Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
След колко време се връща вкуса? Аз за едното ядене живеех...
Доста коментари съм изпуснал на тази дълга тема, и да се запиша вече, че поне края й да не изтърва.
Тези симптоми са миналогодишните, градски. Как успя да се предпазиш една година от стария щам? Всъщност не ми отговаряй, даже вярвам, че няма вирус, камо ли щам. Въпреки всичко, щом сега изпитваш това "удоволствие", може да си го запишеш под номер 1. Аз преди година след хрема за 2 седмици нямах никакво обоняние, което постепенно започна да се възвръща месец след това. Но все още не е онова, което беше преди това. Година по-късно имам насочено обоняние, т.е. насочвам ноздрите на носа за пълното "удоволстие" от обонянието. Четох тогава за рецепта за печени портокали на фурна за възвръщане на вкуса, но така и не я пробвах,...
За протокола: нямам положителни тестове тогава и досега, не съм се ваксинирал и не смятам да го правя. Твърдо против съм и решил за себе си, че тази експериментална течност няма да ми помогне, а по-скоро ще ми навреди, и/или ще ми предостави "услуги", за които не съм се абонирал по собствено желание и не съм бил оведомен за тях.
 
9000 човека, заети в обществения сектор в Ню Йорк, излязоха в неплатен отпуск заради отказа си да изпълнят заповедта на властите да се ваксинират срещу ковид, която влиза в сила днес.

Цялата статия
 
Ех, ех...станахте си мнозинство. Що не се видите да си обмените по някой бацил? Нали си е безобидно?
 
Ех, ех...станахте си мнозинство. Що не се видите да си обмените по някой бацил? Нали си е безобидно?
Това е показателно, че повечето хора тук имат глави на раменете. Другите да му мислят :)
 
Ето как разсъждавал Теди Ръкспин. Сега го разбирам....
 

Прикачени файлове

  • 1635799097518.jpg
    1635799097518.jpg
    184.5 KB · Преглеждания: 15
Платено ми бе от фарма гигант (който не се разкрива) да всея конспиративен смут в подредената тишина:
Как Оруел измислил датата на писаната през 1948-ма книга "1984"? Популярното обяснение: разменил 4 и 8.
Изпод станиолената ми шапка: 1984 минус 1948 = 36
Значи 1948 + 36 = 1984
Същото, а не произволно число, добавяме към 1984 = 2020
А ход към кво стартира тогава? Не е ли интересно съвпадение?

И още: 1948 е създадено нещо важно (няма да го кажа)
'84-та - "Първият Macintosh е пуснат в продажба на 24 януари 1984 г. Той се превръща в първия успешен личен компютър на пазара, който използва графичен потребителски интерфейс"
2020? По това, което разправят непрекъсното от най-високо, било време за цивилизационен скок. Да не би да си го измислям? Да не би аз да съм накарал Клаус Швааб-ката да мели като кречетало за неизбежното "сливане на биологичната и цифровата ни идентичност" демек биодигитална конвергенция? Аре бе... :)

Оруел е последовател на Фабианско общество, което "обединява в себе си предимно интелектуалци и аристократи"; не знам кво са правили там, ма не са играли на табла. "Фабианското общество и идеи оказват значимо въздействие върху мисълта на 20 век, най-трагичния в историята. Символична е и годината на учредяване на Фабианското общество – годината след смъртта на Карл Маркс..."

Всичко съвпада, просто..."само най-умните ще го разберат":):)
Мерси
Той казва, че му е платено на него да всее конспиративен смут така ли ?
Според вас защо са го направили това нещо ? Защо си разкриват плана и каква е ползата или целта ? Имам предположение, но питам
Това с числата не съм му фен, защото има много неща как да ги нагласиш, ако тръгнеш да смяташ, ако не беше да ги вадиш, щеше да ги събереш или да ги разделиш или пък като го разделиш на определено число все някак щеше да се получи нещо.
Имам още един въпрос какво е създадено през 1984г. ? Може и на ЛС
 
Платено ми бе от фарма гигант (който не се разкрива) да всея конспиративен смут в подредената тишина:
Как Оруел измислил датата на писаната през 1948-ма книга "1984"? Популярното обяснение: разменил 4 и 8.
Изпод станиолената ми шапка: 1984 минус 1948 = 36
Значи 1948 + 36 = 1984
Същото, а не произволно число, добавяме към 1984 = 2020
А ход към кво стартира тогава? Не е ли интересно съвпадение?

