Българския полицай - вижте сами

От: Българския полицай - вижте сами

ахаха как са се издънили ченгелите :)
заради един мангал долнодъбнишки ша ги уволнят :)

бива ли да е толкова прос ченгела..
пред хората с епраи на мъж
ми скрий го натроши го и готово ко лае пред хората:)
нека се научат другите:)
 
От: Българския полицай - вижте сами

ахаха как са се издънили ченгелите :)
заради един мангал долнодъбнишки ша ги уволнят :)

бива ли да е толкова прос ченгела..
пред хората с епраи на мъж
ми скрий го натроши го и готово ко лае пред хората:)
нека се научат другите:)

Хайде като искате да изкажете мнение, се опитайте да пишете малко по-грамотно...
 
От: От: Българския полицай - вижте сами

Хайде като искате да изкажете мнение, се опитайте да пишете малко по-грамотно...
Това малко лайно доскоро се опитваше да напише едно изречение правилно, а сега има и претенции за правопис.
 
От: Българския полицай - вижте сами

Тоя който яде боя евентуално е знаел, че го снимат и нарочно провокираше полицая с някакво мрънкане. Иначе на тоя ушеф му пожелавам да го вкарат в панделата поне за 1 ден при Ваташки, Златко и компания и ще му се иска да не се е раждал :D
 
От: От: От: Българския полицай - вижте сами

Това малко лайно доскоро се опитваше да напише едно изречение правилно, а сега има и претенции за правопис.
Аз винаги съм си писал грамотно, доколкото мога разбира се.
По-хубаво си трай :)
 
От: Българския полицай - вижте сами

Хора къде изчезна уважението и елементарния морал тук ?
 
От: Българския полицай - вижте сами

Във vbox7 има репортаж за това и до колкото знам, момчето е малко пияно, а полицая дължи пари на майката на момчето. ;)
tiger13 теб не съм те виждала да пишеш много грамотно, няма смисъл от претенции. Отделно има повече смисъл да напишеш "по-добре си трай". ;)
 
От: Българския полицай - вижте сами

Във vbox7 има репортаж за това и до колкото знам, момчето е малко пияно, а полицая дължи пари на майката на момчето. ;)
tiger13 теб не съм те виждала да пишеш много грамотно, няма смисъл от претенции. Отделно има повече смисъл да напишеш "по-добре си трай". ;)
Хахаха, кой го казва :)... а дали да напиша "по-добре", или "по-хубаво", не си ти човека, който да ми каже :)
 
От: Българския полицай - вижте сами

Те в Долни Дъбник Слави Трифонов набиха че няма едно сигане тамошно да опердашат :)

Там са много сиганити и са много нагли... просто българите са малцинство там е Бруклин плевенския :)
това за пари дали дължи иле не ...
аз лично невярвам на тая циганка - мангалите му правят номер - личи си че е постановка това за да го прецакат - незнам само ченгела защо не му е взел телефона да го счупи на тоя като го е видял че снима?
язък сега заради мангустите ще изгори ченгето - но то пък си заслужава заради простотията...
но не си мислете че и на циганина ще му се размине цялата им рода сега ще ги дебнат за най-малкото провинение ще има актове и проблеми :)
 
От: От: Българския полицай - вижте сами

Хахаха, кой го казва :)... а дали да напиша "по-добре", или "по-хубаво", не си ти човека, който да ми каже :)
Аз го казвам?! Проблем? Вярно може да не съм по-голяма от теб, но сигурно пиша по-грамотно не мислиш ли?
 
От: От: От: Българския полицай - вижте сами

Аз го казвам?! Проблем? Вярно може да не съм по-голяма от теб, но сигурно пиша по-грамотно не мислиш ли?
Лисичке нали знаеш че не е хубаво да се повишава тон на по големите?

  • Това че пишеш правилно нищо не означава.. :)
  • Това не е литературен форум..
 
От: Българския полицай - вижте сами

не с екарайте за глупости )
винаги съм бил отличник по български език и литература и съм бил за пример
но в интернет не е така
след няколко години чат вече някак си се размиват правилата
и от там и по форумите си заминават нещата
не е проблем да се пише с неточности
тирета главни букви запетайки за мен са без значение
яд ме е само на грубите грешки
а-ъ щ-шт о-у п-б и много подобни които са допуснати поради лошо образование
 
От: От: От: От: Българския полицай - вижте сами

Лисичке нали знаеш че не е хубаво да се повишава тон на по големите?

  • Това че пишеш правилно нищо не означава.. :)
  • Това не е литературен форум..
Word поправя грешки в думите, но запетайки не слага. :)
 
От: Българския полицай - вижте сами

общо взето си личи кой е грамотен и кой не, дори всички да пишат като олигофрени. Просто едните правят един вид "грешки", а другите - съвсем различни..

пример: тайгърчето само се пъне като да го разбира правописа.
 
От: От: От: Българския полицай - вижте сами

Аз го казвам?! Проблем? Вярно може да не съм по-голяма от теб, но сигурно пиша по-грамотно не мислиш ли?
Хм.. не мисля :)
 
От: От: От: От: Българския полицай - вижте сами

Хм.. не мисля :)
Факта, че не мислиш и не можеш да пишеш правилно е отдавна констатиран от нас. Повече откровения по темата от твоя страна са излишни.
 

Горе