Българска фирма предлага 50 000 лева заплата по време на криза

От: Българска фирма предлага 50 000 лева заплата по време на криза

Има хора, които имат нужните качества, но нямат мотивацията а и се страхуват от успеха.Много по-лесно е да бъдеш част от нещо голямо от колкото ти самият да бъдеш цялото това "ГОЛЯМО" нещо.Ще се намери някой както казаха по горе ерудиран и интелигентен човек, който да им работи.За всеки влак си има пътници.И никак не е смешна заплатата на фона на българското заплащане.Колко умни хорица с много потенциал си работят за 500-600 лв, това е някаква светлина в тунела да се даде шанс на можещите, а тези дето само мрънкат да се оправят.
 
От: Българска фирма предлага 50 000 лева заплата по време на криза

Така се прави. Трябва да се търсят хора с качества, а не само с дипломи. Обявата трябва да е атрактивна и гъвкъва, като, разбира се, да предлага адекватно заплащане. За разлика от много български работодатели, които търсят хора с диплома, с минимум 2 чужди езика, да са пък и млади и в същото време да имат и стаж за невероятното заплащане от 500-600лв!
 
От: Българска фирма предлага 50 000 лева заплата по време на криза

Продължавам да съм на мнение че това е част от шумна рекламна кампания - която цели да втълпи на хората точно това което пишете - че сигурно компанията е бяла и е получила прозрение колко е важно интелекта и тн.
Има време ще мине конкурса и вероятно нищо няма да се чуе или пък ще направят поредната звезда тип България търси таланти и ще я развяват и в бъдеще като топ мениджър за да продължават да вдигат шум около тях и да използват до край инвестицията си за реклама.
 
От: Българска фирма предлага 50 000 лева заплата по време на криза

аз съм убедена, че преди пускане на обявате се знае кой ще заеме длъжността, както в повечето фирми където постта е по-заплатен :)
 
От: Българска фирма предлага 50 000 лева заплата по време на криза

Напълно съм съгласен - Даже мога да ви дам профил на победителя - Млада напориста дама с добро излъчване за пред камерите и очилца за да изглежда ентелегентна. Гръдна обиколка и крака малко над средното. Завършила е УНСС или Нов български и е специализирала някъде в чужбина.
 
От: Българска фирма предлага 50 000 лева заплата по време на криза

Манта, на тебе явно ти е много трудно да проумееш, че освен такива като тебе има и високо-квалифицирани, интелигентни хора, които отдавна си взимат подобни заплати.
Както вече писах само миналата седмица гледах 2 такива в jobs.bg, едното място даже познавам момчето, което взеха - няма и 25 години.

Опитай се да проумееш някакси, че на тоя свят има и интелигентни хора и не всички разчитат на далавери, партийни връзки, мама и тати и тн.
 
От: От: Българска фирма предлага 50 000 лева заплата по време на криза

Манта, на тебе явно ти е много трудно да проумееш, че освен такива като тебе има и високо-квалифицирани, интелигентни хора, които отдавна си взимат подобни заплати.
Както вече писах само миналата седмица гледах 2 такива в jobs.bg, едното място даже познавам момчето, което взеха - няма и 25 години.

Опитай се да проумееш някакси, че на тоя свят има и интелигентни хора и не всички разчитат на далавери, партийни връзки, мама и тати и тн.
има и такива, но са рядкост (т.е. който успяват без връзки и други екстри заслужено да заемат позицията, която заслужават) за моя скромен трудов стаж от 24 години има няма, 80% са с връзки по някаква линия и фамилни фирми, ако греша в % докажете го .... говорим за БГ
 
От: Българска фирма предлага 50 000 лева заплата по време на криза

Агейнст даже вече не ми е интересно да те правя на мръвка - Знам че умираш от желание да покажеш как нещата в БГ вървят надобре и как това че в сайт за обяви има ДВЕ такива със средно европейско ниво е знак за нещо.
Да прав си знак е че държавата пропада всеки изминал ден - когато в сайтове за обяви има само по две с нормално ниво на заплащане, точно това е изводът държавата пропада - хората са казали една птичка пролет не прави.
 
