Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
...защото както казах тука половината информация е пълна простотия и е непроверена
Айде още един тръгнал да синхронизира мозъчната си дейност с факт-чек сайтовете. Скоро майка му като го накара да изхвърли боклуците ще отговаря "Ама мамо, това не го пише във факт-чек сайтовете"
 
Да разбирам ли, че си влизал в ковид отделение и знаеш нещата от "кухнята"? Или пак говорим наизуст, защото така са казали някъде? Саможертвата е да спазваш абсурдни мерки, да носиш парцал на устата 2 години, да се ограничаваш от нормални човешки права. Да се набодеш, за да "живееш нормално" не е никаква саможертва :)
Разбирай, че имам роднина мед. сестра, която този целия месец е дежурна в такова отделение в Иван Рилски. За разлика от другите всезнайковци и интернет философи, моите постове не са наизуст и когато напиша нещо по тази тема и по която и да е друга, обикновено съм си направил труда да проверя в детайли фактите. Всичко друго е лаене след кервана, което постоянно чета тук от определени индивиди. И като те чета май много не си наясно с думата Саможертва.
 
In the well-vaccinated wealthier countries of the world, year three of the pandemic will be better than year two, and covid-19 will have much less impact on health and everyday activities. Vaccines have weakened the link between cases and deaths in countries such as Britain and Israel (see chart). But in countries that are poorer, less well vaccinated or both, the deleterious effects of the virus will linger. A disparity of outcomes between rich and poor countries will emerge. The Gates Foundation, one of the world’s largest charities, predicts that average incomes will return to their pre-pandemic levels in 90% of advanced economies, compared with only a third of low- and middle-income economies.

20211118_STC001.png
 
Логиката на сертификата е да вкараш спокойствие в останалите, които вече са направили и поели риска.
Печелиш приза за най-тъпо изказване тоя месец. Добре, че Тедката си даде почивка, за да можеш да изпъкнеш с не по-малко дебилски изцепки. Значи, вие се бодете, за да го карате леко, което е "научно доказано" (виж ми окото), ама не сте напълно спокойни. Ние трябва също да се включим в експеримента, за да ви внесем спокойствие. На всички бих ви внесла по един прав-десен в сополивите носове, ама ней се...

Явно не е чувал за инкубационен период и заразоносител
Па естествено, че не е чувал! Откъде да е чувал, като е най-обикновен лабораторен лекар, а не виден хипохондрик, който по цял ден обикаля фейсбук групите за самопомощ между хипохондриците. ;)
 
Печелиш приза за най-тъпо изказване тоя месец. Добре, че Тедката си даде почивка, за да можеш да изпъкнеш с не по-малко дебилски изцепки. Значи, вие се бодете, за да го карате леко, което е "научно доказано" (виж ми окото), ама не сте напълно спокойни. Ние трябва също да се включим в експеримента, за да ви внесем спокойствие. На всички бих ви внесла по един прав-десен в сополивите носове, ама ней се...


Па естествено, че не е чувал! Откъде да е чувал, като е най-обикновен лабораторен лекар, а не виден хипохондрик, който по цял ден обикаля фейсбук групите за самопомощ между хипохондриците. ;)
Не знам кой е с тъпите изказвания и кривите линкове. Дебилно е самото присъствие на бълване на простотия от хора, мишки, които са се залостили в тях и си мишкавеят от там. Кой по дяволите умира от желание да експериментира точно с хомо сапиенс като теб? :) Хората гледат да експериментират с хора, не са амеби.

Нищо лично, но на никой не му пука за самоегоистични, затъващи и деградиращи индивиди, камо ли да прави експерименти с тях. Ти като излезеш на вън правиш ли си гавра с червеите след като е валяло?
 
Кой по дяволите умира от желание да експериментира точно с хомо сапиенс като теб? :) Хората гледат да експериментират с хора, не са амеби.
Ти затова ли побърза да се включиш в лабораторните опити, мише? Щото се мислиш за расов екземпляр? :D :D :D

И понеже си много "умен", ще те светна, че "хомо сапиенс" не е обидно нарицателно. Означава "разумен/мислещ човек". ;)
 
Тука, умните западняци препоръчват(за момента, очаква се да стане задълже) все който се е боднал с Янсен да се бодне със Модерна или Пфизер, щото се оказало че масата положителни боднати са предимно с Янсен.

Тва го пиша във връзка масовата психонация покрай членските карти, повечето избраха именно Янсен да достъпят по-бърже до членството.

Фактчеквайте си го ройтес, нейчър, фейсдокове, роднини, кой как му е на сЪрце.

