Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Не та знам що си с два профила - @Blinky

Ама, ти преди два дена не знаеше къде се вписват тия статистики.. днес вече ги тълкуваш, че и с претенции на знаещ. Ма ай молим ти се...
С единия съм се логнал от едно място и съм си забравил паролата. Иначе не съм тъп, че по 7-цата ще се познае.
Не съм знаел, знаел съм. Това което съм написал вярно ли е ? Вярно е ! Като не ви изнася нещо и търсите кусури
 
С единия съм се логнал от едно място и съм си забравил паролата. Иначе не съм тъп, че по 7-цата ще се познае.
Не съм знаел, знаел съм. Това което съм написал вярно ли е ? Вярно е ! Като не ви изнася нещо и търсите кусури
Не знаеше, намери си поста и са самоцитирай. И не, не е вярно, просто не искаш/не можеш да разсъждаваш над числата. Нищо не търся, и гледам и да не давам, ма такива крайни изказвания са ми слабост и затуй от време на време са вкл. Опция забравена порлЕ няма ли?
 
С единия съм се логнал от едно място и съм си забравил паролата.
В браузъра някъде в настройките могат да се намерят всички сейвнати пароли и да се видят точно какви са. Ето видео за Chrome, при Firefox също могат да се видят:

 
  • Like
Реакции: OSH
Чак пък изненада... Все пак баба Славка публично ги е огласила тия работи.
Много е интересно и наистина повечето от тези неща ще се сбъднат. Много хора не вярват в тези неща и се хващат за нещо, което не са познали, но те не предсказват на 100% всеки път. Ако някой не вярва да ми обясни как Баба Ванга предсказва:
Че 44-тия президент на САЩ ще бъде чернокож.
Разпадането на СССР
"Курск ще потъне под водата и целият свят ще го оплаква" - всички са мислили, че ще бъде града Курск и не са вярвали, но всъщност потъна подводницата Курск.
“Страх, страх! Американските братя ще паднат, накълвани от птици железни. - това става въпрос за падането на кулите.
Ако някой ми каже, че е измислица или съвпадение ....

Предсказанията на Баба Ванга и Слава Севрюкова са инересни, но в интернет се срещат по много различни начини и променени истории.
Например на места чета, че ще се появят нови болести и хората ще падат без видима причина и Европа ще се обезлюди. На друго място срещам, че хората ще падат без видима причина и ставаше въпрос за химическо оръжие.

Според Слава Севрюкова намирам, че ще има катаклизми от 2022г. или 2025г. и да се прибират хората в България най-късно до 2028г.
Също и това:
Внуши ми се да предам: „Предстои настъпление на страшни бедствия – епидемии, глад, мор, смрад. Тогава онуй, което не е унищожено от Природата, ще го довършат войните. Ще има чудовищни прояви на човешкия дух към зло, каквото досега не е било.“ Но след това ми се каза: „Този ужас е последен. Тъмата не ще се шири нивга вече толкова силно по Земята.“

Трудно е да се разбере кое след кое следва. Дали първо пандемия, дали хората ще умират от химическо оръжия или от пандемия или от катаклизми. Кое ще е първо катаклизмите или смъртоносната болест и т.н. Има начин горе-долу да се разбере кое след кое следва, но трябва време и четене
 
Още ли продължавате, ударете си една ваксина и не се занимавайте с глупости, че от тая тема сигурно някои хора ще искат медици да излязат, така както 'разбират' нещата.
 
Тва боклуче не беше ли с бустерна трета игла?
Май да, ама сам си доказва тезата, че от ваксините файда йок.
 
Май да, ама сам си доказва тезата, че от ваксините файда йок.
Затова хората не вярват. Защото някой лекари отначало казваха, че като си ваксиниран може да има пробив, но да го караш по-леко. А тези постоянно повтарят не може да има пробив, не заразяваш другите и те знаят, че лъжат, но искат да накарат повече хора да се си ударят доза, обаче на лъжата краката са къси и има обратен ефект
 
13 Окт: За изминалите 24 часа в болница са постъпили 787 заразени с коронавируса, от които 91,49 процента не са ваксинирани.
12 Окт: 157 души са починали през изминалото денонощие вследствие на коронавирусна инфекция. Близо 93 на сто от тях не са били ваксинирани.
10 Окт: Починали са 30 души, като 93,33% от тях не са ваксинирани.
08 Окт: 89,36 на сто от починалите не са били ваксинирани.
06 Окт: Починалите от инфекцията през последните 24 часа са 104. 96,15% от тях не са ваксинирани.

