Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Ох леле, те да бяха само децата... Изводите ми със сигурност са грешни, защото и числата с които работя са грешни. За да са правилни числата, трябва първо писоарите да са правилни, а те са онче-бонче. После трябва лечението да е правилно, но се питаме кой всъщност убива - вирОса или протокола. Трябва също да приемем, че извън тези статистики боцнатите не мрат заради ваксата. Те са толкова условности, че тия изчисления си ги правя ей така да си тренирам слабите математически способности.
Добре как боцнатите умирали ? Аз имам познати ваксинирани и то не малко. Тия мои познати имат други познати и т.н и няма никой да е умрял от ваксина, ама от Ковид знам.
 
Добре как боцнатите умирали ? Аз имам познати ваксинирани и то не малко. Тия мои познати имат други познати и т.н и няма никой да е умрял от ваксина, ама от Ковид знам.
Не знам, ти казваш че не умирали, други казват че умирали. Ето един приятел онзи ден ми каза, че от неговото село (почти си е квартал на софия) много хора си били заминали от ваксината. Дано да е някакъв вид заблуда това неговото и ти да си прав. Но дори така да е, пак пораженията от тази ваксинационна война са прекалено много и не си заслужават.
 
Няма да се ваксинирам, няма смисъл след като съм преболедувал.
Казвам че третата доза ще е задължителна и за тези с фалшивите сертефикати, и тях ще ги набучкат с рнк отровата.
 
Няма да се ваксинирам, няма смисъл след като съм преболедувал.
Казвам че третата доза ще е задължителна и за тези с фалшивите сертефикати, и тях ще ги набучкат с рнк отровата.
Да, това дали трябва да се ваксинираш след като си боледувал и аз не съм сигурен как е, но тези с фалшивите сертификати може да не си сложат 3-та доза, ако искат, а ако задължят тях, то и ти ще трябва
 
Добре как боцнатите умирали ? Аз имам познати ваксинирани и то не малко. Тия мои познати имат други познати и т.н и няма никой да е умрял от ваксина, ама от Ковид знам.
Така както го каза все едно ваксината е заболяване. А може да мине и в графа естествена смърт.
 
Какво ми излезе във фейсбоклука:
Не очаквах да влизаш във фейсбука предвид досегашния ти профил.
 
Не очаквах да влизаш във фейсбука предвид досегашния ти профил.
Някои френдове предпочитат да ми пишат там, какво да ги правя. Но любимото ми занимание там е да си скролвам News Feed-а и да трия всяко едно от тези "Предложено за вас" :)
 
Доколкото разбирам от два профила, пише един и същ човек - dimitur7 и entrepreneur7. Единият открил темата, а другия пише по цял ден, все едно само той знае всичко и е последна инстанция.
 
Но любимото ми занимание там е да си скролвам News Feed-а и да трия всяко едно от тези "Предложено за вас" :)
Хахаха. Майка ми: Ооо ти хич не беше като брат си. Той по цял ден в кошарата с една клечка в една дупчица си бута.
Трее малко йекшън да има :D
 
Днес се "ваксинирах" но не знам дали ще ме вкарат в системата, баси филма беше :D
Едит постнах преди да завърша:
Та записвам се за ваксинация, отивам там и ми дават 2 страници с глупости да се съгласявам и подписвам. Казвам си ще се пазари вътре пък каквото стане но инжекция няма да слагам, приготвил съм и кеш. Чакам пред вратата първо ми взимат документите, влизам вътре и хоп греда, 2 сестри и един доктор. Викам си няма да стане плана. Между временно картончето ми е написано от сестра 1 че съм взел първа ваксина с номер еди къв си и другата сестра идва със спринцовката. Слагам картончето в джоба и викам чаааакай малко я да си поговорим за страничните ефекти. И като се почна един диалог... Доктора искаше да ме изгони сестрите не знаеха какво да кажат а аз накрая си изляъх от кабинета с картончето в джоба без ваксината :D :D :D
 
Последно редактирано:

Айде някой сектанизиран муньо да ми обясни някои неща. При 85% вакснати, как тъй останалите една шепа италианци:
- не са деца
- не са имунизирани (от короната)
- пречат на останалите, които са си набили иглата за да се защитят
- биха натоварили болниците, след като са останали едва 15% в сравнение с преди

И отново, къде отиде стадния имунитет?

