Български сериал за супергерои

9876

Active Member
В момента се правят много филми и сериали за супергерои. Въпросът в България е, че нямаме създадени комикси. Има няколко варианта да се сключи договор межсу Марвел или Ди си комикс за филмирането на определени комиксови заглавия. Другия вариант е да се направи така, че Левски и други подобни герои да бъдат направени сериали или филми в които да се покажат като супергерои. Ще ми е интересно да се появи такъв български филм или сериал. Бихте ли гледали такъв български филм или сериал?
 
От: Български сериал за супергерои

По погрешка ли се регистрира в този форум? Или е петък?
 
От: Български сериал за супергерои

По погрешка ли се регистрира в този форум? Или е петък?

Малко фантастично звучи, но доста по скапани предприемачески идеи е имало тук :)
Комиксите и късометражните анимации биха били добър начин да се пообразова младото поколение на историческа тематика - няма нито навик, нито желание да чете.

Имам дигитални всичките броеве на списание "Дъга" само заради "Добромир", "Елемаг-войнът на Хан Тервел" и подобните просто защото няма други. Да, ако се абстрахира човек, че са малко попречупени през призмата на времето в което са рисувани са ОК, но не биха се харесали масово на днешната младеж.

Лошото на такива мероприятия в днешно време е, че живеем в голямото европейско семейство, където всички се обичаме и няма как да стане "отгоре", а финансирането ще е непосилно за ентусиасти.

пп: Една анимация за Балканската война би "избила рибата", нямам предвид финансово :)
 
От: Български сериал за супергерои

Ние един нормален филм не можем да направим вие за супер герои искате. За такива филми трябва космически бюджет, но даже и тогава успехът му не е гарантиран.
 
От: Български сериал за супергерои

[video=youtube;2B4bsqYxwo0]http://www.youtube.com/watch?v=2B4bsqYxwo0[/video]
 
От: Български сериал за супергерои

Направо съм се фиксирал от няколко дена за комикс, даже пиша сценарий :)
Обаче ако търсиш пазар в България, най-добре да е за новите цици на Галена, някой шеговито беше написал някъде из темите.
И не е бил толкова далеч от истината всъщност имам страхотна идея свързана с популярните лица в БГ.
 
От: Български сериал за супергерои

Не е комикс, а анимационен сериал.
повече инфо - http://goldenappleseries.com/?lang=BG
може да ги подкрепиш с дарение или като купиш чаша :)

BalkandjiHeader.jpg
 

Горе