Българска работа, ей..срам нямате уебмастЪри

От: Българска работа, ей..срам нямате уебмастЪри

Хубаво, махнете мойте, и си сменете темата както си искате
 
Re: За и Против Отстъпките за Наши Хора

Готово имаме си нова тема кръстена за и против отстъпките за наши хора мисля че е добре :) просто дискусията е интересна да не се разсърдиш нещо мисля че е правилно да правиш отсъпки за общоноста...

който и да е може да ме пита някакви неща във форума за сео ако съм видял на време и имам възможност да му отговоря ще му отговоря без да му искам нищо ... това че взимам нищо... не означава че ако ако някой иска да му направя сеото на сайта или да го консултирам по темата цената ще е нищо...

та такам с отстъпките за форума :)
 
От: За и Против Отстъпките за Наши Хора

ахаха страшното заглавие :D
по точно: за или против в един форум да се дава цена на 1 сайт за линк 5 долара, а в друг 50? И единствената причина да се дава по-голяма цена е в това, че, хората от форума където се продава линка за 50 долара, си нямат на идея как вървят цените, докато както тук в предприемач всички знаят колко струва 1 линк PR1 например.
 
От: Българска работа, ей..срам нямате уебмастЪри

Аз това го разбирам какво е конкуренция и монопол, но мисълта ми беше да го погледнеш малко през кривата лупа. Ако ти си прохождащ бизнес и не можеш да закупиш продукт Х на едро, съответно да продаваш този продукт на конкурентни цени, би ли искал потенциалните ти клиенти да имат пълна информация за цените, които предлагат конкуренцията ти за продукт Х? Не, нали? Защо? Защото както бизнеса ти е в яслата, така и ще си остане там во веки веков. То по този начин и СЕО мео отива и то по дяволите..какво като сайта ти е на първо място органик, след като клиента знае, че на 12-та страница е най-изгодната оферта за продукт Х? Това при положение, че има достъп до пълната информация за продукт Х, както ти се изрази.

Валдес това, че си неспособен предприемач(не е към теб насочено, а по примера ти разсъждавам), нямаш си понитие от бизнес, а да не говорим за бизнес план - как ще търгваш нов бизнес да правиш като потенциално работиш на загуба?! Или се подхожда с приницапа щом някой го прави, значи и аз трябва :D. Това са пълни глупости, че видиш ли другите са лоши, че аз не можах се наредя с цени на едро(затова дай да цакаме, потрбителя - е това го правят малките бизнеси лавират, но за кратко - голям бизнес, а камоли бранд забрави да има такава политика - всички целят интегритед). Това е като на ракетата и бил крив космоса - това са си извнения. Ако даден човек, решиш да се занимва с бизнес, и не може да удолетвори нуждите и потребностите на целевите си клиентите, и на всичкото отгоре не ги знае какви са - то не само, че няма да имат никакви ползи за тях дадения продукт/услуга, ами и няма са насочени за тях, точно тези типажи - пазара ги изхвърля на брега - именно на брега, защото морето изхвърля боклука на брега.
 
От: За и Против Отстъпките за Наши Хора

Абе кулис ти сериозно ли смени заглавието с такова име? Значи аз казвам, че съм против "отстъпките" за наши хора, тъй ли? нямам думи!
 
От: За и Против Отстъпките за Наши Хора

Куул, и аз мисля, че заглавието на темата е доста различна от това, за каквото става навъпрос - а и с тези изтривания вече не може и се хванат спатиите
 
Re: За и Против Отстъпките за Наши Хора

Заглавието трябва да бъде - Трябва ли да има разлика в цените на рекламните площи за различни клиенти.
Поне според мен това беше разискваната тема, а и съм писал по тази тема, а не дали да има отстъпки за наши и ваши :)
 
От: За и Против Отстъпките за Наши Хора

Отстъпките на колеги, съфорумци и тн...наши хора дет им викате :) са едно на ръка и е съвсем нормално нещо. Говори се за некви отвратителни разлики от по 10 пъти в цените на едни и същи продукти/услуги.

Въпреки че аз все пак съм против нашите хора...щото пак за пореден път ще се опитам да обясня, че такова говедо НАШ нема във визибъл форум и също, че всеки един НЕнаш във всеки един момент може да бъде НАШ.... и тая елементарна логика се базира на още по-елементарният факт, че ТОВА Е МЯСТО КЪДЕТО ВСИЧКИ СА СЕ СБРАЛИ ДА ПРААААТ ЗАЕДНО МЪНИИИИ

нащи-ваши-на филанкишията...ако продължавате да разсъждавате така, начи каузата верно е загубена.....
 
Абе кулис ти сериозно ли смени заглавието с такова име? Значи аз казвам, че съм против "отстъпките" за наши хора, тъй ли? нямам думи!



така го измислих че да е интересно и да си дискутираме ти все едно не участваш нали ти изтрих мнения :) Извинявам се ако с това заглавие изглеждало така грубо спрямо теб :oops: ама бързах да изляза навън на кафенце... :beer:

само минах през форума да погледна репортите за нещо нередно и оправих за няколко минути нещата колкото можах, отговорих на мнение че сме търсели само сейр да става, след което изтрих ти мнененията в темата като понеже е първо мнение не може да се трие създадох нова тема в която преместих всички мения от старата тема... и сложих провокативно заглавие... старите ти мнения си седяха в старата тема, която седеше изтрита

сега като се прибрах ги възстанових за да няма объркване след което съдених темите заедно с върнатите постове всичко ще си дойде на мястото както и направих така не се губи смисъла какво си имал на предвид :)

после някой да не каже че само гледаме сейр а не го правим :p
 
Последно редактирано от модератор:
и да се върнем на темата и при какви хипотетични условия е коректно да има огромна разлика в цената... и да не се води прецкаване на клиенти... в единия случаи уебмастъра си търси хора който да си сложат линкове на сайта му... цената е една формирана на база стандартните париметри за линк ...

във втория го търсят защото сайта се ранква в топ 20 за искан от клиента киурд... нищо че станартната цена само за линк е друга... такъв линк дори страницата да е с пр0, 1 или 2 е по ценен от линк от пр 5 който не се ранква за този киурд и който го знае това може така да формира центие
 
Последно редактирано от модератор:

Горе