Българския полицай - вижте сами

От: Българския полицай - вижте сами

общо взето си личи кой е грамотен и кой не, дори всички да пишат като олигофрени. Просто едните правят един вид "грешки", а другите - съвсем различни..

пример: тайгърчето само се пъне като да го разбира правописа.


много е вярно, по грешките си личи и възраста на писалия :)
 
От: Българския полицай - вижте сами

Купете си по една книжка с пробни матури и много бързо ще ви писне да се поправяте взаимно. :)
 
Re: От: Българския полицай - вижте сами

И все пак на кого му пука?

Именно за правописа трябва да ви пука само като плащате за статии или сте решили да предлагате такива ... във форума трябва да е все тая това колко грамотно пише някои е много далече от това колко е добър като уебмастър или колко добър ще стане въпреки правописа 8)
 
От: Българския полицай - вижте сами

http://www.dnes.bg/obshtestvo/2009/11/09/vij-se-kakyv-si-nedonosenik-be-sha-te-smaja.80456

какво става в едно обикновенно полицайско управление.
Явно това си е ежедневие за българските полицай


Мълчи ,че сега отивам на разпит за едни глупости с смси в интернет ;Д
 
От: Българския полицай - вижте сами

Абе хора, и по-специално ти scorpiass, правете ги нещата така, че да не ви викат. Те се заяждат когато видят някаква нередност и нещо, което обществото ни не възприема добре - сами може да се сетите. ;)

А те бият, щото за толкова са учили...не всички, но някои и те сриват имиджа на полицайте. Бяха били един приятел, защото някой с кола като неговата (не бяха сигурни в това) минал бързо покрай тях. Демек нито номера, нито нищо, което е като доказателство са запомнили, но са събрали агресия да бият и всеки заподозрян е потенциален. Ей това е бастунско и люзърско. Такива са някои....както се казва жена не се пита за годините, както полицай за образование. ;)

И сега за да не хейтвам искам да кажа, че има и много готини, Напоследък само на такива попадам. Да си имам късмета. Така, че тази история с това момче има 2 страни, но каквито и да са боя не е начина, по който трябва да се практикува закона. И сега ще си го и отнесат де...както си му е реда. Нали цените, живота, всичко тук става европейско. Редно е всичко да върви успоредно. ;)
 
От: Българския полицай - вижте сами

абе те не бият всеки...
айде да се изправиш културен, добре изглеждаш
да си знаеш цената и да показваш че си я знаеш
да видим дали ще ти говорят като на малоумен и ще ти посягат?

но върви утрепка някаква с нарко поглед плашлив и лесен за обработка
много ясно че ще се отнасят с тебе така
това правило важи навсякъде и на улицата и на работа и където и да е
от теб зависи дали ти диктуваш или ти се подчиняваш

между 15 и 20 години - редовно си имах вземане даване за простотии с полицаи
я сме с енапили и строшили нещо, я сме напрвили панаира... какви ли не простотии колко пъти са ме викали - нито веднъж не си е позволил никой да ме пипне :)
излизали сме и другите казват леле мен как ме оритаха, а мен как ме шибнаха с палката... мен са с еопитвали да ме сплашат че ще ме бият но то мистава смешно като им знам елементарните методи - те пробват дали си лабилен...
 

Горе