Ситуацията е след дъжд - качулка + чадър + пончо + още едно пончо + трето бустерно пончо + найлонова торба на главата + самолетен билет до Египет. И после ние сме били преувеличавали. Цялата пландемия беше абсурд след абсурд, но абсурдите явно нямат намерение да свършват дори и след като са набоцкали повече от необходимата бройка. И още очаквате да повярваме, че всичко се прави само и единствено заради вирОса?
 
А, и как от по-малко от 15% население (защото голяма част от тях трябва да са деца) се намериха достатъчно хора за протести? Наистина ли 85% са боцнати, или и тези числа са надупени?

 
С влизането в сила на задължителната ваксинация на работното място от 15 октомври се очаква да избухнат протести сред транспортните работници и на пристанищата, където процентът на ваксинация е сравнително нисък.
Честито, на един акъл си с хамалите и шофьорите.
 

Айде някой сектанизиран муньо да ми обясни някои неща. При 85% вакснати, как тъй останалите една шепа италианци:
- не са деца
- не са имунизирани (от короната)
- пречат на останалите, които са си набили иглата за да се защитят
- биха натоварили болниците, след като са останали едва 15% в сравнение с преди

И отново, къде отиде стадния имунитет?

Ситуацията е след дъжд - качулка + чадър + пончо + още едно пончо + трето бустерно пончо + найлонова торба на главата + самолетен билет до Египет. И после ние сме били преувеличавали. Цялата пландемия беше абсурд след абсурд, но абсурдите явно нямат намерение да свършват дори и след като са набоцкали повече от необходимата бройка. И още очаквате да повярваме, че всичко се прави само и единствено заради вирОса?
Много просто е обеснението :) статията не е вярна и не са 85% ваксинираните, няма такава държава още :)
 
Днес се "ваксинирах" но не знам дали ще ме вкарат в системата, баси филма беше :D
Едит постнах преди да завърша:
Та записвам се за ваксинация, отивам там и ми дават 2 страници с глупости да се съгласявам и подписвам. Казвам си ще се пазари вътре пък каквото стане но инжекция няма да слагам, приготвил съм и кеш. Чакам пред вратата първо ми взимат документите, влизам вътре и хоп греда, 2 сестри и един доктор. Викам си няма да стане плана. Между временно картончето ми е написано от сестра 1 че съм взел първа ваксина с номер еди къв си и другата сестра идва със спринцовката. Слагам картончето в джоба и викам чаааакай малко я да си поговорим за страничните ефекти. И като се почна един диалог... Доктора искаше да ме изгони сестрите не знаеха какво да кажат а аз накрая си изляъх от кабинета с картончето в джоба без ваксината :D :D :D
Проспа момента. Нагънаха ги...

 
Проспа момента. Нагънаха ги...
Това както винаги е само за страх и за отчитане на дейност. Издаващите фалшиви сертификати вероятно са десетки и са навсякъде. Логиката ми е същата както винаги - ако някой може да направи някоя далавера без да бъде хванат, той най-вероятно ще я направи. Срещу този конретно може би са имали и нещо повече, бил е удобен.
 
Не знам ама абсурдността на ситуацията е потресаваща. Лекари правят фалшиви ваксинации с живото спасяваща субстанция, като подкупващия е инициатор на измамата. Това ако някой го беше твърдял преди време, отива в Карлуково до живот... Това като либерала, който вика мюсюлманин в къщи, а оня после го коли, заедно с децата му или си играе с него на индианци, като го стреля с лък.
 
Доколкото разбирам от два профила, пише един и същ човек - dimitur7 и entrepreneur7. Единият открил темата, а другия пише по цял ден, все едно само той знае всичко и е последна инстанция.
Да темата съм я създал от един профил, но ти казах, че не си знам паролата и затова съм направил този. Аз не пиша сякаш знам всичко, а споделям фактите в повечето случаи и често разсъждения, които никой не е длъжен да вярва.
Влез и сравни хоспитализирани (да не кажете, че нашите не ги лекуват) за отделните държави и ще видиш, че България е над 10 пъти по-зле. После много съм знаел, много съм разбирал - аз ти показвам само цифрите и толкова. Сега ще кажеш, че от целия свят само в България са манипулирани данните..
 

Горе