало.
 
От: България - бежански лагер?

Първото и най-важно нещо е, че цялата тази дандания със Сирия е скалъпена история. Така наречените им бунтовници изобщо не са сирийци, а са иранци, пакистанци, таджикистанци и всякакви такива индивиди, които получават оръжия от САЩ. Това не е гражданска война, а някаква пародия, също като химическата атака. Дават по телевизията някакви тела, нахвърляни по земята, а къде са им роднините, родителите, приятелите? Защо никой нищо не каза за това, защо само час-два след "химическата атака", военните се разкарваха без противогази и без предпазни мерки? Всичко е един голям театър...:twisted:
 
От: България - бежански лагер?

Ахаааа .... 20 милиона сирийци с модерно руско въоръжение, не могат да се противопоставят на 20-50 хиляди платени от САЩ терористи, въоръжени с леко стрелково оръжие и войната се води вече втора година...



Ебаси и зверовете трябва да са тия терористи, щом 20 милионна държава могат да превземат.


Че и изпълнителни тия терористи бре. До вчера се клеха да отмъстят за Осама, днеска се прадават на САЩ, за жълти стотинки, за да трепят братя мюсулмани за кефа на неверниците.
 
От: България - бежански лагер?

Престани с манипулациите Максе, издишаш.

Бунтовниците от ССА са около 100 000. Сирийската армия е около 200 000 човека. Нормално е да не могат да ги спрат, като постоянно нахлуват нови групички, които водят партизанска война.
 
От: България - бежански лагер?

Еб..си и меката армия трябва да е това, да превъзхождаш терористите 2:1 на собствена територия, Русия да ти праща кораби с ракети всяка седмица и да не можеш да победиш.


В страна дето във всеки дом има автомат, терористите се разхождат свободно по улиците...


Много ви издиша конспирацията драги.
 
От: България - бежански лагер?

Почвам серизоно да си мисля, че си слабоумен. Това е ПАРТИЗАНСКА ГРАЖДАНСКА ВОЙНА, в която участват много малки групи, които е много по-трудно да бъдат елиминирани, отколкото нормална армия. Аз не виждам нищо конспиративно.
 
От: България - бежански лагер?

Бежанците искат да живеят в София, не в провинцията

В центъра е пълно с африкански отрепки по джапанки. Ония ден ходих, сирийци не видях, само негра. Безотговорното поведение на политиците ни ще ни докара много главоболия. Време е да се научат, че има огромна разлика между бежанец и нелегален имигрант (икономически).
 
От: България - бежански лагер?

Първото и най-важно нещо е, че цялата тази дандания със Сирия е скалъпена история. Така наречените им бунтовници изобщо не са сирийци, а са иранци, пакистанци, таджикистанци и всякакви такива индивиди, които получават оръжия от САЩ. Това не е гражданска война, а някаква пародия, също като химическата атака. Дават по телевизията някакви тела, нахвърляни по земята, а къде са им роднините, родителите, приятелите? Защо никой нищо не каза за това, защо само час-два след "химическата атака", военните се разкарваха без противогази и без предпазни мерки? Всичко е един голям театър...:twisted:

Много си прав!:D Кажи обаче какво е продължението, какво ще стане или какво трябва да стане в близките месеци ?:?:
 
От: България - бежански лагер?

Ами какво може да се случи...сирийската паплач се изтласква извън Сирия, а който приеме така наречените емигранти си вкарва таралеж в гащите. Гърция си затвори границите още преди да се случи всичко, от къде ли са знаели? Турция пък ни пробутва някакви араби, които уж пак били сирийски бежанци. Да ама НЕ. Едва ли някой си мисли, че просто така 1000 човека на ден преминават изключително охраняваната турска граница. Това няма как да стане! България час по-скоро трябва да се отърве от тези бежанци, вече се вижда напрежението в цяла България, а смятайте какво ще стане след 2-3 месеца...
 
От: България - бежански лагер?

Значи мисля,че както се развиват нещата до март ще има предсрочни избори.Поради тази причина никой няма да се занимава с емигрантите, а те ще ни се качат на главите още след първият студ.Може би трябва спешна промяна в законите за бежанци?:roll:
 

Горе