И още: 1948 е създадено нещо важно (няма да го кажа)
'84-та - "Първият Macintosh е пуснат в продажба на 24 януари 1984 г. Той се превръща в първия успешен личен компютър на пазара, който използва графичен потребителски интерфейс"
2020? По това, което разправят непрекъсното от най-високо, било време за цивилизационен скок. Да не би да си го измислям? Да не би аз да съм накарал Клаус Швааб-ката да мели като кречетало за неизбежното "сливане на биологичната и цифровата ни идентичност" демек биодигитална конвергенция? Аре бе... :)

Оруел е последовател на Фабианско общество, което "обединява в себе си предимно интелектуалци и аристократи"; не знам кво са правили там, ма не са играли на табла. "Фабианското общество и идеи оказват значимо въздействие върху мисълта на 20 век, най-трагичния в историята. Символична е и годината на учредяване на Фабианското общество – годината след смъртта на Карл Маркс..."

Всичко съвпада, просто..."само най-умните ще го разберат":):)
Мерси
Доста добра реклама на халоперидол. :hankey:
 
Днес са 6000 случая, ако утре са около или над 6000 случая значи половина от тук сте размишлявали грешно.
 
Днес са 6000 случая, ако утре са около или над 6000 случая значи половина от тук сте размишлявали грешно.
Питах няколко поста назад какво значи това 6000?

а) 6000 болни?
б) 6000 заразени?
в) 6000 положителни теста?

Отговор а е невъзможен
Отговор б може би е възможен около 10-20 %
Отговор в не означава нищо. Тестовете са неефективни
 
Питах няколко поста назад какво значи това 6000?

а) 6000 болни?
б) 6000 заразени?
в) 6000 положителни теста?
г) броя на желаещите да влезнат в заведенията с писоар

Припомням, че писоара се превърна в билет за вход на 15 Окт.
 
Аз преди година след хрема за 2 седмици нямах никакво обоняние, което постепенно започна да се възвръща месец след това. Но все още не е онова, което беше преди това. Година по-късно имам насочено обоняние, т.е. насочвам ноздрите на носа за пълното "удоволстие" от обонянието. Четох тогава за рецепта за печени портокали на фурна за възвръщане на вкуса, но така и не я пробвах,...
Крейзи, карал си мега гига страшния вирус. Миналогодишният вариант беше с по-трайно нарушение на обонянието. Познавам хора, които точно като теб, все още не са си го върнали напълно. Тазгодишният щам е с по-кратък период на нарушения в обонянието. Сестра ми си го върна напълно за 3-4 дни.

Така че скоро sky отново ще се наслаждава на гастрономически извращения в пълен обем. ;)
 
Питах няколко поста назад какво значи това 6000?
Отговорът е 42. А въпросът, е даже параметрите не сме достойни да изчислим :D
 
Само, че вие за мен сте слепи пък сте големите конспиратори..
Как пък не се зачудихте защо в Румъния няма мерки и в България също и как в България при 10 пъти по-малко смъртни случаи имаше по-тежки мерки от сега.. знам кви глупости ще напишете, че тогава било неадекватно управление.. само че може да помислите малко и ако не разбирате какво говоря е ваш проблем
 
Само възрастни и със заболявания страдат.
Статистика от вчера:

мъж на 44 г., за когото към момента няма информация за придружаващи заболявания;

жена на 43 г., за която към момента няма информация за придружаващи заболявания;

мъж на 47 г., за когото към момента няма информация за придружаващи заболявания;

мъж на 32 г., за когото в системата все още не са въведени придружаващи заболявания;

мъж на 37 г., за когото към момента няма информация за придружаващи заболявания;

жена на 40 г., за която към момента няма информация за придружаващи заболявания;

жена на 38 г., за която към момента няма информация за придружаващи заболявания;

мъж на 47 г., за когото към момента няма информация за придружаващи заболявания;

жена на 45 г., за която към момента няма информация за придружаващи заболявания;

жена на 30 г., за която в системата все още не са въведени придружаващи заболявания;

жена на 49 г., за която в системата все още не са въведени придружаващи заболявания;

жена на 46 г., за която към момента няма информация за придружаващи заболявания;

жена на 48 г., за която към момента няма информация за придружаващи заболявания;

мъж на 36 г., за когото в системата все още не са въведени придружаващи заболявания;

мъж на 44 г., за когото към момента няма информация за придружаващи заболявания;
 
Питах няколко поста назад какво значи това 6000?

а) 6000 болни?
б) 6000 заразени?
в) 6000 положителни теста?

Отговор а е невъзможен
Отговор б може би е възможен около 10-20 %
Отговор в не означава нищо. Тестовете са неефективни
Като много разбираш можеш ли да ми кажеш тогава смъртните случаи преди бяха 2-3 пъти по-малко и имаше мерки навсякъде, а сега няма никъде. Айде разсъждавай малко, че ми писна вече от глупости
 
Колко мило послание на здравният министър на Радев:
"Като символ на това, че са застанали заедно и са обединени в призива за ваксиниране, Кацаров призова колегите да станат и да се хванат за ръце - за да покажа на хората, че са заедно.
127c99e581d2035e25ea87990f709776.jpeg
 

Горе