Нека закръглим вакснатите починали на 7%. На пръв поглед човек ще си помисли "Значи като се ваксинирам имам 93% шанс да оцелея и само 7% шанс да умра - заслужава си!". Да, ама не! Това щеше да е вярно само ако процента на вакснатите беше 100%. По последни данни обаче вакснатите са 19.3%. Значи 7 от всеки 19 вакснати мре. Тогава ефективността на любимите ваксички е някъде около 64%.
 
Децата и много младите хора са около 20% от населението. Освен това мрат основно ваксинирани над 70 г., при които реакцията към ваксината е много слаба, съответно и защитата. Грешни са ти изводите, както винаги.
 
Децата и много младите хора са около 20% от населението. Освен това мрат основно ваксинирани над 70 г., при които реакцията към ваксината е много слаба, съответно и защитата. Грешни са ти изводите, както винаги.
Ми то и без ваксина е същото, тъй че каква е разликата дали си вакснат или не? Нещо се губи логиката ви.
 
Ковида го карахме пред година...
Майка ми беше като риба на сухо, ама само за 1 вечер. След това почна да се възстановява. Баба ми, която е на 87 беше изнемощяла и на легло, но без болница се оправ. Реалбо от цялата фамилия на 100% прекарахме ковида.

Интересното е сега, нои преболедувалите постоянно се срещаме с болни, най-вече майка като преброителка...
Говорил съм с познати бачкащи в лаборатории, няма случаи на преболедували и сега закъсали
 
Ковида го карахме пред година...
Майка ми беше като риба на сухо, ама само за 1 вечер. След това почна да се възстановява. Баба ми, която е на 87 беше изнемощяла и на легло, но без болница се оправ. Реалбо от цялата фамилия на 100% прекарахме ковида.

Интересното е сега, нои преболедувалите постоянно се срещаме с болни, най-вече майка като преброителка...
Говорил съм с познати бачкащи в лаборатории, няма случаи на преболедували и сега закъсали
В по-горния коментар беше писал за 3-та доза.
Вие като цялото семейство сте боледували после ваксинирахте ли се ?
 
Децата и много младите хора са около 20% от населението. Освен това мрат основно ваксинирани над 70 г., при които реакцията към ваксината е много слаба, съответно и защитата. Грешни са ти изводите, както винаги.
Ох леле, те да бяха само децата... Изводите ми със сигурност са грешни, защото и числата с които работя са грешни. За да са правилни числата, трябва първо писоарите да са правилни, а те са онче-бонче. После трябва лечението да е правилно, но се питаме кой всъщност убива - вирОса или протокола. Трябва също да приемем, че извън тези статистики боцнатите не мрат заради ваксата. Те са толкова условности, че тия изчисления си ги правя ей така да си тренирам слабите математически способности.
 
13 Окт: За изминалите 24 часа в болница са постъпили 787 заразени с коронавируса, от които 91,49 процента не са ваксинирани.
12 Окт: 157 души са починали през изминалото денонощие вследствие на коронавирусна инфекция. Близо 93 на сто от тях не са били ваксинирани.
10 Окт: Починали са 30 души, като 93,33% от тях не са ваксинирани.
08 Окт: 89,36 на сто от починалите не са били ваксинирани.
06 Окт: Починалите от инфекцията през последните 24 часа са 104. 96,15% от тях не са ваксинирани.

Нека закръглим вакснатите починали на 7%. На пръв поглед човек ще си помисли "Значи като се ваксинирам имам 93% шанс да оцелея и само 7% шанс да умра - заслужава си!". Да, ама не! Това щеше да е вярно само ако процента на вакснатите беше 100%. По последни данни обаче вакснатите са 19.3%. Значи 7 от всеки 19 вакснати мре. Тогава ефективността на любимите ваксички е някъде около 64%.
Има и с много фалшиви сертификати. Защо в другите държави ваксините действат повече ?
 

Горе