Българският Транспортер 4 - Новата Холивудска Звезда!

Blinky

Owner
Ето го новата звезда на небосклона. Просто нямаше начин да не ви я покажа. Щеше да е голям пропуск.

http://vbox7.com/play:5a60a2ce73

Някакви коментари? Аз лично останах много шокиран и все още се чудя какво да кажа. Ама само как радва. :)
 
От: Българският Транспортер 4 - Новата Холивудска Звезда!

Чак го съжалих, че в Дупница няма аерогара... :lol:

Blinky, от теб ще стане добър журналист! Само какво заглавие си праснал... :beer:
 
Нищо друго не успях да измисля, а седа и го гледам и ви викам, да, той има талант. Пък и водещият на новините вметна така, от нищото. :)

Мен ми стана жал, че купона приключи в Дупница. А е започнал чак от София. :D :D :D

Големан големанов. Направо на такива се чудя как още не са забогатяли от таланта си. :)
 
От: Българският Транспортер 4 - Новата Холивудска Звезда!

:DБраво на оптимиста, е те такива Ора трЕбат :D да се смееш ли, да плачеш ли?
 
От: Българският Транспортер 4 - Новата Холивудска Звезда!

Красавец! Много ми е интересно развитието на случая
 
От: Българският Транспортер 4 - Новата Холивудска Звезда!

При такова поведение и в тази ситуация би трябвало вече да е духал за алкохол.
Мен са ме проверявали за алкохол, само защото очите ми бяха зачервени - на един смотан монитор цял ден бях цъкал Хироус. Можех да откажа дрегера, но след това щеше да е нужно да си вържа гащите, като ходя да ми вземат кръвна проба.
Последните години доста народ смениха в Пътна полиция и забелязвам все по-професионално поведение и отношение. Поне в София, напоследък рядко пътувам из страната.
За разлика от кметството и неговата организация на движението - голяма част от светофарите си седят от години с изключително тъпо и неадекватно поведение! :twisted:
 
От: Българският Транспортер 4 - Новата Холивудска Звезда!

дУпе с мания за величие.
 
От: Българският Транспортер 4 - Новата Холивудска Звезда!

бай Ганьо от наше време.
 
От: Българският Транспортер 4 - Новата Холивудска Звезда!

Издигаме се след посещението на Клинтан вече ще имаме и Холивудски звезди. :D
 
От: Българският Транспортер 4 - Новата Холивудска Звезда!

Тоя са като го му го вкарат на топличко ще му сгреят дупнцето ... хахахха ...
Мамин убавец ...
 
От: Българският Транспортер 4 - Новата Холивудска Звезда!

Първо превъртях към средата, за да видя за какво става въпрос, и си викам "Ако тоя не е от Бургас, бургазлия да не съм". Такова обличане и такъв начин на изказване са стереотипни в Бургас. Лъгането и "вкарването във филми" също са типични.

И все пак според мен има да наваксва, докато стигне нивото на Огито, който черпи.
 
От: Българският Транспортер 4 - Новата Холивудска Звезда!

Отидете в Бургас и ще видите не една и две такива "холивудски звезди". Винаги са леко брадясали. Карат бмв и имат лош поглед. Тъмни очила и задължителния анцуг адидас. Големи далавераджии и бизнесмени. И обичайно нямат 5 лева да си заредят чипосаното бмв с гориво. По-вероятно да те изблъскат от пътя докато шофираш... защото са и безсмъртни :lol:
 
От: Българският Транспортер 4 - Новата Холивудска Звезда!

Хаха този си е баш бургаска холивудска "звиздъ". Два пъти го гледах и умрях от смях и двата пъти. Трябва да дойда до Бургас някой път, к'ви "звизди" има ще е много забавен град. :D
 
От: Българският Транспортер 4 - Новата Холивудска Звезда!

Не знаех, че в Холивуд наемат актьорите без да са завършили актьорско майсторство, но както казва главният герой - "ситуацията се случи".
 
От: Българският Транспортер 4 - Новата Холивудска Звезда!

Интересното ми е как докато полицаите са до него и проверяват колата , той спокойно си разговаря и полицаите нищо не правят? Не трябва ли да го задържат ,да го затворят да няма право да разговаря,докато не се установи всичко ,все пак колата може да е открадната с различни номера е т.н. просто си мисля че е някаква имитация и се правят на интересни.
 
Re: От: Българският Транспортер 4 - Новата Холивудска Звезда!

Интересното ми е как докато полицаите са до него и проверяват колата , той спокойно си разговаря и полицаите нищо не правят? Не трябва ли да го задържат ,да го затворят да няма право да разговаря,докато не се установи всичко ,все пак колата може да е открадната с различни номера е т.н. просто си мисля че е някаква имитация и се правят на интересни.

Защо да го задържат, ако си има някакви документи за колата който са наред (например фактура от авто къща ако имаш и касова бележка) ти си коректен купувач, не те инересвуа че е пренабита и не те обвиняват за кражба... прави се протокол за доброволно иземване... кофти че ще я загубиш колата и ще изгориш парите трябва да се съдиш с този който ти я продава ако не иска да ти ги върне...

Освен това защо да ти е забранено да говориш? Може да говориш, но повечето отказват и се крият от тях, защото репортерите обикновенно доста извъртат нещата в каквато посока си искат... ако не си добър ще те изпапкат и ще ти вменяват вина през цялото време (както го питаха дали е учил актьорско майсторство).... Иначе ако не можеше да говориш щеше да е полицейска държава... представи си следното

Например харесват си някой, задържат го обвинение което си измислят (птоиводържавна дейност, изнасилване на животното)... полицията казва хванахме го за едикакво .... ама ти нямаш право нищо да кажеш докато тече разследване докато те могат да си говорят.... и например да има закон с който те зпалшва затвор ако говориш да се защитиш (например че имаш алиби) те вкарват в затвора задето си говорил не защото си направил нещо

аз не бих живял в държава в която няма свобода на словото щото е опасно... даже е опасно да си отглеждаш децата...

пп Само не разбрах какво е това мъртво животно на вратът му, модерни ли са в момента в БГ такива неща
 
От: Българският Транспортер 4 - Новата Холивудска Звезда!

Ами не, не са модерни такива неща, ама той си е демоде от главата до петите, та му се връзва на клоунския образ.
 
От: Re: От: Българският Транспортер 4 - Новата Холивудска Звезда!

пп Само не разбрах какво е това мъртво животно на вратът му, модерни ли са в момента в БГ такива неща

Лисицата на мама Божка.:mrgreen:
 

Горе