Бънджи скокове? Хора с адреналин в кръвта има ли?

monefff

Well-Known Member
Колеги, на 8 март точно преди 8 дни отидохме до Клисура, защото на 1 приятелче искахме да му подарим скок с бънджи за именния ден(на 8 март беше Тодоров ден), и като отидохме се надъхах и аз се навих и скочих..

Леле нямаше такъв кеф.. 72 метра височина е от моста на Клисура.. и чесно казано, направо си мислех, че ще умра докато падах..
Обаче мнооо ми хареса и определено бих го направил пак :lol:

[video=youtube;5qXXylD-xtI]http://www.youtube.com/watch?v=5qXXylD-xtI[/video]

http://www.youtube.com/results?sear...BA%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%83%D1%80%D0% B0&sm=3

Има ли луди хора тука, които биха се навили да го изживеят :D и има ли такива, които вече са скачали? :)
 
От: Бънджи скокове? Хора с адреналин в кръвта има ли?

Абе адреналин адреналин ама ще вземе да ми се пръсне сърцето по-време на скока :)
Иначе на най-бързите влакчета в Дисниленд , стискам очите и чакам да спре...предполагам и тук нищо няма да видя , после ще гледам клипа отстрани на скока ми.
Иначе за адреналин гледах едно клипче с Уил Смит от Дубай - изглежда много готино. Скок от самолет :

http://www.youtube.com/watch?v=M6JZugRgvqs

Не съм го пробвал но гледката определено си струва от горе! Освен това , който не е бил в Дубай да инвестира една екскурзия , визите падат от март за българи.
 
От: Бънджи скокове? Хора с адреналин в кръвта има ли?

и аз съм скачал там. страшно е :D
ама сега мечтата ми е в дубай - http://www.youtube.com/watch?v=xFEN7BQ7Zus - най-якото нещо, което съм виждал
Бая си е страшно ... ама колкото повече го мислиш, толкова по-трудно би скочил :lol:

Абе адреналин адреналин ама ще вземе да ми се пръсне сърцето по-време на скока :)
Иначе на най-бързите влакчета в Дисниленд , стискам очите и чакам да спре...предполагам и тук нищо няма да видя , после ще гледам клипа отстрани на скока ми.
Иначе за адреналин гледах едно клипче с Уил Смит от Дубай - изглежда много готино. Скок от самолет :

http://www.youtube.com/watch?v=M6JZugRgvqs

Не съм го пробвал но гледката определено си струва от горе! Освен това , който не е бил в Дубай да инвестира една екскурзия , визите падат от март за българи.
Тва с дубайчето ще е яко много..

Мерак ми е да скоча с парашут, ама определено ми трябват МНОГО надъхвации, за да скоча :lol:
 
От: Бънджи скокове? Хора с адреналин в кръвта има ли?

Един път съм скачал от Клисура. След това ходихме да скачаме с пара планер и на рафтинг. Общо взето 1 седмица се разбихме от екстремни работи.

230647_217310581632445_3842193_n.jpg
229055_217316278298542_5030575_n.jpg
Най екстремното от всичко беше:
Помпили ли сте лодка в движение по време на рафтинг? Е ние го правихме.
По време на бънджи скока направиха номера с въжето за смяна и забравянето да те закачат (това е много яко история и явно я правят доста често) на един приятел.
Май скока с пара планер беше най не екстремното (като се има предвид, че предишния ден е имало някакво масово скачане и някой с нов пара планер се беше утрепал....).
Живот и здраве догодина отиваме в Дубай на почивка и ще пробваме и скок от самолет (стига да не обявят някаква огромна цифра).
 
От: Бънджи скокове? Хора с адреналин в кръвта има ли?

(стига да не обявят някаква огромна цифра).

Аз разбрах, че ще е безплатно :shock: за да може да се възползват сираците и тези африканчета за които водата е по-скъпа от златото :oops:
 
От: Бънджи скокове? Хора с адреналин в кръвта има ли?

