България търси талант ... и го намери

Re: От: България търси талант ... и го намери

Не може без думи! Мнението ти трябва да е информативно и полезно за форумната общност. :!:

ам, тогаз аз имам чисто практически въпрос. Понеже тия простаци са сложили някво смотано кръстче на ключовият елемент в изпълнение на номера аз се чудя:

- за банана ли го е вързал?
- за мандарините?
- или за цялата фруктиера?

Харконе, ако си така любезен би ли добавил тия три въпроса като анкета в темата, щото наистина седя тука и вече три дни не мога да си отговоря на тия изконни въпроси.

А, виж сетих се още нещо. Ся банана дали е бил напращял (за допълнителна мощ и здравина) или по скоро е разчитал само на обелката?
 
От: Re: От: България търси талант ... и го намери

ам, тогаз аз имам чисто практически въпрос. Понеже тия простаци са сложили някво смотано кръстче на ключовият елемент в изпълнение на номера аз се чудя:

- за банана ли го е вързал?
- за мандарините?
- или за цялата фруктиера?

Харконе, ако си така любезен би ли добавил тия три въпроса като анкета в темата, щото наистина седя тука и вече три дни не мога да си отговоря на тия изконни въпроси.

А, виж сетих се още нещо. Ся банана дали е бил напращял (за допълнителна мощ и здравина) или по скоро е разчитал само на обелката?

Не знам тези подробности. Ще трябва да питам Blinky. Четох в друга тема, че той ходи по разни събития. Може да го е гледал на живо. :)
 
Re: От: Re: От: България търси талант ... и го намери

Не знам тези подробности. Ще трябва да питам Blinky. Четох в друга тема, че той ходи по разни събития. Може да го е гледал на живо. :)

еее виждаш ли, че нещата не са само ляп и зрелища - има си и научна страна на въпроса. Баси съвсем несериозно подхождате към таланта на човека. Ся се чудя какви са страничните ефекти от цялата операция. Дали има изтръпвания примерно.

И още нещо така ме гложди - тоя Илия дали се е сетил да патентова това като серия упражнения за увеличаване на дължината на достойнството? Естествено, ще има курс за начинаещи - теглене на пазарска количка, през теглене на трабант докато се достигне до теглене на малко камионче. Нали в зависимост от нуждите на пациента. Само дано тайната на таланта не е теглене с мандарините, защото едва ли някой ще иска да си ги подритва като ходи...
 
От: България търси талант ... и го намери

:D:Dняма да напиша по-различно от твоето мнение "Ами ходи да се пробваш, да видим, дали няма да ти се смеем. " и в добавка, че простотията не е палто да я закачиш на закачалката и там да я оставиш
 
От: България търси талант ... и го намери

Направо ще организираме едно състезание на живо. Със сигурност ще ни дават по БТВ и форумът ще спечели популярност. Ех къде ли е Blinky да ратифицира идеята ...
 
От: България търси талант ... и го намери

Направо ще организираме едно състезание на живо. Със сигурност ще ни дават по БТВ и форумът ще спечели популярност. Ех къде ли е Blinky да ратифицира идеята ...
Вижте как админите дърпат 2U (да не ги зорим много) с.... :lol:
 
От: България търси талант ... и го намери

Търсих определен клип в нета, от същото предаване, но това е :shock: надхвърлящо всичките ми очаквания...

TV Total, Stefan Raab, PRO7 ....

Код:
http://clips.team-andro.com/watch/a3579f424988a040752f/tv-total-penis
 
От: България търси талант ... и го намери

КВО Е ТОВА БЕ ХАХАХАХАХАХ, накрая на тая не и се верваше :lol:
 
От: България търси талант ... и го намери

Доколкото разбрах, това е същия факир от предния сезон дето си слагаше разни неща в носа както и класическия номер с гълтането на меча. Мисля, че трябваше да го пуснат при условие, че в следващите си номера няма да прави стриптийз. Ако е същия човек, определено има какво да покаже като изключим това дето го показа, макар и закрито с 'X'.
Иначе след това си изпълнение със сигурност си е уредил или тепърва ще си урежда участия в нощни клубове.
 
От: България търси талант ... и го намери

Този гений направо изби конкуренцията. Как може да не го пуснат нагоре. Макар и ужасен талант, това си е изключителен талант. По света надали много хора ще видиш да правят това, най-малкото, че само при мисълта, изтръпвам, а той сякаш слънчоглед чопли.
 
Последно редактирано:
От: България търси талант ... и го намери

ХѝАХѝХАѝХАѝХАѝХАѝХАѝХХАѝАѝЙАЙѝАѝѝАХахсйцасхйадасккйда кво е тва беееееееееееех аухаухаухаухауха :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: България търси талант ... и го намери

Пича кърти! Леко има някакви отклонения или просто не може да говори.. обаче за сметка на това лично аз се смях на изпълненията му. :))
Определено се забавляваше.
 
От: България търси талант ... и го намери

Тоя трябва да го направят символ на някой протест срещу високите цени на горивата. Мотото ще бъде - "През уя ми е за цените, я че си я дръпам!"
 
От: България търси талант ... и го намери

Тоя трябва да го направят символ на някой протест срещу високите цени на горивата. Мотото ще бъде - "През уя ми е за цените, я че си я дръпам!"

хАХаХаХ тоя коментар трябва да се увековечи някъде!!! :D :D :D
 
От: От: България търси талант ... и го намери

Търсих определен клип в нета, от същото предаване, но това е :shock: надхвърлящо всичките ми очаквания...

TV Total, Stefan Raab, PRO7 ....

Код:
http://clips.team-andro.com/watch/a3579f424988a040752f/tv-total-penis

Най ми хареса чудовището от Лох Нес. :)
 
От: България търси талант ... и го намери

След няколко седмични тренировки, всеки може да го направи,
Друг е въпроса колко трябва да си прозТ за да го направиш :)
 
От: От: България търси талант ... и го намери

Код:
http://clips.team-andro.com/watch/a3579f424988a040752f/tv-total-penis

Нейде към средата (номера с хамбургерите) се присетих за Subway.
Като почнат да разпитват: 'Какъв искате? 30 сантиметров, черен? Или 15 сантима бял?'
И то по обяд пред цяла тумба народ..
Направо се чудиш как да отговориш..


П.П. Тоз Илия направо отреза далаверата с хапчета и лепки за удължаване
 
От: От: От: България търси талант ... и го намери

Нейде към средата (номера с хамбургерите) се присетих за Subway.
Като почнат да разпитват: 'Какъв искате? 30 сантиметров, черен? Или 15 сантима бял?'
И то по обяд пред цяла тумба народ..
Направо се чудиш как да отговориш..


П.П. Тоз Илия направо отреза далаверата с хапчета и лепки за удължаване

Мислех те за изискана дама, а ти от какви неща се интересуваш ... :(
 
Ей тези вече са талантливи!

[video=youtube;4uyPkAa0xYA]http://www.youtube.com/watch?v=4uyPkAa0xYA[/video]
 
От: От: От: България търси талант ... и го намери

Мислех те за изискана дама, а ти от какви неща се интересуваш ... :(

Душа, ти повдигна темата :-o
Но ако все пак искаш да си говорим за нещо по-изискано винаги можеш да пуснеш нова темичка и да почнем на чисто :rolleyes:
 

Горе