От: От: Българска фирма предлага 50 000 лева заплата по време на криза

има и такива, но са рядкост (т.е. който успяват без връзки и други екстри заслужено да заемат позицията, която заслужават) за моя скромен трудов стаж от 24 години има няма, 80% са с връзки по някаква линия и фамилни фирми, ако греша в % докажете го .... говорим за БГ

Процента плява въобще не трябва да те интересува. Има само 2 варианта - възможно и невъзможно - щом е възможно, сядаш и го правиш. И тогава тия като мантаман почват да приказват за тебе, че си от редките изключения, но ти си знаеш, че изключения няма - само закономерности, а приказките за изключенията са просто оправдание за тия като мантаман.
 
От: Българска фирма предлага 50 000 лева заплата по време на криза

Агейнст даже вече не ми е интересно да те правя на мръвка - Знам че умираш от желание да покажеш как нещата в БГ вървят надобре

Не че вървят на добре, това и преди ГЕРБ си беше така.
 
От: Българска фирма предлага 50 000 лева заплата по време на криза

Напълно съм съгласен - Даже мога да ви дам профил на победителя - Млада напориста дама с добро излъчване за пред камерите и очилца за да изглежда ентелегентна. Гръдна обиколка и крака малко над средното. Завършила е УНСС или Нов български и е специализирала някъде в чужбина.

Гледай сега как ще те оборя. Аз пък мисля някой захлюпен математик :D

Не че примера ти не е перфектен, просто тази ме съмнява да е на ти в математика. А те не случно го каза цифрите и твоврество, просто на мацката творчеството ще е в друга насока. Аз мисля че ще им трябва някой творчески да им състава различни методи за техния дилърски отдел, що те тавекс са си направо борса покупко продажба на инвест. матетаили валути и др. фин. инстрменти - какво творческо може се очаква от теб освен такова с некви оценителни модели, но .... и там бошлав работа не се учат от Уолстрийт кво да правиш
 
От: Българска фирма предлага 50 000 лева заплата по време на криза

Евалата най после ти се откъсна от сърцето с половин уста да си признаеш че нещата не вървят на добре - сега остава само да приемеш и фактите защо не вървят на добре. Но няма страшно аз съм търпелив когато виждам че има прогрес значи усилията си заслужават.
 
От: Българска фирма предлага 50 000 лева заплата по време на криза

Напълно съм съгласен - Даже мога да ви дам профил на победителя - Млада напориста дама с добро излъчване за пред камерите и очилца за да изглежда ентелегентна. Гръдна обиколка и крака малко над средното. Завършила е УНСС или Нов български и е специализирала някъде в чужбина.
:lol: :lol: :lol:
Такава "дама" се купува за много по-малко. И такива конкурси, с такава цел, се оферират на съвсем други места.


точно това е изводът държавата пропада - хората са казали една птичка пролет не прави.
Така е от 22 години вече. От 1990 г съм в частния бизнес и съм се нагледал на всякакви чудесии... Затова теглих една тънка-дълга още по средата на Догановия феодализъм и се захванах да си бъцкам домати и други зарзавати. Минимални съприкосновения с "държавата" България.
 
От: Българска фирма предлага 50 000 лева заплата по време на криза

Минимални съприкосновения с "държавата" България.

Като ти гледам никнейма ми се струва че и други неща обичаш да правиш далеч от държавата ама лошо нема :)
 
От: Българска фирма предлага 50 000 лева заплата по време на криза

Това, че не харесвам системата на управление, не означава, че не харесвам България. Ако съм те разбрал правилно. За съжаление от Иван Асен II насам, само при цар Борис III е имало грижи за България и съответно развитие. Преди ВСВ сме били на първо място в света по коопериране. А сега двама българи дори във форум не могат да се търпят, камо ли заедно да работят. Да не говорим за повече. Имаме може би най-хубавите думи, написани на парламентарна сграда в света. Само че под тях е пародия, анархия и подигравка с тези думи.
 
От: Българска фирма предлага 50 000 лева заплата по време на криза

Не си ме разбрал правилно защото явно не се занимаваш с това което си мислех - :beer:
 
От: Българска фирма предлага 50 000 лева заплата по време на криза

Изгубих :( .

Ни съ коси, аз днес съм 175 лева назад от басове :)

па ти мина метър...
 

Горе