Бързи лесни и много пари за минути

Щом вида сайт в стил "много писане" и 3 седмици въртене на скрола докато стигна края на сайта, го затварям на секундата. Щот ми е ясно, че някаде "там-долу" ще искат $, за нещо което 1 господ знае дали е истина.
Обикновенно такива сайтове са много добре изпипани от към доказателствена част (testimonials) клипчета, снимки на усмихнати хора и т.н.
 
Българите не сме хич доверчиви, колкото и мили думи да пишат, на дали някой се е подлъгал.(надявам се да няма)
 
Make Money Online

мисля че всеки сайт който няма добър вид , и тряба да въртиш скрола като луд е "гнил " ...
Сайтове които плaщат са подредени всичко е ясно и лесно за работа ....
това ти подсказва че хората искат да има business

http://www.shareapic.net/content.php?gid=188497&owner=paypals
 
Българите не се поддаваме на такива простотии.Аз съм си пращал само е-мейл на такива страници,но не получих никаква информация,нито платени нито безплатна...
 
Ivailo каза:
Българите не се поддаваме на такива простотии.Аз съм си пращал само е-мейл на такива страници,но не получих никаква информация,нито платени нито безплатна...
на мен редовно ми спамят старите емайли... но ми се виждат глупости :)
 
тея искат $ 49.95 за да ме включат в системата си, а пък ако не съм доволна, щели да ми ги върнат
дрън-дрън, ще има да чакам
освен това доколкото разбрах обясняват, че парите ще дойдат от регистрации във сайтове, които плащат от 15-50 $ за регистрация
това няма как да е вярно
сайтовете плащат за регистрации наистина, но центове
 
Може би има смисъл в това да направиш сайт само за един продукт , проблема е че въпреки дългото описание наистина човек не знае какво ще получи накрая . Сигурно има и такива които после искат искат още пари. Мисля че всички лъжат малко или много.
 
adelina каза:
Може би има смисъл в това да направиш сайт само за един продукт , проблема е че въпреки дългото описание наистина човек не знае какво ще получи накрая . Сигурно има и такива които после искат искат още пари. Мисля че всички лъжат малко или много.

Те и майките лъжат децата си я за да слушат, я за да ядат и т.н. между лъжа и лъжа, изкривяване на истината, не изказване на цялата истина има разлика
 
абе и аз кати видя да ми предлагат три-четири цифрена сума за няколко минути работа ми става съмнително и в 99% от случайте давам "X" ...

Edit:
сега отново отворих сайта и като видях това
Some members have reported earning within 4 minutes of signup!
взе да става още по сигурно че е простотия :lol:
за 4 минути неможе само да се прочетат указанията/книгата :evil:
 

Горе