ВАУЧЕР ЗА FACEBOOK ADS ( 50 евро)

SellAds

Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Забелязах преди малко , че някой продава същия ваучер за 10 лева ....

Ето Ви го безплатно от тук : http://qapacity.com/promote/facebook/

Важи за нови акаунти .. , когато се регистрирате на линк-а по горе , след няколко дни ви изпращат уникален промо код ,на email-а .

Така ,че няма опасност да е невалиден понеже се генерира специално за Вас.

Успех
 
От: ВАУЧЕР ЗА FACEBOOK ADS ( 50 евро)

Ако вече имаш акаунт може ли да си направиш още един със същата кредитна?
 
От: ВАУЧЕР ЗА FACEBOOK ADS ( 50 евро)

Нещо няма логика акаунта да ти е Иван Петков ,а на картата да си Петьо Спасов @! примерно ! , а и има ли значение ? Нали номера на картата ти е записан във базата , мн. ясно ,че ще излезе съвпадение .

* За да се възползват повече хора моля без злоупотреби със въпросния ваучер - под злоупотреба имам предвид да си генерирате 10 ваучера и да ги вкарате през 10 акаунта , или да ги продадете за по 5 лева . Понеже току виж са спрели промоцията за Българи.....
 
От: ВАУЧЕР ЗА FACEBOOK ADS ( 50 евро)

А ясно. Не бях сигурен дали имат нещо против, та затова питах.
 
От: ВАУЧЕР ЗА FACEBOOK ADS ( 50 евро)

Има ли начин да си добавиш реклама в ФБ ако картата ти не е на Visa или MasterCad? И ако има, как става, че не мога да го открия нещо.
 
От: ВАУЧЕР ЗА FACEBOOK ADS ( 50 евро)

Аз днес си го получих, 4 дни май от както се регистирах.
 
От: ВАУЧЕР ЗА FACEBOOK ADS ( 50 евро)

Аз на abv.то получих мейл че кодът е генериран, но като влезна ми дава съобщение, че промото е валидно за Германия, Франция и още няколко страни и че трябва да свържа двата профила - този с Facebook

Но предполагам е затова че не се усетих навреме и двата профила са на различни мейли, иначе може би автоматично ги свързва?
 

Горе