пп. Време е да изберем дата за ден на Вакснатия герой. Спасил милиарди невинни със своята саможертва.
 
Минавам само да оставя това тук. Адвокат НИНА ЛАМБОВА и РАЛИЦА КОНДОВА, специалист в сферата на сертифицирането, да обяснят малко за ситуацията с факти!

 
Минавам само да оставя това тук. Адвокат НИНА ЛАМБОВА и РАЛИЦА КОНДОВА, специалист в сферата на сертифицирането, да обяснят малко за ситуацията с факти!


Тес лелки ма приспаха преди 10-тата минута.
Ако чекаме на тях да ни защитават правата... мани мани.

Виж за сравнение нашто Нанди колко по-енергично са раздава... рипа рипа!
 
Ти затова ли побърза да се включиш в лабораторните опити, мише? Щото се мислиш за расов екземпляр? :D :D :D

И понеже си много "умен", ще те светна, че "хомо сапиенс" не е обидно нарицателно. Означава "разумен/мислещ човек". ;)
Да, бързам. Щото момичето никога не са и били ваксини, инжекции и ще е ново за нея. :) Защото преди да и сложат първата ваксина на 2 годинки тя е изчела цели тонове с книги, защото не е имало нет през ренесанса. И така е взела решението си за първата ваксина. За тази няма много време, а и вече всеки с 100 лева в джоба може да напише колко е шибана ваксината и как ще му свети трътката в тъмното след нея. Като малка девствена светулчица.

Да, разумен човек си, никой не твърди обратното, но като се сетиш на кое еволюционно ниво е, някак не е и комплимент. ;)
 
Да, бързам. Щото момичето никога не са и били ваксини, инжекции и ще е ново за нея. :) Защото преди да и сложат първата ваксина на 2 годинки тя е изчела цели тонове с книги, защото не е имало нет през ренесанса. И така е взела решението си за първата ваксина. За тази няма много време, а и вече всеки с 100 лева в джоба може да напише колко е шибана ваксината и как ще му свети трътката в тъмното след нея. Като малка девствена светулчица.

Да, разумен човек си, никой не твърди обратното, но като се сетиш на кое еволюционно ниво е, някак не е и комплимент. ;)
Това цялото нЯщо сигурно е много оригинално, ама аз поне не го разбрах. Ако някой е успял да схване какво е искал да каже авторът - да преведе за тия, дето сме на ниско еволюционно ниво.
 
имам роднина мед. сестра
Още в предната тема обясних, че в семействoто ми има 3ма лекари, 1 мед, сестра, един фармацевт и един преподавател по медицински мениджмънт. Тоест всичко което съм писал е обсъджано с тях. Та защо да смятам твоята инфоамция за вярна след като моята се игнорира?

Твоята роднина обясни ли как хора починали от съвсем друго, но поради липса на легла са приети в ковид отделение и причина за смъртта се вписва ковид дори без тест?
 
Последно редактирано:
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
Още в предната тема обясних, че в семействoто ми има 3ма лекари, 1 мед, сестра, един фармацевт и един преподавател по медицински мениджмънт. Тоест всичко което съм писал е обсъджано с тях. Та защо да смятам твоята инфоамция за вярна след като моята се игнорира?

Твоята роднина обясни ли как хора починали от съвсем друго, но поради липса на легла са приети в ковид отделение и причина за смъртта се вписва ковид дори без тест?
Да, разказали са ми. Разликата между твоята и моята информация идва от източника и кой къде работи. Ако си в някаква болница на края на света горе-долу всеки ще го изписват с ковид, ако си в голяма болница под постоянен контрол не се получава така както го описваш. И това го има като случаи. Не отричам. И не съм го отричал. Тази ти информация не съм и повдигал на въпрос, но такава с глупостите, че ваксините са измислица за контрол и тровене, вече това мисля, че по него пиша. Поправи ме ако нещо съм в грешка. Не знам защо лично се засягате и повдигате теми, които са безспорни и върху които не спорим до момента, в който решите да ги извадите защото оня също имал еди какво си. Моля те, концентрирай се и следи кавгата и боя. Иначе ще се наложи да пиша излишно, а ми се ще на нандито да и трия сол. :)
 
Това цялото нЯщо сигурно е много оригинално, ама аз поне не го разбрах. Ако някой е успял да схване какво е искал да каже авторът - да преведе за тия, дето сме на ниско еволюционно ниво.
Кое не си разбрала, говори се за теб, в друго лице. ;)
 

Горе