Безплатно е да гледаш фонтаните пред Бурж Халифа. Да скочиш от самолет беше нещо от сорта на 100-150 долара. Естествено ти правят клипче с целия скок да се кефиш после в фейсбук :D По евтино удоволствие , но по малко адреналин е обиколка над Дубай с хеликоптер или сафари в пустинята.
 
От: Бънджи скокове? Хора с адреналин в кръвта има ли?

Безплатно е да гледаш фонтаните пред Бурж Халифа. Да скочиш от самолет беше нещо от сорта на 100-150 долара. Естествено ти правят клипче с целия скок да се кефиш после в фейсбук :D По евтино удоволствие , но по малко адреналин е обиколка над Дубай с хеликоптер или сафари в пустинята.

100-150$ направо си е без пари...
Тука за скок с пара планер (с пилот) ти искат 90 лв.
 
От: Бънджи скокове? Хора с адреналин в кръвта има ли?

Преди 4 години се метнах от моста Витиня 120м към клуб Адреналин бяха организирали нещата. Имаше избор, да те завържат за гърба за сбруята или за краката надолу с главата. За краката нямаш никакъв контрол над полета, направо като чувал с картофи и после ми трепереха ръцете като ме издърпваха нагоре:)
 
От: Бънджи скокове? Хора с адреналин в кръвта има ли?

100-150$ направо си е без пари...
Тука за скок с пара планер (с пилот) ти искат 90 лв.

ти колко искаш да е? по 5 лв./парчето
да не скачаш на ден по три пъти?
 
От: Бънджи скокове? Хора с адреналин в кръвта има ли?

Не съм скачал, но имам желанието.
 
От: Бънджи скокове? Хора с адреналин в кръвта има ли?

На мен едва ли ще ми стиска да скоча. :D но като цяло имам мерак и към двете. И парашут и с бънджи.
 
От: Бънджи скокове? Хора с адреналин в кръвта има ли?

На мен едва ли ще ми стиска да скоча. :D но като цяло имам мерак и към двете. И парашут и с бънджи.
Скачай, колега, да видиш как сърцето ти пада в краката, тръпката е неописуема. Просто се абстрахирваш и се мяташ, спокс няма да умреш:)
 
От: Бънджи скокове? Хора с адреналин в кръвта има ли?

Никога не ме е привличало да скоча от някъде с въже.
не вярвам адреналина който ще изпитам да е по-голям от срама...


А и предпочитам изживяването да е по продължително, нещо като свинския оргазъм...


...минимум!!!
 
От: Бънджи скокове? Хора с адреналин в кръвта има ли?

skydivesofia са царе на "неземните" емоции :)
 
От: Бънджи скокове? Хора с адреналин в кръвта има ли?

Гоше, винаги съм се чудил, защо търсиш удовлетворение на казаното от твоята си уста и така да комуникираш. Готин начин на изказване на своегото мнение има. Де да ти знам и на теб лудия мозък и на теб, ама си си куку гаранция и ти:)
 
От: Бънджи скокове? Хора с адреналин в кръвта има ли?

Живот и здраве догодина отиваме в Дубай на почивка и ще пробваме и скок от самолет (стига да не обявят някаква огромна цифра).

тандемно е
540$ със заснемане
470 без

понеже и аз все го планирам и все не отивам :D ама тая година, бал съм му майката, може пък и да отида
 
От: Бънджи скокове? Хора с адреналин в кръвта има ли?

Преди 4 години се метнах от моста Витиня 120м към клуб Адреналин бяха организирали нещата. Имаше избор, да те завържат за гърба за сбруята или за краката надолу с главата. За краката нямаш никакъв контрол над полета, направо като чувал с картофи и после ми трепереха ръцете като ме издърпваха нагоре:)
И аз се метнах за краката като ме вързаха.. и определено е доста яко.. баш си падаш като чувал с картофи, и в последния момент те опъва въжето.. точно имаш чуството, че ще се гътнеш, обаче хоп, някой те дърпа ;d

Много е яко ^_^
 
Пичове, знам че така дигам отдавна забравена тема, но пуснах сайт https://adventures.bg и за всички колеги от форума има 10% отстъпка.
Само трябва да го посочите при поръчката или направи да ми се обадите на посочения телефон в сайта.
 

Горе