Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Цънцарова направи репортажа на годината: линк
Не знам дали е репортажа на годината, но за мен Възраждане са 100% контролирана опозиция, натоварени с обичайните за контролираната опозиция задачи. 1000%.
пс: 10000%
ps2: 100000%
 
Последно редактирано:
Не знам дали е репортажа на годината, но за мен Възраждане са 100% контролирана опозиция, натоварени с обичайните за контролираната опозиция задачи. 1000%.
пс: 10000%
ps2: 100000%
По-лошо са. Те са удобния оцапан инструмент, каквито обикновено се използват за дискредитация на идеята.
Иначе, ако има по една Цънцарова за всяка сфера ще е добре, ама няма. Има само в избрана насока.
 
Иначе, ако има по една Цънцарова за всяка сфера ще е добре, ама няма.
Тва па сериозно ли го мислиш? Тая е журналист, колкото аз съм стругар. Поредната платена и супер агресивнаа мисирка, на която ѝ се задават параметрите за атака и тя напада. Тваа може да го прави и най-простия бот.
Цър-цър-ова е най-обикновена мишка с насочено действие. Когато започне да хапе със същия плам водещите марионетки на директивата, може и да си помисля, че е способна на някаква журналистическа обективност. Изключително неприятно същество с несъразмерна на тялото кратуна. Точка! Откакто се заяде с Мънги, не мога да я гледам тая пача. :)
 
Тва па сериозно ли го мислиш? Тая е журналист, колкото аз съм стругар. Поредната платена и супер агресивнаа мисирка, на която ѝ се задават параметрите за атака и тя напада. Тваа може да го прави и най-простия бот.
Цър-цър-ова е най-обикновена мишка с насочено действие. Когато започне да хапе със същия плам водещите марионетки на директивата, може и да си помисля, че е способна на някаква журналистическа обективност. Изключително неприятно същество с несъразмерна на тялото кратуна. Точка! Откакто се заяде с Мънги, не мога да я гледам тая пача. :)
:) Е, не отричам но ги прави дармадан. Само че не в сфери, които не ме интересуват.
 
Качествените журналисти никога не се задържат дълго в телевизиите. Примерите са много :)
Според един приятел журналистите са най-голямото зло. :) и дг съм съгласен.
 
но ги прави дармадан
Ако това означава, че разпилява посочената ѝ жертва, по никакъв начин това не я правии журналист, а най-обикновено зло куче, чийто стопанин го е насъскал. Дайте да не коментираме тоя парцал и преди всичко да не я разглеждаме в контекста на добра журналистика. :)
 
Ако това означава, че разпилява посочената ѝ жертва, по никакъв начин това не я правии журналист, а най-обикновено зло куче, чийто стопанин го е насъскал. Дайте да не коментираме тоя парцал и преди всичко да не я разглеждаме в контекста на добра журналистика. :)
Ей, не я ли избраха за личност на годината или нещо такова. Каква да е...
 
Джокович ги постави в ситуация в която нямат полезен ход. Или трябва да действат на принципа "няма човек, няма проблем" и да го изгонят. Или да го допуснат да играе и да се опитат да го унижат на корта.
 
Не знам дали е репортажа на годината, но за мен Възраждане са 100% контролирана опозиция, натоварени с обичайните за контролираната опозиция задачи. 1000%.
пс: 10000%
ps2: 100000%
Мда. И когато се изказва в Народното Събрание... ми то е бръщолевник. Там се събират психопатите на седенка да си поплямпат пред народа, да симулират някви действия. Хипотетично могат вицове да ни разказват и въпреки това да вършат полезна работа зад кулисите, както и да приказват много сериозни неща, а на заден план да си вършат пак психопатските работи. На хората трябва да им е ясно кое се случва.

Същото се отнася и за Чорбанов. В това видео пита Кирчо дали се е консултирал с другите държави, в които колкото и много да са боцнати и сертифицирани хората, файда няма. По принцип хубав въпрос, може да се зададе и така "Знаеш ли, Кирчо, че ваксинките и сертификатите не действат, не променят точно нищо?". След което излиза Кирчо с повдигнати вежди и рамене, като едно внуче убеждаващо баба си, че не е направило пакост, и директно почва да разправя как само ваксините ще ни спясят. Еми... приказки, приказки, ама празни.
 
Важното е, че сега имаме реална алтернатива на Бокун, нали? И всичко яко ше (т)ръгне....
----------------------------------------------------------------------------------------
Отделно:
Не всичко и не за всички е зле.
 
Аз си мислех едно такова направо да преминаваме на старобългарския календар. Щото сега ни чакат години с двойки, че после тройки, четворки.
 
 
Тва горното е тъпотия, ей тва ме надъхва като поизгубя тонус. Класика.
Само не знам кои са добрите, щото Алианса са най-големите интриганти. И тъй щото и двете факции крещят фор дъ еди кой си, може да си избираме както ни дойде. някак си хордите са ми повече на сърце, макар че съм алианс:)
 
Тва горното е тъпотия, ей тва ме надъхва като поизгубя тонус. Класика.
Само не знам кои са добрите, щото Алианса са най-големите интриганти. И тъй щото и двете факции крещят фор дъ еди кой си, може да си избираме както ни дойде. някак си хордите са ми повече на сърце, макар че съм алианс:)
Пак си си спрял самоволно хапчета и усещам как Блинки скоро отново ще ти даде почивка. Държиш се като дете, търсещо вниманието на майка си. Леко досадно е това инфантилно поведение.

Нямам лоши чувства към теб, уверявам те, но трябва да знаеш, че на моменти си доста досаден. Не може всичко, което ти прелети през главицата да бъде споделяно във форума под формата на нов пост, нова тема или лично съобщение. Най-малкото на никого не му е интересно. За жалост, не си от забавните луди. :)
 
Пак си си спрял самоволно хапчета и усещам как Блинки скоро отново ще ти даде почивка. Държиш се като дете, търсещо вниманието на майка си. Леко досадно е това инфантилно поведение.

Нямам лоши чувства към теб, уверявам те, но трябва да знаеш, че на моменти си доста досаден. Не може всичко, което ти прелети през главицата да бъде споделяно във форума под формата на нов пост, нова тема или лично съобщение. Най-малкото на никого не му е интересно. За жалост, не си от забавните луди. :)
Досега не знам Блинки да ме е банвал, почивките си ги давам сам, ако те послуша е негова работа, за мен Блинки е мъдър човек.
 
Досега не знам Блинки да ме е банвал, почивките си ги давам сам, ако те послуша е негова работа, за мен Блинки е мъдър човек.
Нямам никакво намерение да те докладвам, така че - свободно! ;)

Просто намали малко безсмислените постове, щото навяваш мисълта за хиперактивно дете с дефицит на вниманието. :)
 
 
Последно редактирано:

Горе