Вадете ските!

spy

Active Member
Пистите на Банско са почти готови. Тази седмица май ще се кара най-накрая.

Има ли тук скиори и бордисти?
 
От: Вадете ските!

Аз се мъча по ските, когато остане време :)
Държа и скиор.нет

Време винаги се намира. А и в нашия занаят винаги може да си наваксаш с работата след ските.
 
От: Вадете ските!

Ски съм пробвал да карам, като малък. Опитът приключи бързо и малко след това ските бяха трансформирани в шейна. :)
Ако зависи от мен ще забраня зимата, снега, студа, ските, скиорите и всичко в този ред на мисли. :)
 
От: Вадете ските!

Ски съм пробвал да карам, като малък. Опитът приключи бързо и малко след това ските бяха трансформирани в шейна. :)
Ако зависи от мен ще забраня зимата, снега, студа, ските, скиорите и всичко в този ред на мисли. :)

А, стига де. Ти и червеното вино и кървавицата на скара ще искаш да забраниш :)
 
От: Вадете ските!

Ах,незнам за ски ,но когато бяхме малки пълнихме човали със слама,избирахме най-високия баир и се пускахме.Обземе носталгия...
Иначе предпочитам бански пред ските
нека вкараме малко топлинка :)
[video=youtube;nqHubzaLZJc]http://www.youtube.com/watch?v=nqHubzaLZJc[/video]
 
От: Вадете ските!

А така wanderer, ще се разберем с теб - за това говоря. :)
 
От: Вадете ските!

Гайс, всеки сезон си има предимства. Направете така, че да чакате с нетърпение следващия сезон.

На мен зимата не ми стига да се накарам като хората и обичам зимата именно заради ските. А после чакам с нетърпение водата в язовирите да стане поне 15 градуса и да се започва с уейкбординга. Така и лятото минава приятно.


Абе вие не разпускате ли със спорт бе хора. Само на мониторите ли висите?
 
От: Вадете ските!

А не не, някои спортуваме целогодишно.
А иначе си прав, че зимата си има хубави страни - зимата, като дойде означава, че скоро идва лято. Само това и е хубавото. :)
 
Аз като обикновен страничен наблюдател, реших тази седмица да пробвам сноуборда който взех. Надявам се първите пъти да не боли толкова много :)
 
От: Вадете ските!

Зимата е хубав сезон и си има своите предимства... тази година сме предвидили зимно качване на Ботев пък да видим какво ще стани... и един поздрав за тези които харесват зимата (или поне не е най-омразния им сезон)
[video=youtube;l9tn7xS6HYY]http://www.youtube.com/watch?v=l9tn7xS6HYY[/video]
 
От: Re: Вадете ските!

Аз като обикновен страничен наблюдател, реших тази седмица да пробвам сноуборда който взех. Надявам се първите пъти да не боли толкова много :)

Ako не си наемеш учител, поне иди с някой който може да кара. Ще си спестиш много време и синини :)
 

Горе