Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Не искам да ви притеснявам, но нещата може да се проточат малко по дълго от колкото си мислехме. Дано да е само за USA но не ми се вярва

271277368_6747989028576840_6413852018349596618_n.jpg


Оригиналния документ:

 
Не искам да ви притеснявам, но нещата може да се проточат малко по дълго от колкото си мислехме.
Две години се мъчат всячески да плашат хората от мистериозен вирОс. Година и нещо ги убеждават да се боцнат - веднъж, два пъти, три пъти, четири пъти. Сега след като уж набодоха почти всички, изведнъж измислиха нови локдауни заради най-патетичната версия на страшния вирОс. Колелото се завъртя на 360 градуса и сега усещането е все едно сме в началото, само че този път започваме с признато безобиден вирОс и приложени всички възможни мерки. Дори боцнатите от известно време насам започнаха да придобиват конспираторски и антиваксърски прозрения. Не виждам как нещата могат да продължават по същия начин. Може да измислят някоя нова дивотия, но по отношение на вирОси и ваксини е крайно време вече да се приключва.
 
Нанди, махни ги тия вакси и такова. Виж кво страшно пак е пуснал и Партиото - няма да има край. Ше ни правят полу-роботи и ше ни интегрират в дигиталните градове - то е ясно.
Заеби го тва и ела в "черния списък на потребителите", знайш къв купон е, малееей (първо си лЕпни ено бустче, че там проверяват с магнит на входа)
 
Заеби го тва и ела в "черния списък на потребителите", знайш къв купон е, малееей
Е, само аз липсвам там... иначе следя в захлас.

Но мама ме е учила, че там, където момците си мерят нещо, женорята не бива да се бутат.

Полезна тема е като цяло. Знаех, че Нокето е специален, но не знаех, че е чак толкова уникален - грандоман и комплексар едновременно. o_O
 
За мен живота придоби друг смисъл. Намерих любовта на живота си в този форум! :love:
До такива извращения води свинското, дам...
 
Разбирам, подвластна на новите моди...
Веган или просто вегетарианец, че ми стана интересно?
Ово-лакто вегетарианец. Нови, нови, колко да са нови тия моди. При мен е вече 30 години. :)
 
без млечни и месни ще рече ?
Със! Ово (яйца) и лакто (млечни) са ок.

Без риба, пиле и всички божи творения, които не се изучават в часовете по ботаника. :)
 
Със! Ово (яйца) и лакто (млечни) са ок.

Без риба, пиле и всички божи творения, които не се изучават в часовете по ботаника. :)

А за едва видимите бебенца-охлювчета по листата на марулите и салатките не ти ли е жал?

Червейчетата в черешите?
 
А за едва видимите бебенца-охлювчета по листата на марулите и салатките не ти ли е жал?

Червейчетата в черешите?
Много ми е жал, затова ги мия внимателно преди консумация. :)

А ти вземи осигури стрийминг на съдебния процес като започне, че интересът към делото е вече бомбастичен.
 
Много ми е жал, затова ги мия внимателно преди консумация. :)

А ти вземи осигури стрийминг на съдебния процес като започне, че интересът към делото е вече бомбастичен.

А гъбки хапваш ли? Да знаеш, че са живи организми! Имам приятел, който живее до ферма за гъби и ми е разправял, че ги чува как пищят късно вечер :eek:
 

“Шпигел“: На българското Черноморие никнат колонии от германски антиваксъри


Голямо реване в германските медии. Дойче зеле също са писали по темата. Което значи само едно - България е на прав път. Сега наистина ако са умни нашите политици могат да направят от БГ-то един анти-ковид рай за чужденци.
 
Преди няколко дни DW имаха матриал за германци-"антиваксъри, дето се преместили в Южна Америка и един професор обясняваше че това били радикално-десни индивиди и било много опасно щото така се били образували терористични гнезда, разбираш ли...

А иначе на видеото те хората там със семействата си фермерстват и си живуркат. Далече от Германия. Но заплаха за националната сигурност!

И е от ясно по-ясно че не са отишли само в Ю. Америка, обаче очовадно шибаните журналя са търсели да импланират у зрителите асоциация с преди 70+ години... демек антиваксър = нацист :D

Ей го:

 

“Шпигел“: На българското Черноморие никнат колонии от германски антиваксъри


Голямо реване в германските медии. Дойче зеле също са писали по темата. Което значи само едно - България е на прав път. Сега наистина ако са умни нашите политици могат да направят от БГ-то един анти-ковид рай за чужденци.
До колкото разбрах от предишни предавания на Шпигел, там главно е имало немски пенсионери и другите са отишли там, като хора от съща държава. Това явно е някакъв подкаст, който се плаща и няма как да го чуем. По- старите ги има в ютуб.
Статията е тук:



А иначе на видеото те хората там със семействата си фермерстват и си живуркат.
Нещата си вървят бавно и сигурно към "off grid living" извън системата.
 

Горе